Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Магазин побутової хімії - відкриття бізнесу

   

Незамінність різноманітних миючих засобів не піддається сумніву. Елементи побутової хімії стали звичайним домашнім атрибутом. Тому даний товар має колосальну затребуваність, а бізнес, побудований на його продаж, є чудовою ідеєю, здатною забезпечити чималий дохід.

Але потрібно розуміти, що для відкриття магазину спочатку потрібно мати 100-200 тис. доларів. При цьому з однієї торгової точки можна отримати від 5-ти до 10-ти тис. доларів в місяць.
Реєстрація себе в якості юридичної особи або індивідуального підприємця тут обов'язкова. Причому вигідніше оформити себе як другого, так як при ньому більш простий бухгалтерський облік і менше податкове навантаження. Далі необхідно подумати про приміщенні, площа якого не повинна бути менше 100 квадратів. Краще всього вибирати приміщення в густонаселеному районі.

Оптимально організовувати магазин самообслуговування, не забуваючи при цьому про відповідних технічних засобах безпеки. В такий магазин можна внести і елементи торгівлі через прилавок, наприклад, дорогим товаром. Це допоможе забезпечити його збереження.
В якості обладнання потрібно придбати близько 20-ти центральних і пристінних стелажів, каси, столи для пакування, кошики і т.д. Якщо купувати нове обладнання, то потрібно буде приготувати близько 3-х тис. доларів. Вживане обладнання може обійтися в два-три рази дешевше.


 

Магазин побутової хімії - відкриття бізнесу

 

Асортимент такого закладу повинен бути різноманітним: тут повинна бути і побутова хімія, засоби гігієни, парфумерія та косметика. В магазині можуть бути присутніми також аксесуари для волосся, іграшки, предмети інтер'єрного оздоблення. Найменувань товарів не менше 15 тис. При цьому не варто робити зайвий акцент на дорогі товари.

На відміну від мережевих магазинів, одиничної точки складно забезпечити оборот. Для цього краще всього знизити торгову націнку з 20-25% до 10-15%. Щадні ціни на товари побутової хімії допоможуть збільшити оборот і забезпечити щомісячний прибуток у 5 тис. доларів.

В якості працівників можна найняти двох продавців, бухгалтера і керівника. Багато в успішності відкриття магазину побутової хімії буде залежати від реклами. Чим більше рекламних засобів буде задіяно - радіо, Інтернет, телебачення, різні листівки - тим більше буде покупців і, відповідно, виручки.

Таким чином, потрібно зазначити, що витрати будуть потрібні на орендну плату, закупівлю необхідного товару, виплати заробітної плати, проведення рекламних акцій і т.д. Через продаж таких потрібних товарів побутової хімії та супутніх можна отримати близько 10 тис. доларів в місяць.

1

Читайте також:

Бізнес План магазину госптоварів

Бізнес План магазину госптоварів

Отже, Ви вирішили зайнятися власним бізнесом. Виникає цілком закономірне запитання : з чого починати? Насамперед, варто гарненько подумати, на скільки ви готові до труднощів і ризикованим вкладенням грошей, чи достатньо Ви знаєте ту сферу діяльності, якій плануєте займатися.


Тому Вперед - Вирощування огірків

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Будь-яке старовинне ремесло цінується в наш час і чим далі ми відходимо від своїх традицій та історичних знань, тим привабливіше виглядають відгуки з минулого. Плетені меблі з натуральних матеріалів, та ще й ручної роботи не може коштувати дешево! Тому, це прибутковий бізнес!


Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

У нашій країні дуже багато людей бажають реалізувати свій естрадний потенціал, але не у всіх є можливість виступати на сцені, а куди податися цим людям? Спеціально для них і придумали караоке клуб.


Бізнес на виготовленні офісних табличок. Офісні металеві таблички

Бізнес на виготовленні офісних табличок. Офісні металеві таблички

Виготовлення офісних табличок навряд чи можна виділити в окремий напрямок бізнесу, це скоріше всього доповнення до вже діючого рекламному бізнесу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей