Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес на прибирання приміщень | Клінінгове агентство

   

Як відкрити агентство клінінгове

Під клінінгом розуміють професійне прибирання приміщень. В останні роки попит на подібні послуги стійко зростає. Професійне прибирання, володіє безліччю переваг перед звичайною, що здійснюється власними силами. І головне, клієнти самі чудово розуміють, що послуги, надані фахівцями, набагато більш якісні і в деяких ситуаціях - життєво необхідні. Власник будь-якої компанії, замовивши послуги клинингового агентства, заощадить масу часу, та ще й заощадить на штатній одиниці для співробітника, прибирає територію.

Почати слід з ретельного аналізу ринку. Вивчивши пропозиції ваших конкурентів, ціни і асортимент їх послуг можна сформувати власну стратегію для подальшого розвитку бізнесу.

 

  Бізнес на прибирання приміщень | Клінінгове агентство  

 

Клієнтами клінінгового агентства стають люди, яким потрібні послуги по прибиранню квартир, а також генеральна та комплексна і поточна прибирання офісів, вивіз сміття після будівельник ства і ремонту, взимку - очищення дахів та вивезення снігу. І чим ширше асортимент пропонованих послуг, тим більша кількість замовників звернутися у фірму.

Перше, що необхідно зробити для відкриття клінінгового агентства, це знайти відповідне приміщення під офіс і склад устаткування. Реальний офіс можна вдало поєднувати з сайтом в Інтернеті. Місце розташування офісу - не принципово, але бажано, щоб він перебував ближче до майбутнім клієнтам.

З обладнання, для початку роботи потрібно придбати сучасні пилососи, швабри, віники, пароочищувачі, та підлогомийні машини, візки з отжимами і сітками (для ємностей з миючими засобами і мішками для сміття, скребки, серветки, мийники вікон та інший інвентар, використовуваний при професійного прибирання.

Оптимальним виробником обладнання слід визнати компанію «Керхер». Для роботи необхідно і транспортний засіб. Також потрібно обладнати офіс оргтехніка комп'ютером і програмним забезпеченням.

Штат співробітників клінінгового агентства повинен складатися з секретаря, менеджера і безпосередньо прибиральників. З прибиральниками потрібно обов'язково провести роботу з навчання азам професійного прибирання та роботи з обладнанням.

Термін окупності клінінгового агентства залежить від асортименту послуг та вміння задовольнити потреби клієнтів. В умовах рентабельності витрат на 40%, інвестиції окупляться менше ніж за рік. Також цей бізнес цікавий можливостями постійного розширення (за рахунок, наприклад, споруджуваних котеджних містечок) і вдосконалення (надання нових послуг).

1
Бізнес-план по прибиранню приміщень - Завантажити

Бізнес-план по прибиранню приміщень - Завантажити

Який потрібен стартовий капітал для запуску даного бізнесу, які терміни окупності?

 

Бізнес на прибирання приміщень - Відео:

   

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

У виготовленні подарунків головне визначитися з контингентом ваших майбутніх клієнтів і виготовляти продукцію у відповідності з їх перевагами. Так само потрібно розуміти сезонність товарів, тобто виготовляти подарунки до майбутніх свят.


Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

Магазин стокового одягу орієнтований на людей у яких фінансовий достаток нижче середнього. Особливість СТОК магазинів полягає в частому оновленні продукції.


Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами

Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами

З появою інтернету друкована книга стала користуватися меншим попитом. Але тим не менш книга надрукована на папері може дати своєму власникові набагато більше ніж електронна, її можна погортати помацати руками, поставити на полицю щоб оточуючі бачили яку літературу ви віддаєте перевагу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей