Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток

   

Для запуску даного бізнесу необхідно визначитися з місцем установки масажних крісел, від цього буде залежати ваша майбутня прибуток. Місця установки повинні бути з великою прохідністю людей і в той же самий час, люди бажають скористатися вашою послугою, повинні мати можливість розслабитися.

Масажне крісло зручно тим, що користуватися ним можна де завгодно і коли завгодно. За своїми функціями крісло замінює повноцінний масаж, наче його робив чоловік. Воно також розминає, розтирає, розслаблює потрібні м'язи. Такий апарат здатний забезпечити людині максимальне розслаблення. Таким чином, завдяки масажному крісла, ми маємо комфорт, зручність і, саме головне, результат. Зручність даних крісел в тому, що вони не вимагають значного обслуговування або витратних матеріалів, досить просто натиснути кнопку і включити апарат.

 

Вибір місця установки - ключовий пункт.
Від нього залежатиме і ваша прибуток, і, знаючи російські реалії, збереження вашого обладнання (у громадських місцях більше вандалів - незацікавлених у придбанні людей, які для розваги можуть зіпсувати зовнішній вигляд або механізм масажного крісла), і навіть ваша безпека при виїмці та доставці зароблених коштів.


  Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток  

Масажні і спа салони, косметичні кабінети

Готелі, будинки відпочинку, пансіонати

Спорт клуби, тренажерні зали, фітнес-центри

Торгово-розважальні комплекси

Зали очікування на всіх видах транспортних підприємств, де багато транзитних пасажирів, які швидко втомлюються і довго чекають свого рейсу, не знаючи чим себе зайняти (автовокзали, авіапорти)

Басейни, лазні, сауни

Авто салони та мийки автомобілів

Найбільш вигідними будуть бізнес ідеї, засновані на розміщенні масажних крісел в лікувальних, оздоровчих установах,таких як:лікарні, поліклініки, пансіонату санаторію;місцях скупчення наибольшого кількості людей (торгові центри, кінотеатри). Намагайтеся розміщати дані апарати там, де послуга масажу буде логічним доповненням вже наявного сервісу (лазні, автомийки, автосервіс, салони краси) або ж буде особливо корисна і необхідна людям для відновлення своїх сил, наприклад, після перельотів, переїздів (готелі, вокзали, аеропорти). Основна зручність в тому, що вам не потрібно обслуговуючого персоналу, оскільки подібні крісла вже забезпечуються купюроприймачами.

Таким чином, бізнес на розміщення масажних крісел буде приносити Вам не тільки основний,але і додатковий дохід. Продаючи масажні крісла і не тільки, ви будете бути постачальником матраців і масажерів у себе в регіоні. Як показує практика, дані апарати користуються великим попитом скрізь.

Купівля крісел, а також оренда місця для розміщення крісла. З досвіду різних підприємців, які займаються таким видом діяльності, відомо, що за розміщення однієї крісла приблизна сума оренди місця становить 15% від виручки за місяць. Якщо виручка від одного крісла в місяць становить 750 доларів, то оренда одного крісла буде становити 112 доларів. Що стосується оподаткування, то краще відкривати підприємство на загальній системі, тоді податкові надходження будуть становити фіксовану щомісячну суму, яка не буде залежати від ваших доходів.

Експедитор на автомобілі може обслужити приблизно 60 крісел, які знаходяться, приблизно, у 30 різних місцях за день. На початковому етапі даного бізнесу, коли кількість крісел не більше 10, експедирування можна робити самому, тому ця стаття витрат взагалі відсутня. Експедирування необхідно проводити приблизно 1 раз в пару тижнів.


  Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток  


Розрахунок прибутку дуже простий, так як він спирається на два показника. Це вартість послуги і кількість посадок на день.

Беремо вартість послуги 5 доларів за 10 хвилин. А кількість посадок в середньому дорівнює 5 разів. Таким чином, виручка з одного крісла за місяць = 750 доларів.

Отже, основні витрати:

- придбання крісел - 5000 доларів, оформлення їх - 50 доларів, доставка - 100 доларів. Це інвестиційні витрати.

- оренда місця для п'яти крісел за місяць - 560 доларів. Податки в місяць - 50 доларів.

Виручка в місяць від п'яти крісел - 3750 доларів.

З цього випливає, що окупність даного проекту настане приблизно через 2 місяці.

1

Читайте також:

Бізнес План масажного кабінету

Бізнес План масажного кабінету

У сучасної людини все частіше виникає потреба в масажних процедур. Довге сидіння за комп'ютером у статичній позі, стреси, бажання надати кращу форму свого тіла все активніше вимагають втручання масажу.

Бізнес План спа салону

Бізнес План спа салону

Для того, щоб досягати успіху в житті важливу роль в людині грає його привабливий зовнішній вигляд. Тому зараз так широко стали користуватися попитом різні майстерні краси, не винятком серед них стали спа-салони.

 

Тому Вперед - Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Міні-друкарня - як розпочати свій бізнес?

Міні-друкарня - як почати свій бізнес?

Для організації міні - друкарні головне правильно вибрати формат пропонованої послуги, а саме від бізнесмена потрібно підлаштуватися під попит в конкретному регіоні.


Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок - це сезонний бізнес, основна частка продажів якого доводиться під новий рік. Вирощування ялинок на відміну від вирощування квітів потребує набагато більших територій і приміщень.


Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Весільні журнали бувають трьох видів: 1) Електронний весільний журнал;
2)Глянсовий весільний журнал; 3) Змішаний - це друковане видання та CD диск.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей