Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

   

У нашій країні дуже багато людей бажають реалізувати свій естрадний потенціал, але не у всіх є можливість виступати на сцені, а куди податися цим людям? Спеціально для них і придумали караоке клуб.

Особливо такий напрямок бізнесу підійде тим, хто вже має власний ресторан, бар або кафе. В такому випадку установка системи караоке не викличе особливих труднощів. В іншому випадку найпростішим варіантом організації бізнесу стане досягнення домовленості з господарем якого-небудь закладу. При цьому розподіл доходу може здійснюватися наступним чином: по 25% вартості виконання однієї пісні - господареві бару і працівнику, який приймає замовлення, а решта 50% - власний дохід.

Даний бізнес бурхливо розвивається і цілком можливо, що оборот всіх подібних закладів може зрівнятися або перевищити клубні доходи протягом п'яти-шести років. Ринкова ніша в даному напрямку в Росії ще не зайнята і до кінця не досліджена, тому багато підприємців, які можуть вже зараз дозволити собі відкрити додаткові точки і організувати цілі мережі подібних закладів, не квапляться.


 

Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

 

Як власник караоке бару, проведіть діалог з муніципальними адміністративними інспекціями - пожежною службою та СЕС. Отримаєте всі дозвільні документи на свій бізнес. Також в обов'язки власника входить вирішення різних правових питань, контроль співробітників, а також всі нюанси, які пов'язані із створенням відповідної клубної атмосфери.

Займіться придбанням професійного звукового обладнання. Це караоке-установка, підсилювачі, колонки. За рахунок цього кошторис проекту може збільшитися на кілька десятків тисяч доларів. Пам'ятайте, що без хорошого і якісного звуку ваш заклад навряд чи стане популярним.

Зазвичай період окупності оцінюється приблизно в три роки. Приймемо такі цифри. Припустимо в караоке-барі або клубі середня ціна чека близько 30 доларів. Досить високий людський потік забезпечує прибуток близько 4-х тисяч за одну ніч, якщо вона припадає на вихідний.


  Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)  

 

Середня виручка звичайно не перевищує 2-х тисяч у звичайний день. Виходить підсумкова сума в 60 тисяч доларів. З них виходить близько 15-ти - 20-ти тисяч чистий прибуток. Це вже з урахуванням різних виплат. За рік подібне місце здатне принести близько 180 тисяч. Припустимо ми інвестували в проект півмільйона. Значить трьох років достатньо для окупності всього проекту.

Щоб залучити якомога більше клієнтів, влаштовуйте регулярні змагання з караоке. Для того щоб взяти участь в такому змаганні відвідувачі повинні сплачувати певну суму грошових коштів. Переможець змагання в свою чергу отримує призовий фонд, який, наприклад, становить половину загальної суми, отриманої від всіх учасників. А решта коштів складає ваш дохід як організатора бізнесу. Так само здавайте караоке в оренду на всілякі свята і торжества - весілля, дні народження і т.д.

1

Читайте також:

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.

Продаж пива на розлив

Продаж пива на розлив

Багатомільйонний український ринок пива контролюється кількома виробниками-важкоатлетами. Населення забезпечується ними в основному дешевим і «мертвим» пивом, яке пройшло пастеризацію і може зберігатися місяцями.

Відкриваємо свій бізнес - кафе, ресторан швидкого харчування

Відкриваємо свій бізнес - кафе, ресторан швидкого харчування

Такий напрям в бізнесі як кафе і ресторан швидкого громадського харчування вважається не такою вже капіталомісткої, а саме не вимагає великих вкладень, сферою бізнесу. Тому ця ідея припаде до смаку багатьом підприємцям.

Бізнес-план для нічного клубу

Бізнес-план для нічного клубу

Більшість експертів вважає, що для нормального функціонування нічного закладу у російській столиці необхідно близько п'ятисот тисяч доларів.


Тому Вперед - Бізнес на виготовленні офісних табличок. Офісні металеві таблички

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Перетяжка меблів як бізнес може працювати в декількох напрямках, це і перетяжка меблів на замовлення клієнта, а так само скупка б/у м'яких меблів і подальша її реставрація та модернізація з метою продажу.


Типографический бізнес. Відкриваємо друкарню

Типографический бізнес. Відкриваємо друкарню

Для відкриття друкарні важливо підібрати приміщення біля великих навчальних або бізнес центрів, ці люди стануть вашими постійними клієнтами. Відкриття друкарні увазі під собою наявність обладнання на яке вам знадобляться кошти на початковому етапі відкриття друкарні.


Термодрук. Нанесення зображень на різні поверхні як свій бізнес

Термодрук. Нанесення зображень на різні поверхні як свій бізнес

Термодрук дозволяє створювати бізнес на сувенірах, також допоможе вам розвивати свій рекламний або ще якоюсь бізнес. Малюнки за допомогою термодруку можна наносити практично на будь-яку поверхню.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей