Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План масажного кабінету

   

У сучасної людини все частіше виникає потреба в масажних процедур. Довге сидіння за комп'ютером у статичній позі, стреси, бажання надати кращу форму свого тіла все активніше вимагають втручання масажу. Тому, займаючись відкриттям масажного кабінету, можна не сумніватися в успіху цієї потрібної справи. Хоча великих фінансових вкладень даний проект не передбачає, і строки його окупності, зазвичай, не перевищують декількох місяців, щоб результати проекту тільки радували бізнесмена, необхідно ретельно опрацювати його бізнес-план.

1. Загальний опис бізнес-плану.

1.1. Вибір приміщення.

Оптимальним місцем для розташування масажного кабінету можуть стати елітні і спальні райони. Якщо клієнт хоче розслабитися і відпочити, масажний кабінет не повинен знаходитися далеко від його оселі. Якщо в кабінеті виявляються послуги з медичного масажу, то потенційний клієнт відвідає його незалежно від його становища.

Людям завжди приємніше знаходиться в невеликих затишних кабінетах. За стандартом кабінет для масажу не може бути менше 8м2. Якщо кабінет передбачений для двох персон, то його площа може бути збільшена ще на 4м2. При цьому, якщо господар хоче, щоб клієнти ходили до нього частіше, краще послуги з масажу виконувати на першому поверсі.
 
1.2. Організація приміщення та закупівля обладнання.
 
В ідеалі при масажному кабінеті повинен бути санвузол, що включає і ванну кімнату. Приміщення для масажу обов'язково повинна міститися в чистоті, тому для зручності прибирання, підлога і стіни краще покривати плиткою.

  Бізнес План масажного кабінету  

Клієнти високо оцінять масажне заклад, якщо в його приймальні красиво розміститься зручний диван і шикарний стіл. У самому кабінеті встановлюються масажні столи та кушетки. Для зручності роботи масажиста необхідний також шафа або стелаж. У виборі меблів може допомогти магазин медтехніки. Не слід забувати про придбання і таких необхідних речей, як рушник, пральна машина, пляшки з олією.

1.3. Пошук персоналу.

Щоб масажист став популярним серед клієнтів, необхідно наявність у нього навичок володіння всіма стилями масажу. Людина, довіряючи масажиста своє тіло, повинен бути впевнений в його кваліфікації і знаннях основних технік масажу. Хорошого масажиста знайти дуже важко, а ще важче влаштувати його до себе на роботу. Якщо людина дійсно потужний фахівець в області масажу, то не варто скупитися при визначенні з ним розміру оплати його праці.
Масажист, як правило, має 30-50% від ціни послуги. Прибутковість кабінету може бути вище, якщо масажисти будуть працювати у дві зміни, а також здійснювати виїзне обслуговування.
 
1.4. Пошук клієнтів.

Якщо масажист працює майстерно, то позитивні відгуки про нього поширюватися дуже швидко. Залучити бажаного клієнта може і неабияке назва закладу, а також лаконічна реклама в багатолюдних місцях. Проект буде у виграші, якщо на два робочих місця в день буде приходити близько п'ятнадцяти осіб.

2. Фінансові розрахунки.

При сприятливих умовах цей проект окупиться через 3-4 місяці. Рентабельність масажного кабінету знаходиться на рівні 20-30 %. Відкривати кабінет вигідніше напередодні теплої пори року, так як в цей час догляд за собою стає особливо актуальним.
За середніми підрахунками для організації масажного кабінету з двома столами необхідна сума, рівна 300 тис.руб. Якщо задуманий бізнес план реалізується оптимально, то щомісячна виручка може досягти також близько 300 тис. рублів. Приклад докладних фінансових підрахунків відкриття масажного кабінету можна знайти і завантажити на які займаються цією тематикою сайтах.

 

Бізнес План масажного кабінету - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток

Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток

Для запуску даного бізнесу необхідно визначитися з місцем установки масажних крісел, від цього буде залежати ваша майбутня прибуток. Місця установки повинні бути з великою прохідністю людей і в той же самий час, люди бажають скористатися вашою послугою, повинні мати можливість розслабитися.

Бізнес План спа салону

Бізнес План спа салону

Для того, щоб досягати успіху в житті важливу роль в людині грає його привабливий зовнішній вигляд. Тому зараз так широко стали користуватися попитом різні майстерні краси, не винятком серед них стали спа-салони.

 

Тому Вперед -Бізнес-План вирощування полуниці

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План канцелярського магазину

Бізнес План канцелярського магазину

Канцелярські товари є продуктами народного споживання, тому попит на даний вид товару збережеться на тривалий час. Студенти і школярі при підготовці до нового навчального року є, звичайно, головними споживачами даної продукції, але все ж основна частка середньорічних продажів доводиться на елітну продукцію та приладдя для офісу.


Бізнес План магазину продуктів

Бізнес План магазину продуктів

Продукти харчування - це така категорія товарів, без якої не обходиться ні одна людина, причому щодня. Саме тому, це один з найбільш вигідних проектів, адже попит на продукти постійний. Але чомусь не багато домагаються стабільного успіху.


Бізнес План магазину дверей

Бізнес План магазину дверей

Прийнявши рішення відкрити магазин дверей, ви зробили правильний і вірний крок на шляху до успіху. Адже, з кожним днем, будівельний бізнес стрімко розвивається, а якісні і надійні двері потрібні кожному новому побудованому завданням або квартирі.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей