Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виготовлення шаф-купе бізнес

   

Незважаючи на наявність численних фірм з виготовлення шаф-купе, ідея бізнесу, пов'язаного з даною меблями, має великі перспективи. Це зумовлено потребою таких шаф, виготовлення яких надає можливість максимального задоволення всім запитам замовника.

Самим популярним матеріалом для виготовлення шаф купе є ДСП, але застосовують і деревоволокнисті плити. Перший варіант плит недорогий, простий в обробці, вологостійкий. Другорядні деталі: бічні, задні стіни, перегородки, піддони та ін. виготовляють із ДВП.

Шафи можуть мати саму різну конфігурацію, їх двері також можуть бути різними: розсувними або складними, з верхнім або нижнім підвісом, скляними, дзеркальними, облицьованими. Зараз дуже популярні шафи з розсувними дверима. Незважаючи на те, що двері - це своєрідне обличчя шафи-купе, її зазвичай декорують дуже примітивно. Це може бути обумовлено тим, що клієнт не обізнаний у всіх можливих варіантах декору. А оформлення дверей може бути виконана з шкіри, з тканини, з натурального дерева, бамбука і мн. ін.


 

Виготовлення шаф-купе бізнес

 

При виборі виробничої площі потрібно розуміти, що на одного працівника покладається близько 10 кв.м. Один форматно-розкрійний верстат займе близько 30 кв.м. Потрібно відзначити, що його вартість перевищує 200 тис. руб. Також потрібні гроші на торцеву пилку, шуруповерти, інший ручний інструмент. Саме приміщення-цех має бути опалюваним і сухим, пожежобезпечним.

Персонал слід підбирати з таким розрахунком, щоб на одного досвідченого фахівця-фасадника доводилося 3 підсобника.

Для виконання необхідних вимірів та обчислень розмірів дверей потрібен такий фахівець, як той, що заміряє. Він разом з замовником обговорює всі особливості виготовляється меблів і приблизну суму. При цьому з клієнта можна запитати передоплату 50%. Так як вартість готової двері на цьому етапі складно визначити точно, то тому, хто заміряє краще її дещо перебільшити. Якщо сума в підсумку виявиться меншою, різницю легко можна оформити як знижку для клієнтів, що безсумнівно стане плюсом для репутації фірми.

Швидке виконання замовлення вигідно як з точки зору збільшення прибутку, так і через створення позитивного реноме даної організації.

Популярність шаф-купе на сьогоднішній момент настільки велика, що збільшення кількості персоналу, розширення виробничої площі, закупівля необхідного, навіть дорогого устаткування обіцяє тільки райдужні перспективи даної бізнес-ідеї.

1

Читайте також:

Бізнес План виробництво офісних меблів

Бізнес План виробництво офісних меблів

З 2000 року продаж меблів для офісу збільшуються в рік на 20-25%, - все це підштовхує виробників створити свою невелику фірму з виробництва таких меблів. Це рішення цілком логічно, адже створюючи невелике підприємство вузької спеціалізації можна легко відреагувати на зміну споживчого попиту.

Бізнес План виробництво столів і стільців

Бізнес План виробництво столів і стільців

На сьогодні для виробництва столів і стільців, існує велика кількість верстатів, програм з моделювання і виготовлення меблів. Для запуску виробництва необхідно знайти мінімум інструментів і верстатів.

Бізнес План виробництво диванів

Бізнес План виробництво диванів

До створення такого плану бізнесу, як виробництво диванів треба підходити дуже ретельно. Необхідно врахувати стан ринку меблевого виробництва в вашому регіоні, проаналізувати рівень конкуренції, плюси і мінуси це сфери діяльності.

Бізнес План виробництво торгового устаткування

Бізнес План виробництво торгового обладнання

Для того, щоб почати бізнес з виробництва торгового обладнання, потрібно в першу чергу визначити цілі.

Дослідження ринку меблів в Росії Дослідження ринку меблів в Росії

Ринок меблів - один з найбільш динамічно розвиваються сегментів товарного ринку Росії. Незважаючи на постійне зростання останніх років, він далекий від насичення. У 2004-2005 році спостерігалася деяка стагнація, яка була пов'язана з призупиненням зростання економіки в цілому. Детальніше...


Тому Вперед - Магазин побутової хімії

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Їдальня - це місце, яке наповнене денним світлом, куди люди середнього і нижче достатку приходять, як правило, в обід, беруть піднос і рухаються в черзі в бік каси, вибираючи при цьому собі вподобані страви.


Відкриваємо свій ресторан. Ресторанний бізнес

Відкриваємо свій ресторан. Ресторанний бізнес

Головне в цьому бізнесі чітко розуміти майбутній розвиток ресторану. Ще до відкриття ресторану, на початковому етапі, потрібно визначитися з концепцією розвитку, а тек ж підібрати перспективне місце для майбутнього ресторану.


Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Для організації свого ломбарду вам зовсім не знадобиться великого приміщення достатньо і 50 кв. м, а людина, яка хоч раз скористався послугою ломбарду, як правило, стає його постійним клієнтом.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей