Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес-план для нічного клубу

   

 

Більшість експертів вважає, що для нормального функціонування нічного закладу у російській столиці необхідно близько п'ятисот тисяч доларів. Рентабельність такого закладу буде коливатися від двадцяти до п'ятдесяти відсотків. При цьому рівень прибутковості цих організацій не може залежати від обсягу вкладень. Іноді клуб, створений з мінімальними витратами, стає знаменитим, а клуб, на створення якого пішло ціле стан, животіє в безвісності.

Як знайти гарне приміщення?

Вибір розташування майже завжди є основним фактором успіху закладу. Якщо ви хочете залучити під дах клубу людей з солідним рівнем доходу, подбайте про приміщенні, розташованому в центральній частині мегаполісу. Якщо ваша цільова аудиторія - небагаті люди, не буде великої біди в тому, що клуб розташується де-небудь в спальному районі. Крім того, варто задуматися про те, наскільки зручно буде вашим відвідувачам добиратися додому. Непогано, якщо ваш клуб знаходиться недалеко від станції метрополітену.

Навіть не варто замислюватися про перебудову під нічний клуб нижнього поверху якогось житлового будови. Ваша затія не увінчається успіхом, оскільки в московські влади зазвичай забороняють таке сусідство з житловими квартирами. Якщо і вдасться - можете бути впевнені, що розлючені мешканці будинку не залишать вас у спокої. Справа може скінчитися прибуттям наряду міліції. Необхідно шукати тільки окремі будівлі.

Треба придивитися і до відповідності. Передбачуваного приміщення відразу декільком критеріям. Площа повинна не маленькою. Зазвичай мінімальний простір - двісті п'ятдесят квадратних метрів. Слід визначити висоту стель, оскільки там розміститься різне світлове обладнання. Як правило, досвідчені люди радять не купувати приміщення, нижче чотирьох метрів. Коли нічні клуби тільки зароджувалися на російській землі, існувала своєрідна закономірність. Для створення таких закладу викуповувалися будівлі будинків культури, кінотеатри і т.д. Потім всі ці будівлі закінчилися. Принаймні, в Москві. Наступним засновникам даних об'єктів доводилося задовольнятися заводськими цехами. Їх придбання коштувало недорого, зате яка площа. Про висоті стель взагалі говорити не доводиться. Використання таких варіантів, звичайно, зручніше, ніж будувати нове приміщення. Та й переробити приміщення під нові потреби не становить праці. Необхідно лише усунути старе обладнання, подбати про появу гардеробу, бару, попрацювати з дизайном. Іноді інтерес для засновників закладу може представляти навіть підвал.

Знайти бажане місце стає все важче. За твердженнями представників цього бізнесу, навіть кілька років тому проблеми «де» не існувало. Сьогодні багато відмовилися від такої ідеї внаслідок дефіциту приміщень.

Як попрацювати з інтер'єром? Не потрібно розраховувати, що хто-небудь підкаже універсальне рішення на всі випадки життя. Шукати підходящий варіант потрібно на місці. Нерідкі ситуації, коли, складний, дорогий інтер'єр залишався незрозумілим. Всі йшли в те місце, де голі стіни. Це говорить що-небудь? Тільки про непередбачуваність даного аспекту. Подібні заклади цінуються невловимою атмосферою. І тільки на другому місці в рейтингу важливості стоять всякі матеріальні речі.

Не поспішайте починати будівельні роботи. Спочатку подумайте над вдалим проектом. Напевно вам знадобиться команда професіоналів. Саме вони допоможуть вам визначитися з концепцією. Це дуже важливий крок. Раз і назавжди продумана концепція позбавить вас від регулярних переробок і недоліків, а значить і від фінансових втрат. Різного роду фахівці стануть в нагоді вам при отриманні усіляких документів. Цей етап часто є напруженим і наявність досвідченого людини не буде зайвим. Діяльність консультантів зазвичай буде коштувати від двох до п'яти тисяч доларів.

Потрібно подбати і про організатора клубної роботи. Від діяльності даного співробітника багато в чому буде залежати успішність роботи клубу. Посада ця - промоутер.

Хто головний в клубі?

Майже будь-який аналітик без праці відповість на це питання. Головним є саме промоутер. Як правило, майже кожне закриття клубу спричинено незадовільною роботою цього співробітника. Варто зауважити, що навчити бути хорошим промоутером майже неможливо. Цьому можна тільки навчитися, причому в процесі тривалої роботи.

Всю свою енергію такий фахівець повинен направити на збільшення числа відвідувачів. Як цього досягти? Чітко дотримуватися прийнятої концепції. Тут варто згадати Андрія Фоміна, досить відома в певних колах особистість. Це успішний промоутер стверджує, що весь комплекс розробок, що визначають стиль закладу, лягає на плечі фахівця даного профілю. Завдання даного співробітника можна сформулювати так: завжди створювати святкову атмосферу. Згоден з висловленою думкою і Гаррі Чагласян, успішний російський промоутер. Згідно з його твердженням, справжній західний клуб є таким тільки за умови щоденної оригінальної вечірки, розробленої промоутером. На жаль, російські клуби не доросли до такого рівня організації. Тут неможливо щовечора змінювати музичний напрям. Більш того, більшість українських клубів взагалі не мають промоутера як такого. Іноді його обов'язки виконує власник.

Орієнтація клубу

Для стабільного процвітання клубу, він просто зобов'язаний обзавестися якимось числом постійних клієнтів. Статистика - річ уперта, і вона каже, що така категорія споживачів послуг, що поставляються забезпечує до сімдесяти відсотків клубних доходів. Звідси висновок: вже на перших порах слід зрозуміти, кого ви розраховуєте побачити у стінах закладу в першу чергу. Передбачувана аудиторія може різнитися в залежності від віку, соціального становища, місця проживання (центр або міські околиці), музичних уподобань, сексуальної орієнтації. Визначення цільової групи допоможе вам вдало підібрати дизайн, визначити ціни. Ні для кого не секрет, що подібні місця відвідують не пенсіонери, а досить молоді люди. Максимальний віковий поріг - тридцять п'ять років. Експерти називають три істотних класу відвідувачів, у відповідності з якими класифікуються нічні заклади. Так, клуби можуть бути дорогими, демократичними і узкотематическими. Зауважимо, що найкраще пристосувати концепцію клубу під власні інтереси та уподобання. Скоріше всього ідея провалиться, якщо вона чужа світовідчуття власника.

«Золота» молодь і ведення бізнесу

Безсумнівно, кожному власнику подібного закладу хотілося б залучити в свої стіни найбільш заможних молодих людей. Це й зрозуміло, адже ці люди не звикли економити і напевно залишать у вашій кишені чималу суму. Але ця категорія відвідувачів є і найбільш складним. Дорогим та розкішним дизайном їх не здивуєш, і матеріальні витрати можуть пропасти даром. Це твердження підтверджується численними прикладами. Найяскравіший - «Джаз-кафе». Засновники закладу не надто витрачалися на ремонт, обладнання та інше. Вони зосередилися на іншому: заклад набув славу загадкового, таємничого, елітного.

Інший випадок - історія клубу під назвою «XIII». Організатори задовольняють потребу клієнтів до певного рівня комфорту, стильною розкоші, і навіть декадансу. При цьому потрапити на територію клубу можна безперешкодно, виручку забезпечує бар. Зрозуміло, ціни фантастичні. Хочете попити кави - викладайте десять доларів, бажаєте замовити коктейль - з вас п'ятдесят доларів. Це визначає чималий дохід такого закладу. Практично кожен відвідувач клубу залишає тут до ранку не менше ста доларів. Провівши нескладні арифметичні розрахунки, можна зрозуміти, що, якщо протягом ночі гостями клубу стали хоча б сто чоловік, заклад стає багатшим на суму десять тисяч доларів.

Забавно, що такі елітні клуби довго не живуть. Зазвичай подібний заклад функціонує не довше двох років. Рано чи пізно воно набридає, і тоді його власник згортає справу, щоб продовжити кар'єру в іншому місці і під іншою вивіскою. Іноді клуб закривається для проведення ремонтних робіт, а потім продовжує роботу, Але колишніх успіхів в такому випадку йому вже не бачити.

Втім, всі без винятку елітарні місця мають недоліком, про який читач вже, напевне, й сам здогадався: обмежена кількість відвідувачів.

Гучне місце

У той же час демократичні і недорогі клуби відкриті для всіх, і кількість потенційних клієнтів вражає. Експерти називають цифри у сто тисяч молодих людей. Їх вікові межі - від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти років. Вони не володіють великою кількістю грошей, і тому рідко користуються послугами бару. А це означає, що дохід власників - продаж вхідних квитків. При цьому вартість їх не перевищує ста п'ятдесяти карбованців.

Не варто сильно ламати голову і придумувати найдрібніші подробиці. Їх ніхто не оцінить і не помітить. Сюди йдуть не за цим. Клуб в очах аудиторії тим краще, чим більше в ньому світла, музики (обов'язково гучного) і дешевше вхід. При цьому багато приходять вже в нетверезому стані, і це суттєво визначає рівень їх сприйняття.

Краще всього проводити гнучку цінову політику. Так, потік клієнтів прогнозовано збільшиться в п'ятничні, суботні та недільні вечори. За вхід у ці дні тижня треба брати велику плату. Потім охочих розважитися помітно менше. Окремі заклади взагалі по понеділках влаштовують дармові вечірки.

Нетрадиційне ведення бізнесу

Найбільші світові мегаполіси давно обзавелися спеціальними гей-барами. Столиця Російської Федерації вперше побачила такий заклад лише в 1995 році. З тих пір в Москві з'явилося ще чотири. Їх засновники, напевно, не шкодують про свою ініціативу. Ці проекти встигли принести колосальний прибуток. Так, вважається, що протягом кожного року специфічні відвідувачі збагачують ці установи ан суму, еквівалентну одному мільйону доларів.

Знову звернемося до статистики, згідно з даними якої, не менше семи відсотків людей бажають вести сексуальне життя, маючи партнером представника своєї статі. Також близько двадцяти відсотків не виключають бісексуальних відносин. Крім того, ці прошарки населення є досить активними. Гей-клуби надають їм можливість спілкуватися з собі подібними, приємно провести час. Відвідувачі таких клубів мають ще одну важливу особливість - вони досить небідні. Цікавим є той факт, що відвідувачі закладів даного типу - не тільки геї. Половина відвідувачів - люди з традиційною сексуальною орієнтацією. Їм просто подобається своєрідна атмосфера зазначених клубів, і це з задоволенням проводять там час. Іноді організатори намагаються встановлювати фейс-контроль або підвищувати вартість входу для жінок, але хто хоче потрапити всередину - обов'язково потрапить.

У принципі, організація таких клубів аналогічна, але є і важливі моменти. Так, потенційний адміністратор повинен бути представником цільової аудиторії і знаються на тому, що буде робити. Крім того, необхідно заздалегідь приготуватися до додаткових витрат. Це і виступ танцюристів, та встановлення спеціального обладнання (зокрема місць усамітнення). Необхідно продумати організацію стриптизу, що зовсім недешево. На початковому етапі такий заклад напевно буде користуватися попитом, але критичний момент настане трохи пізніше, коли багатьом постійним відвідувачам стане нудно. Тому слід серйозно попрацювати над створенням плану по утриманню таких кадрів.

Світло + звук

Скоріше за все ви не зможете самостійно розробити і реалізувати проект звукового та світлового рішення. Для цього потрібен чималий досвід. Доведеться скористатися послугами професіоналів. Їх пропозиції будуть визначатися умовами: загальна площа клубу, приблизне розташування всіх складових приміщення (барна стійка, столики, сцена). Важливим чинником є і вибране вами пріоритетне музичний напрям.

Щоб досягти хорошого рівня якості, цілком достатньо витратити суму, що не перевищує п'ятнадцять тисяч доларів. Велика частина цих коштів необхідна для організації освітлення, і лише близько третини витратиться на забезпечення пристойного звуку.

У разі, якщо висота приміщення не перевищує зазначений мінімум (як ми говорили раніше, це чотири метри), необхідна апаратура обійдеться значно дешевше. Щоб забезпечити клуб якісним світлом та уникнути конфузів, дізнайтеся максимально можливу кількість часу, протягом якого лампи будуть працювати.

Припустимо, ви плануєте періодично запрошувати для виступів музичні колективи. Для цього цілком підійде потужність сім або вісім кіловат. Для якісного концерту вам знадобиться кілька акустичних систем різного типу, наявність кросовера, блоку обробки. Досвідчені організатори рекомендують займатися установкою цих систем вже початкових стадіях робіт. Здійснення подібних проектів найчастіше проводиться вже після закінчення основних робіт, що є великою помилкою.

Для здійснення монтажу уходится близько десяти або п'ятнадцяти відсотків від витрат на обладнання. Різні елементи можуть кріпитися як до стелі (зазвичай вони створюють особливу атмосферу), так і до стін. Вартість вкрай різноманітна. Найдорожчі коштують півтори або дві тисячі доларів. Невеликі компоненти можна придбати за двадцять доларів. Якщо ви не обмежені в засобах, до ваших послуг навіть різні дивовижі типу пузырепускателей (забезпечують відвідувачів мильними бульбашками) або генераторів, що виробляє штучний сніг. Наявність таких ефектів можливе за суму від п'ятисот до тисячі доларів.

Знайти толкового спеціаліста не проблема. У столиці функціонує близько сотні компаній, що займаються цією сферою діяльності. Якщо ви вирішили купити солідну партію товару, можете розраховувати на суттєву знижку (до п'ятнадцяти відсотків).

Основи успішності клубного бізнесу

Не слід вважати, що прибуток клубу - це виключно продажу вхідних квитків. Ця стаття доходів навіть не є основним джерелом поповнення бюджету організації. Заробляють засновники клубу на продаж напоїв, які можуть коштувати воістину величезні гроші. Це знають багато компаній, що виробляють пиво, і бажають співпрацювати з клубами. Зокрема, вони готові безкоштовно передати у ваше користування комплект барного обладнання. А ви зобов'язуєтеся купувати пиво тільки в цій компанії. Така домовленість вигідна для обох сторін. За твердженнями аналітиків, у середньому людина витрачає за барною стійкою близько десяти або п'ятнадцяти доларів. Слід враховувати, що прибутковість бару майже повністю залежить від його господаря - бармена. Деякі спритні представники цієї професії не проти торгувати продукцією з під поли. Гроші йдуть йому в кишеню. Іноді заклад несе збитки через невірно пробитого чека. Щоб покінчити з такими неприємностями, достатньо придбати камери спостереження. Та й не забудьте звільнити занадто розумних співробітників. Навряд чи вони принесуть вам користь.

Варто поміркувати над збільшенням можливих доходів. У цьому допоможе спонсор. Як відомо, сьогодні засоби масової інформації, у відповідності з прийнятим законом, позбавлені права рекламувати алкогольну і тютюнову продукцію. Стало рекламодавці звернуть увагу на ті місця, де все це продається. Можливості отримання прибутку надзвичайно широкі. Заробити сто тисяч доларів протягом одного вечора більш ніж реально.

Для всіх клубів, якими різними вони не були, важливою залишається забезпечення безпеки, як відвідувачів, так і персоналу. Існують різні методи вирішення проблеми. Одні клуби заводять власні організації. Інші використовують працю професіоналів. Другий варіант виглядає більш кращим. Це і дешевше, і надійніше. Така охорона орієнтована на забезпечення безпеки приміщення від негативних явищ з боку. Також охоронці стежать за порядком в самому залі, виявляють торговців наркотиками.

Етапи promotion

Як тільки клуб відкрився, можна приступати до його розкручуванню. Терміни цього процесу різні і залежать від амбіцій власника. Особливості здійснення цієї важливої діяльності також визначаються особливостями клубу. Так, якщо ваша мета - зацікавити студентів, подібні акції бажано проводити у вузах, на вулицях. Можна зайнятися розповсюдженням листівок, власники яких отримують якісь бонуси при відвідуванні рекламованого об'єкта. Непоганим методом є замовлення реклами по радіо. головних Один з найважливіших етапів після відкриття клубу - «розкрутка», Все це важливо, але, напевно, мають рацію експерти, які попереджають: найкращий спосіб реклами - радіо сарафанного типу. Ніяка рекламна акція, навіть дуже вдала і грамотно розроблена, не зможе зрівнятися з рекомендацією знайомого. Крім того, така своєрідна реклама набагато швидше працює, і чутка про новому закладі поширюється в лічені дні.

Не слід нехтувати і таким природним і дієвим способом, як вивіска. Для даних закладів це вкрай важливо. Нехай ваша вивіска буде об'ємною, світиться і привабливою. Втім, елітна категорія клубів, як завжди, живе за своїми законами, і наявність перед входом такої вивіски може швидше відлякати постійну аудиторію своєю демократичністю (мовляв, може прийти сторонній).

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План дитячого клубу

Бізнес План дитячого клубу

У сучасному світі батьки все більше часу проводять на роботі і менше - з власними дітьми. Тому дитячий клуб - хороша можливість зайняти дитину будь-якого віку чим-небудь цікавим і корисним.


Бізнес План магазин квіти

Бізнес План магазин квіти

Важливим чинником для створення реклами буде і приміщення, виділене під магазин. Ідеальним варіантом буде магазин із заскленими стінами-вітринами, щоб на нього частіше звертали увагу. Також покупця приверне акуратний, ідеальний вид товарів.


Бізнес План магазину меблів

Бізнес План магазину меблів

Відкрити магазин меблів - дуже вигідна справа. Однак цей бізнес вимагає великих інвестицій, тому необхідно все ретельно обдумати і зважити. В першу чергу, необхідно розробити бізнес-план, ви можете завантажити і використовувати даний бізнес-план, застосовуючи на практиці всі поради і фінансові розрахунки, представлені в ньому.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей