Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину продуктів

   

Продукти харчування - це така категорія товарів, без якої не обходиться ні одна людина, причому щодня. Саме тому, це один з найбільш вигідних проектів, адже попит на продукти постійний. Але чомусь не багато домагаються стабільного успіху. Мабуть, не всі приділяють належної уваги плануванню.
 
Бізнес-план потрібний не тільки для того, щоб опрацювати всі нюанси організації бізнесу, але й для залучення інвесторів або отримання вигідного кредиту. Якщо відкривати магазин продуктів, що здійснює торгівлю через прилавок, в крокової доступності від потенційних покупців, то бажано його робити цілодобовим. Швидше за все, це буде не великий по площі магазин у спальному районі.

Асортимент повинен включати широкий набір продуктів, куди входять і швидкопсувні, обов'язково повинні бути напої, в їх числі і слабоалкогольні, і, звичайно, тютюнові вироби. Продукти повинні бути різних груп: м'ясні, молочні, бакалійні, кондитерські. Для того, щоб швидше залучити більшу кількість покупців, відповідно, збільшити обсяг товарообігу, для початку треба віддати перевагу товарам з більш низькою ціною.
 
Найбільш переважні два варіанти реєстрації продуктового магазину. Це індивідуальне підприємництво або товариство з обмеженою відповідальністю. Для оформлення простіше звернутися в спеціалізоване агентство. Отримання дозволу від пожежних і санітарних служб теж доставлять багато клопоту.

  Бізнес План магазину продуктів  

Вибравши місце для майбутнього магазину, дізнавшись які соціальні об'єкти, крім житлових будинків, що знаходяться поблизу, що теж скоректує асортимент. Потрібно буде вивчити роботу найближчих магазинів, що торгують подібним товаром, щоб не повторити в точності підбір продуктів. Ідеально, якщо поруч буде проходити дорога, наявність стоянки теж додасть кількість покупців. Якщо в районі багато продовольчих магазинів, то буде потрібно додаткове вивчення попиту, посилення рекламної діяльності, можливо, проведення цікавих рекламних акцій.

Імовірно для подібного магазину орендувати площу в 100 - 150 кв.м., швидше за все, на першому поверсі звичайного житлового будинку або в прибудові. Площа повинна бути достатня для власне приміщення торгового залу і підсобних приміщень. З обладнання обов'язкові холодильники та морозильники різних типів, стелажі, прилавки, різні ваги, касові апарати і, звичайно, всякий дрібний інвентар.
 
Як мінімум в подібному магазині має працювати п'ять осіб. Від роботи продавців багато в чому буде залежати товарообіг. Оскільки зараз поширена практика поставок товарів через торгових агентів, можна обійтися без експедиторів і водіїв з машинами, що знизить витрати.

Приблизно можна розрахувати витрати на рік:
300 тис. руб. - оренда;
200 тис. руб. - обладнання;
300 тис. руб. - заробітна плата;
500 тис. руб. - оборотні кошти;
1500 тис. крб. - закупівля товару.
Підсумок: 2800 тис. руб.

Можлива прибуток може скласти 3 мільйона руб., якщо щомісячна виручка становитиме 250 тис. руб. Значить, окупність складе близько року.

 

Бізнес План магазину продуктів - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес з доставки їжі та продуктів харчування додому і в офіс

Варто зауважити, що доставка їжі в нашій країні ще тільки набирає обертів, наша людина ще не звик платити гроші за те, що від не бачить, не може понюхати, помацати і т.д. особливо якщо це стосується їжі. Але, як і багато етапи розвитку, пройде і це.

Магазин продуктів «Фрукти-Овочі» бізнес

Магазин продуктів «Фрукти-Овочі» як бізнес

З приходом зими купівля фруктів і овочів стає все більш актуальною , тому відкриття невеликого магазину по продажу цих продуктів буде дуже перспективним заходом. Магазин овочів-фруктів може принести його власникові дохід, рівний $3 тисяч, а в сезон і до $10 тисяч.

Бізнес План кондитерського магазину

Бізнес План кондитерського магазину

Різні кондитерські магазинчики і цеху стають досить прибутковою справою, адже так приємно побалувати себе солодкими тістечками та тортами. Специфіка продукції такого магазину передбачає тільки розвиток на локальному ринку, що зумовлює його маркетингову стратегію.

 

Тому Вперед -Бізнес План магазину дверей

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План швейного цеху

Бізнес План швейного цеху

Якщо припустити, що у вас є достатньо великий досвід в роботі з тканинами, є перевірені лекала і великий дизайнерський потенціал, то тоді цілком можливо відкрити швейний цех і почати виробництво одягу.


Бізнес План пивного бару - Завантажити

Бізнес План пивного бару

Ви хочете почати свій бізнес? Ви хочете, що б ваше хобі приносило вам гроші? Ви хочете, що б одного разу вашою справою була зайнята вся сім'я? Тоді відкриття пивного бару це саме для вас!


Бізнес-План перукарні економ класу - Завантажити

Бізнес-План перукарні економ класу

Ринок індустрії краси розвивається дуже активно, тому для того щоб вижити в умовах конкуренції, необхідно ретельно розробити бізнес-план. При складанні бізнес-плану спершу необхідно визначити для якої категорії клієнтів буде створюватися перукарня.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей