Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План кондитерського магазину

   

Різні кондитерські магазинчики і цеху стають досить прибутковою справою, адже так приємно побалувати себе солодкими тістечками та тортами. Специфіка продукції такого магазину передбачає тільки розвиток на локальному ринку, що зумовлює його маркетингову стратегію.

Більшість кондитерських магазинів самі виробляють солодку продукцію, що веде за собою необхідність оренди великих площ під кухню і закупівлі специфічного обладнання. Крім власне продажу готової продукції, має сенс відкрити при магазині міні-кафе, в якому покупець міг би спокійно обдумати свої покупки і спробувати товар, який сподобався. Оформлення такого магазину має бути якісним, навіть трохи святковим, посуд, в якій подаються кондитерські вироби, повинна бути приємна на вигляд. Весь вигляд кондитерської повинен бути оригінальним, охайним і чистим.

При відкритті кондитерського магазину треба обов'язково зареєструватися в податкових органах (краще в якості ТОВ або ПБОЮЛ), соціальних фондах, отримати дозвіл СЕС та органах пожежного нагляду. Так як кондитерський магазин торгує быстропортящимися товарами, вигідніше орендувати приміщення в центрі. Звичайно, мінусом такої оренди буде її висока вартість, але вона з лишком окупиться високою відвідуваністю і відсутністю необхідності витрачатися на рекламу.

  Бізнес План кондитерського магазину  

Потрібно враховувати і регулярні витрати - поставка продуктів, зарплати працівникам, оплата рахунків за енергопостачання і воду. Важливим аспектом є і безпека кондитерської, в цьому випадку краще встановити відеокамери. Якщо поставити камери спостереження і в підсобних приміщеннях, це може захистити і від крадіжок персоналу.

При складанні бізнес плану кондитерської, потрібно продумати і виробництво, і збут готової продукції, і не забувати про підрахунок результатів. Але пам'ятайте про те, що продукція швидко псуються, та розрахуйте час для того, щоб вчасно продати продукти споживачеві. Бізнес план кондитерської може розраховуватися на швидку окупність і невеликі ризики.
Спочатку треба вибрати місце для розміщення кондитерської.

Краще знайти місце в центрі міста, щоб забезпечити великий приплив клієнтів, навіть при високої орендної плати, так як в недалекому це окупиться. І якщо кондитерська знаходиться в жвавому районі, можна заощадити на рекламі. Після необхідно закупити обладнання. Для кондитерського бізнесу знадобиться простора кухня, щоб розмістити холодильники, раковини, печі і кухонні столи. Все має бути стерильно чисті вітрини і фартухи.
Для обладнання (вітрини, стелажі, холодильники) вкладення складуть приблизно 10000$.
Інвестиції для посуду, меблів, дизайну та ремонту складуть близько 7000$.
В оборотні кошти вкладаються 5000$.

В середньому потрібно вкласти в проект 22000$-25000$. Ціна продажу однієї спочатку складе близько 15$.

Доходи за місяць будуть близько 10000$. При відрахуванні витрат на рекламу, на комунальні послуги, зарплату персоналу, оренду та закупівлю продуктів, дохід становитиме близько 3000$, отже ви витратите близько 7000$.
При такому розкладі підприємство окупить себе за рік і 2 місяці.
Маючи грамотний бізнес план кондитерської, можна за цілком розумних витратах організувати швидко окупається і успішний бізнес.

 

Бізнес План кафе - кондитерського - Завантажити

 

Бізнес План кондитерського магазину - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес на виробництві кондитерських виробів дуже вигідне заняття з величезним ринком збуту. Масштаб даного бізнесу може бути самим різним, від малого до великого виробництва, відповідно і інвестиції різні...

Бізнес План кафе-кондитерської

Бізнес План кафе-булочної-пекарні

Якщо Ви давно плекаєте мрію відкрити свій бізнес, але не знаєте, за що взятися, варто звернути увагу на незаслужено всіма забутий тип магазину, а саме булочну. Булочна-кондитерська європейського типу (звана в Європі boulangerie) не має абсолютно нічого спільного з настільки знайомими нам булочними радянських часів.

 

Тому Вперед -Бізнес План інтернет магазину

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План будівельного магазину

Бізнес План будівельного магазину

За даними AVARUS Market Researsh, ринок роздрібної торгівлі будматеріалами розвивається. Річний приріст становить 20%.
У зв'язку з тим , що очікується входження гравців з-за кордону, частка невеликих магазинів істотно скоротиться.


Бізнес План спортивного магазину

Бізнес План спортивного магазину

Сьогодні здоровий спосіб життя - це здорово! І тому популярними стали спортивні магазини. Якщо грамотно скласти бізнес план спортивного магазину, то він буде приносити хороший прибуток.


Бізнес План парфумерного магазину

Бізнес План парфумерного магазину

Мета інвестиційного проекту - відкрити магазин, який здійснює роздрібну торгівлю косметикою та парфумерією. Продукція в магазині орієнтована на клієнтську базу з достатком середнім і вище середнього. Вам просто необхідний бізнес-план.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей