Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Міні цех виробництво меблевих щитів як бізнес

   

Зміст:

Організація міні-цеху.
Технологія виробництва меблевих щитів з сосни.
Вибір Приміщення.
Обладнання для виробництва меблевих щитів.
Персонал.
Інвестиції в міні бізнес.
Фінансовий план.
Терміни окупності.
Маркетинг.
Реклама.
Збут продукції.

Практично кожен чоловік хотів би мати свій бізнес, ніж працювати найманим працівником. Цьому є кілька причин. Насамперед, у власників бізнесу з'являється можливість займатися улюбленою справою і мати більш високий дохід. Власний навіть маленький бізнес - це престижно. Незалежність від зовнішніх умов і примх роботодавця - також важливий плюс.


У цьому огляді хочемо поговорити про деревообробному цеху і виготовленні меблевих щитів. Займаючись виробництвом меблевих щитів, цех також може виробляти авторську меблі, при цьому буде дві незалежних статті доходу і два портфеля клієнтів. Отже, з чого почати організацію бізнесу і деревообробного цеху і виробництво меблевих щитів?

Організація міні-цеху.
Для дрібнооптового виробництва меблевих щитів потрібно відкриття невеликого деревообробного підприємства, на базі якого буде випускатися меблевий щит. Безумовно, можна орієнтувати виробництво на випуск меблів, але не факт, що вона буде затребувана. Випуск меблевого щита дозволяє сформувати портфель постійних дрібнооптових замовників, відповідно, забезпечувати постійний дохід деревообробного цеху.

Можна порадити відкривати міні-цех у районах, де проводиться рубка і є виробництво пиломатеріалів, але навіть при закупівлі дерева з доставкою в регіон бізнес буде досить прибутковим. Розглянемо його в деталях.

  Міні цех виробництво меблевих щитів як бізнес  

Технологія виробництва меблевих щитів з сосни.

Меблевий щит виготовляється з якісної обрізний і необрізний дошки з допомогою глибокої підготовки деревини та клеєння листа. Щит є гідною альтернативою масиву, але при цьому має більш низьку вартість через ефективного використання натуральної сировини і знижених витрат. Для виробництва щитів можуть бути використані кілька сортів дошки, що дозволяє коригувати вартість продукції шляхом ділення випускається меблевого щита на сорти, за ГОСТ або за внутрішнім нормативам.
  Технологія виробництва меблевих щитів з сосни  

Меблевий щит, як правило, закуповують меблеві виробництва. Особливості виготовлення, відповідно, припускають різну фактуру і малюнок деревини, що може виділяти авторську меблі масового та індивідуального виробництва. Незважаючи на досить широке пропозицію, на ринку затребувані нова дерево-щитова продукція з гарною якістю виконання.

До основних переваг меблевого конструкційного матеріалу відносять:
- застосування нових технологій склеювання дає можливість зберегти і вигідно підкреслити натуральну фактуру дерева;
- клеєні конструкції на відміну від масиву зберігають свої габаритні розміри без змін і практично не дають усадку;
- клеєні меблеві щити - це екологічно чистий продукт, що використовується для виробництва меблів і обробки приміщень;
- для виробництва можна зробити меблевий щит будь-якого розміру, що, відповідно, скорочує витрати на ефективне використання.
Виробництво меблевого щита - це хороша основа для будь-якого деревообробного бізнесу, так як є стійкий попит. В якості сировини для виробництва застосовують твердолистяні та хвойні породи дерева, найбільш ефективним за вартістю матеріалом вважається сосна.
Процес виробництва клеєного меблевого щита складається з наступних етапів, мається на увазі:
- сушіння пиломатеріалів бажано у власних сушильних камерах, це забезпечить високу якість продукції;
- калібрування і обробка дефектів пиломатеріалів;
- розпуск деревини на ламелі та видалення дефектів;
- торцювання в потрібний розмір і видалення дефектних місць;
- зрощування заготовок (по довжині), на торцях заготовок вирізаються зубчасті шипи і наноситься клей, проводиться торцювання в розмір;
- калібрування ламелей з метою видалення шару клею і отримання геометрично точних заготовок;
- проклейка ламелей і склейка у щит;
- вирізання дефектних швів.
- форматування щита з розміром по ширині і форматна обрізка;
- чиста калібрування і фінішне шліфування.

Кожен процес передбачає виконання робіт на спеціальному верстаті, частина виробничих процесів може бути проведена на напівпромислових деревообробних верстатах, але все одно потрібно максимально механізувати і автоматизувати виробництво з метою одержання продукту високої якості. Від кількості закуплених верстатів буде залежати розмір та характеристики приміщень цеху.

Вибір Приміщення.
Приміщення під міні цех для виробництва меблевого щита вибирається звичайно в промисловій зоні. Для цього потрібно орендувати склад або цех на територіально зручному підприємстві. Інфраструктура цеху повинна розуміти адміністративні приміщення - 20-30 кв. метрів, склад пиломатеріалів і готової продукції 30-50 кв. метрів (бажано розділити на різні приміщення), приміщення цеху 100-200 кв. метрів.

  приміщення для виробництва меблів і меблевих щитів  
Розмір цеху залежить від габаритів устаткування. В цілому промислові приміщення мають однотипні розміри, характерна невисока орендна плата.
Середня вартість за оренду складу складе 15000-18000 рублів в місяць.

Обладнання для виробництва меблевих щитів.

Для відкриття виробництва меблевих щитів і міні-цеху потрібно таке обладнання, зазначене по-операційно:
- сушильна камера для деревини INCOPLAN СМ3000 100 куб.м. Верстат б/у цієї категорії можна придбати за 70000 рублів;

  - сушильна камера для деревини INCOPLAN СМ3000 100 куб.м. Верстат б/у цієї категорії можна придбати за 70000 рублів;  


- універсальний чотиристоронній чотирьох шпиндельний верстат Winner Blazer BL 4-23 для деревообробки підійде для високотехнологічного цеху, виконує всі описані операції. Можна вибрати з недорогих деревообробних верстатів, їх ціна 12000-36000 рублів;

  ниверсальный чотиристоронній чотирьох шпиндельний верстат Winner Blazer BL 4-23  


- рейсмус двосторонній MIDA SPBF-2S/500 або МВ-2061 для ламелей, відповідно, португальської та китайського виробництва. Рейсмус JET JWP-12 м можна придбати за 18000 рублів;

  рейсмус двосторонній MIDA SPBF-2S/500 або МВ-2061 для ламелей  


- лінія оптимізації OMGA серії T 2000 NC, російський верстат б/у можна придбати за 640000 рублів;
- лінія торцевого зрощування OMGA FJL-183, російська версія обійдеться в 144000 рублів, напівавтоматичний верстат буде коштувати близько 56000 рублів;

  лінія торцевого зрощування OMGA FJL-183  


- клеї наносить верстат OSAMA S2R-1600, можна придбати менш дорогу версію верстата приблизно за 220000 рублів;

  клеї наносить верстат OSAMA S2R-1600  


- вайма віялова TRIMWEX INDUK тип SL(P), вайму б/у можна придбати за 300000 рублів;

  вайма віялова TRIMWEX INDUK тип SL(P)  


- форматно-розкрійний верстат RM GROUP PS400, верстати інших постачальників можна придбати за 160000 рублів;

  форматно-розкрійний верстат RM GROUP PS400  


- верстат для старіння деревини з метою отримання унікальної фактури меблевого щита буде коштувати 320000 рублів;

  верстат для старіння деревини з метою отримання унікальної фактури меблевого щита  


Деякі види верстатів з перелічених можуть бути зроблені самостійно. Відповідно, це значною мірою скоротить обсяг вкладень. При підготовці бізнес-плану можна піти двома шляхами. Закупити нове або капітально відремонтоване обладнання в кредит або лізинг, більшість компаній пропонує вигідні умови, відповідно потрібно посилено працювати, щоб розрахуватися за обладнання. Другий шлях передбачає закупівлю б/в обладнання за свої кошти. Цей варіант теж має переваги - не потрібно розраховуватися за боргами.

Персонал.
Кількість робітників у міні цехах зазвичай налічує 5-15 чоловік. Як правило, робочі та столяри виконують роботи з навантаження і розвантаження сировини і товару. В цілому потрібно найняти наступних співробітників, краще вибирати людей з досвідом роботи або технічною освітою:
Начальник цеху (він же власник і основний майстер) - 70000 руб/міс.;
Бухгалтер-секретар - 25000 рублів/міс.;
2 професійних столяра-майстра - 2*40000 рублів/міс.;
2 помічника підмайстри - 2*20000 рублів/міс.;
1 верстатник - 50000 рублів/міс.;
1 слюсар - 30000 рублів/міс.;
1 вантажник - 20000 руб/міс.;
1 прибиральник-комірник - 15000 рублів/міс.;
2 сторожа-вахтера - 10000 рублів/міс.;
ЗАГАЛЬНА: 350000 рублів/міс.

Для роботи на підприємстві з робітниками необхідно укласти контракт, а також оформити страховку, так як робота на виробництві зумовлює ризики для здоров'я і життя при порушенні норм технічної безпеки.

Інвестиції в міні бізнес.
Необхідні інвестиції будуть залежати від потужності цеху з виробництва меблевого щита і рівня його оснащення. Потрібно:
- зняти приміщення для виробництва, підготувати його для розгортання цеху, можливо, буде потрібно ремонт, встановлення системи вентиляції, перегородок, дверей, воріт і КПП. Дані витрати повністю залежать від обраного приміщення і його облаштованості. Витрати на цю позицію без оренди оцінимо в 100000 рублів;
- купити або замовити обладнання, оціночні інвестиції в технологічне оснащення складуть 1820000 рублів (приблизно 45 тис. доларів);
- закупівля сировини може здійснюватися під замовлення, 50 куб. метрів для початку буде цілком достатньо. Середня ціна на 1 куб. м соснової необрізної дошки становить 8000 рублів, відповідно, витрати складуть 400000 рублів;
- оренда приміщення на 3 місяці - 54000 рублів.
- заробітні плати на 3 місяці - 1050000 рублів, у даному випадку можуть бути варіанти, так як не варто утримувати співробітників, не маючи завантаження. Спочатку можна найняти неповний штат, а згодом його розширити. Вперше місяці витрати на зарплати обмежити сумою 400000 рублів/міс.

Фінансовий план.
Наприклад, вартість меблевого щита з сосни сорти СС становить 1200 рублів за 0,04 куб. метрів, відповідно, 1 куб. метр меблевого щита буде коштувати 120000 рублів, при собівартості необрізної дошки 8000 рублів.

Перші 3 місяці роботи (неповне завантаження):
У цьому випадку для того, щоб окупити витрати по утриманню цеху в перші 3 місяці:
- 18000 рублів/міс. оренда + 4000 рублів/міс. комунальні платежі;
- 400000 рублів/міс. заробітні плати.
Потрібно отримання доходу в 422000 рублів. При реалізації в місяць 20 куб. метрів меблевого щита оборот складе в перші місяці 2400000 рублів. Витрати на дошку: (20куб. метрів+30% на шлюб)*8000 рублів = 208000 рублів. Відповідно, витрати на сировину не будуть перевищувати 10%. Дохід складе:
2400000 (загальний обсяг реалізації) - 422000 (витрати на утримання цеху) - 208000 (витрати на сировину) = 1770000 рублів.
Точка беззбитковості (з розрахунку витрат на сировину і на утримання цеху) передбачає виготовлення і реалізацію 3 кв. метрів щита в місяць. Не забудьте про виплату ПДВ, податків на заробітну плату і податок на прибуток.

Після виходу цеху на проектну потужність (50 куб. метрів)
Після виходу цеху на проектну потужність (приблизно 50 куб. метрів) дохід складе:
6000000 (загальний обсяг реалізації) - 105000 (витрати на утримання цеху) - 520000 (витрати на сировину) = 4430000 рублів.
Точка беззбитковості по утриманню цеху передбачає продаж 13 кв. метрів меблевого щита.

Терміни окупності.
Таким чином, зробимо оцінку витрат на інвестування бізнесу і оцінимо плановий дохід у зв'язку з запланованим обсягом виробництва.
Отже, перші 3 місяці цех працюватиме в експериментальному режимі, виробляти і реалізовувати 20 куб. метрів меблевого щита. Дохід без обліку податків скласти 1770000 рублів кожен місяць.

Далі цех повинен вийти на проектну потужність і випускати 50 куб. метрів щита. Дохід складе 4430000 рублів в місяць.

Інвестиції в устаткування за нашими розрахунками при повній комплектації цеху (див. «Обладнання») складуть 1820000 рублів. Фактично при правильно налагодженої реалізації окупити вкладення можна вже в перші 2 місяці роботи деревообробного цеху. Це дозволяє задуматися про покупку висококласного обладнання в лізинг або кредит. Але можна відкладати і формувати фінансовий актив, а вже через рік кардинально розширити виробництво. Так з маленького цеху можна створити досить велике деревообробне підприємство, що займається випуском не тільки меблевого щита.

Маркетинг.
Безумовно, таких значних результатів можна досягти тільки за умови добре налагодженої реалізації. Завдання маркетингу, яка під час перших кроків бізнесу відноситься до зони відповідальності власника, передбачає продаж меблевого щита оптом.

Зазвичай опт передбачає закупівлі 10 куб. метрів. На практиці насамперед потрібно укласти договір з двома оптовими покупцями. Щоб це зробити, потрібно запропонувати більш низьку ціну продукції.

У наступні місяці портфель повинен налічувати 5 великих замовників. Це все передбачає попереднє проведення переговорів з замовниками та їх пошук.

Реклама.
Очевидно, що в перші місяці роботи міні цех з виробництва меблевого щита повинен орієнтуватися на залучення оптових замовників, щоб досягти точки беззбитковості. При цьому робота з оптовиками зовсім не виключає продаж щита в роздріб або на дрібнооптових ринках.

Будь-яка реклама повинна бути орієнтована на потенційну групу споживачів. У нашому випадку - це меблеві підприємства. Щоб піднести інформацію про новому виробництві потрібно зробити буклети або проспекти, в яких буде описуватися цех і його можливості. Для реклами на ринках серед дрібнооптових і роздрібних покупців потрібні візитки і кишенькові календарики, які можна залишити в магазинах і на лотках. Потрібно не забувати, що продавати товар допоможе інтернет-магазин.

Витрати на рекламу складуть:
- проспекти 1000-2000 шт. - 16000 рублів;
- буклети 1000-2000 шт. - 6000-8000 рублів;
- календарики кишенькові 1000 шт. - 3000 рублів;
- інтернет-магазин - 8000 рублів з рекламою.

Якщо буде потрібно проведення активної рекламної компанії, цим має займатися окремий співробітник - менеджер з реклами. Заробітна плата менеджера може бути договірної та складати близько 15000 рублів при неповному робочому дні. У деяких випадках функції рекламного менеджера беруть на себе бухгалтера. Для них цілком достатньо - замовити та отримати продукцію, а також закрити фінансові документи.

Зазначимо, що створення сайту зовсім не припускає, що його зможуть знайти без додаткових зусиль. Саме цим і займається зазвичай контент - менеджер, який просуває сайт в соціальних мережах, пошукових системах і на форумах. Зазвичай такі фахівці працюють на договірній основі від обсягу, тому витрати можна спланувати в процесі операційної діяльності.

Збут продукції.
Збутом продукції вперше місяці роботи цехи займаються, як правило, керівники. На наступному етапі до роботи залучаються торгові агенти, менеджери і створюється відділ продажів або відділ збуту. Більшість торгових агентів працює на відсотку від обсягу реалізації, таким чином, власники підприємств мотивують торговців укладати більше договорів, від яких відраховується постійний відсоток.

Незалежна робота відділу збуту дає хороший результат, завдання агентів - організовувати продаж, завдання цеху - виробляти якісну продукцію. Функціональність відділу збуту з часом доповнюються функціями відділу реклами і маркетингу, який повинен генерувати продуктивні концепції реалізації, постійно поповнюючи портфель великих і дрібних покупців.

Фактично запропонований огляд є інструкції, як створити невеликий деревообробний цех і розвинути її до рівня великої деревообробної фабрики. При прагматичному підході побудувати великий бізнес з нуля можливо навіть сьогодні.
Бажаємо удачі у ваших перших кроках і сподіваємося на те, що наш огляд допоміг читачам почати свій бізнес і досягти великих успіхів. Незважаючи на скептицизм багатьох, створити великий бізнес з нуля можливо, головне, все ретельно спланувати і не боятися роботи. Звичайно, особливе значення має вибір напряму бізнесу. Саме в цьому виборі вирішили вам допомогти і полегшити завдання планування.

1

Читайте також:

Бізнес-план виробництва меблів

Бізнес-план виробництва меблів

Меблі для тварин. Будиночки для кішок і собак

Меблі для тварин

Виготовлення шаф-купе бізнес

Виготовлення шаф-купе

Бізнес План виробництво офісних меблів

Бізнес План виробництво офісних меблів

Бізнес План виробництво столів і стільців

Бізнес План виробництво столів і стільців

Бізнес План виробництво диванів

Бізнес План виробництво диванів

Бізнес План виробництво торгового устаткування

Бізнес План виробництво торгового обладнання

 

Тому Вперед -Туристичне агентство як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна лавка»

Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна крамниця»

Для відкриття магазину з продажу сувенірної продукції головною проблемою є вибір місця. Від обраного місця буде залежати ваша прибуток і успіх в бізнесі. Також варто визначитися з ціновим сегментом, на який шар населення буде орієнтована ваша продукція.


Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостінг

Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостинг

Для будь-якого новоствореного сайту потрібно хостинг. У наш час інформаційні технології розвиваються зі страшною силою і відповідно попит на хостинги зростає день від дня. Але перед створенням даного бізнесу ви повинні відчувати себе в інтернеті, як риба у воді.


Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Спочатку даний вид бізнесу був суто чоловічим заняттям, але часи міняються і це прибуткова справа стала втягуватися не мало жінок, які розбираються в пристрої автомобіля не гірше сильної статі.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей