Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на випікання домашнього хліба

   

Хліб - це товар повсякденного попиту, а смачний хліб це ще й величезне задоволення.
Для організації бізнесу з випікання домашнього хліба від вас буде потрібно, знання і вміння правильного приготування хліба, а також приміщення, обладнання, витратні матеріали та сировину.

Якщо говорити про приміщенні, то можна припустити, що навряд чи в звичайній квартирі вам вдасться створити цех по випічці хліба. Так що дана бізнес ідея підходить до жителів сільської місцевості, бажано, що проживають в околицях міста. Ціна на хліб крім усього іншого формується від вартості доставки, тому що ціна для споживача була привабливою вимагається проживання в недалекому віддаленні від міста.

На території свого приватного будинку ви зможете з легкістю розмістити невеликий цех по випічці домашнього хліба. З обладнання вам знадобиться хлібопічка, холодильне обладнання для зберігання тесту, а так само кухонне робоче місце з необхідними приналежностями.
До видаткових матеріалів можна віднести дрова, у разі якщо ваша хлібопічка буде дров'яної, а не ввечері. Якщо ваш хліб буде мати упаковку, то це пакувальні матеріали. Так само сюди можна віднести листи, мішалки та іншу мелочевку.


 

Бізнес на випікання домашнього хліба

 

До сировини для випічки домашнього хліба можна віднести компоненти для виробництва, це мука, дріжджі, молоко, масло, вода, сіль, цукор, смакові добавки тощо

З особистих якостей можна виділити працьовитість, це напевно головне чим вам важливо володіти, тому що тільки працьовиті людина зможе вставати як говориться: «не світ не зоря», для того щоб пекти хліб.

У цьому бізнесі є невеликий парадокс: «Можна не мати ні чого, але при цьому бути на голову вище конкурентів». Як так? Дуже просто у випічці хліба ви можете не мати жодного дорогого устаткування зручного приміщення, головне-це кінцевий продукт, якщо ви будете випікати смачний хліб черга до вас може вишикується кілометрова. І так само з точністю навпаки, ви можете вкласти великі гроші в це конкурентне виробництво і ніколи не побачити прибутку. Тому для початку свого бізнесу з випікання дуже смачного домашнього хліба вам слід навчитися готувати, той самий смачний хліб.

Випічці хліба і правильного ведення хлібного бізнесу варто повчитися у французів, вони прославилися на весь світ одного разу приготувавши смачний «багет» і донині багато обізнані туристи з раннього ранку шикуються в чергу, що б спробувати знаменитий французький багет.

У Франції живе один досить молодий, чорношкірий чоловік, який за його словами потомствений хлібопекар, дак ось цей чоловік готувати найсмачніший відомий на всю Європу багет і люди до нього в крамницю шикуються ще з ночі. Він тим часом близько 24.00 замішує тісто, йде спати, 4.00 встає (працьовитість) при цьому поглядаючи одним вічком на вулицю де вже починає збиратися чергу в його булочну, і далі радісний йде піч свій знаменитий багет. При цьому основні його складові рецепту ні чим не відрізняються від конкурентів - це борошно, сіль, вода. Всі секрети криються в порядку змішування компонентів, у часі «бродіння» тесту і звичайно ж у філософії самого хлібопекаря. Цей француз вважає що його позитивний настрій та любов до навколишнім грає величезну роль в смаку його домашнього хліба.

1

Відео - Кращий хлібопекар:

  eliy2.jpg" alt="Бізнес виробництво кондитерських виробів" width="150" height="113">

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес на виробництві кондитерських виробів дуже вигідне заняття з величезним ринком збуту. Масштаб даного бізнесу може бути самим різним, від малого до великого виробництва, відповідно і інвестиції різні...

Міні-пекарня - бізнес відкриття своєї пекарні

Міні-пекарня - бізнес відкриття своєї пекарні

В наш час для того, щоб відкрити міні-пекарню напевно потрібно мати спочатку якісь передумови, це може бути устаткування, приміщення, або ринок збуту.

Бізнес План виробництво печива

Бізнес План виробництво печива

Серед відомих кондитерських виробів найпопулярнішими є печива, і попит на них з кожним роком зростає. Тому відкриття бізнесу по виробництву улюбленого багатьма ласощі обіцяє тільки райдужні перспективи.

Бізнес План кондитерського магазину

Бізнес План кондитерського магазину

Різні кондитерські магазинчики і цеху стають досить прибутковою справою, адже так приємно побалувати себе солодкими тістечками та тортами. Специфіка продукції такого магазину передбачає тільки розвиток на локальному ринку, що зумовлює його маркетингову стратегію.

Бізнес План кафе-кондитерської

Бізнес План кафе-булочної-пекарні

Якщо Ви давно плекаєте мрію відкрити свій бізнес, але не знаєте, за що взятися, варто звернути увагу на незаслужено всіма забутий тип магазину, а саме булочну. Булочна-кондитерська європейського типу (звана в Європі boulangerie) не має абсолютно нічого спільного з настільки знайомими нам булочними радянських часів.


Тому Вперед - Значки і Брелки виготовлення і заробіток

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес бюро перекладів

Свій бізнес бюро перекладів

Знання іноземних мов обов'язкова умова для старту даного бізнесу. Підбір персоналу, спілкування з клієнтами - це все лягає на ваші плечі щонайменше на ранній стадії розвитку фірми.


Бізнес торгівля нерухомістю

Перед початком даного бізнесу ви повинні розуміти, що зарплата ріелтора дуже не постійна, все залежить від вашого вміння спілкуватися і переконувати людей. Перед стартом свого бізнесу вам потрібно попрацювати якийсь час у риэлтерском агентстві і придбати навички продажів.


Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

В даний час займатися таким бізнесом стало складніше, тому що автомобілі пригоняемые з Владивостока майже всі праворульниє, а держава, де офіційно «лівий кермо» не дуже добре ставиться до цієї затії.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей