Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План кафе-булочної-пекарні

   

Якщо Ви давно плекаєте мрію відкрити свій бізнес, але не знаєте, за що взятися, варто звернути увагу на незаслужено всіма забутий тип магазину, а саме булочну. Булочна-кондитерська європейського типу (звана в Європі boulangerie) не має абсолютно нічого спільного з настільки знайомими нам булочними радянських часів. Такий формат магазину для Росії є абсолютно новим. У чому ж особливості такої булочної?

Перш за все, в таких магазинах представлений широкий асортимент не тільки хліба, але й найрізноманітнішої випічки і кондитерських виробів, тут можна придбати навіть цукерки ручної роботи. В Європі такі булочні відносяться до магазини класу VIP.
 
Які нюанси слід взяти до уваги, складаючи бізнес-план для відкриття булочної-пекарні європейського типу?

Слід виходити з того, що Ви будете створювати власний цех і одну або кілька фірмових торгових точок. Для придбання устаткування буде потрібно близько двох мільйонів рублів. Крім того, необхідно передбачити кошти для оренди або придбання необхідної торгової площі - буде потрібно від тридцяти до п'ятдесяти квадратних метрів. Чимало часу і грошей потрібно для розробки власного асортименту і оригінальною технологією, що забезпечує високу якість продукції.

 

  Бізнес План кафе-кондитерської  

Однак потрібно враховувати, що виробляти весь асортимент у власному цеху буде невигідно - це надто великі витрати, які, найімовірніше, не окупляться. Отже, Вам, швидше за все, доведеться закуповувати істотну частину асортименту у сторонніх виробників. Ваш магазин буде представляти собою щось на зразок виставки, де будуть представлені найкращі та найякісніші вироби різних місцевих виробників.

Підбираючи місце для відкриття свого закладу, орієнтуйтеся на центр міста, де, як правило, розташована більша частина офісів. Тоді співробітники офісів, цілком можливо, будуть заглядати в Ваш магазинчик по дорозі з роботи додому. Також варто придивитися до районів, де проживають більш-менш заможні представники середнього класу.

Багато бізнесмени відкривають при магазині невелике кафе - це є стандартом для європейської кондитерської. Таке рішення потенційно може принести значний дохід, але реалізувати такий проект буде істотно складніше. Якщо Ви не маєте досвіду в бізнесі, краще почати з простого магазину і не намагатися освоїти два сегмента відразу.

Нарешті, пильну увагу слід приділити асортименту, який можна буде придбати в Вашому магазині. Як правило, в магазині подібного формату представлені від десяти до двадцяти видів хліба, 30-40 найменувань випічки, до десяти різновидів печива, а також різноманітні варення, джеми і кондитерські вироби.

Якщо Ви зважитеся відкрити при своїй булочної-пекарні ще й кафе, потрібно ретельно продумати його кавовий асортимент. Що стосується чайного асортименту, на ньому як раз можна заощадити, виключивши особливо вишукані і екзотичні сорти.

  Бізнес План кафе-кондитерської  


Для забезпечення належної рентабельності кафе необхідно, щоб число відвідувачів було ніяк не менше трьохсот чоловік в день. Бажано, щоб середній чек кафе становив не менше двохсот карбованців. Складаючи кошторис витрат для Вашої булочної-пекарні, можна орієнтуватися на середні показники для підприємств громадського харчування - шістдесят тисяч рублів на квадратний метр площі. Для організації магазину та кафе Вам буде потрібно близько вісімдесяти квадратних метрів. Виходячи з цього, неважко прорахувати можливі витрати.

Досить імовірно, що в найближчі пару років культура споживання хліба в російському суспільстві почне більше походити на західну. Тому, почавши вже зараз освоювати новий для російського бізнесу сегмент булочних-кондитерських, в перспективі можна досягти справжнього успіху.

 

Бізнес План кафе-булочної - Завантажити

1

Читайте також:

Кафе швидкого харчування як бізнес. Продаж Фаст-фуду

Кафе швидкого харчування як бізнес. Продаж Фаст-фуду

Фаст-фуд - це один з найдинамічніших сегментів на ринку громадського харчування. Це швидкий і вигідний бізнес. Адже з кожним роком ринок швидкого харчування збільшується приблизно на 30%, ніж затверджується перспективними темпами зростання. Мережевий фаст-фуд окупає себе набагато швидше, ніж ресторан - за рахунок кількості відвідувачів та швидкості обслуговування.

Бізнес на випікання домашнього хліба

Бізнес на випікання домашнього хліба

Хліб - це товар повсякденного попиту, а смачний хліб це ще й величезне задоволення. Для організації бізнесу з випікання домашнього хліба від вас буде потрібно, знання і вміння правильного приготування хліба, а також приміщення, обладнання, витратні матеріали та сировину.

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес на виробництві кондитерських виробів дуже вигідне заняття з величезним ринком збуту. Масштаб даного бізнесу може бути самим різним, від малого до великого виробництва, відповідно і інвестиції різні...

Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Починаючи бізнес на громадському харчуванні ви повинні чітко визначити напрям своєї діяльності, а так само розуміти, що громадське харчування викликає особливий інтерес з боку державних наглядових органів

Заробити на продажу билинчиков. Блін - це ідея

Заробити на продажу билинчиков. Блін - це ідея

Млинці - це, мабуть, одне з перших страв, які ми вчимося готувати у наших мам. Як і багато років тому вони користуються великою популярністю на домашніх кухнях. Тепер все частіше їх подають в ресторанах і кафе.

 

Тому Вперед - Бізнес План салону оптики

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину текстилю - Завантажити

Бізнес План магазину текстилю

Інтерес бізнесу полягає в тому, що він є альтернативою торгівлі готової одягом масового виробництва. Продаючи тканини, ви даєте жінкам можливість проявити індивідуальність, підкреслити свій гарний смак.


Бізнес План дизайн студії - Завантажити

Бізнес План дизайн студії

Послуги дизайн-студії оцінюються, як правило, на 5-10% від вартості наступних робіт (будівництво, виготовлення, монтаж). Вартість розробки дизайну для поліграфії, зовнішньої реклами та інтернет-сайтів встановлюється за одиницю послуги або часу.


Бізнес План вантажних перевезень - Завантажити

Бізнес План вантажних перевезень

Здається, все це не така важка робота, саме це і стало поштовхом для роботи на даному ринку дрібним фірмам, що складається з невеликої кількості людей. Часто до таких фірмам висловлюють невдоволення самі клієнти тому, що постійно змінюються ціни за доставку, спочатку названа одна ціна, а в підсумку, через невизначених причин, виходить зовсім інша.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей