Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бджільництво як свій бізнес

   

Бджільництво - досить цікава ідея для відкриття свого бізнесу. Бортництво - найдавніший промисел, люди, які займалися ним, як правило, не мали проблем зі збутом товару. Пов'язано це, насамперед із тим, що продукти бджільництва досить широко використовувалися не тільки в кулінарії, але і в лікуванні, косметології. Ідея бджільництва, і сьогодні досить популярна серед підприємців.

Відомо, що бджільництвом здатний займатися далеко не кожна людина, які б зусилля при цьому він не прикладав. Причини цього феномену не зрозумілі. Тому, не рекомендується починати справу з великих інвестицій. Бджільницький бізнес - досить складне, хоч звичайно і прибуткова справа.

 

  Бджільництво як свій бізнес  

 

Почати бізнес необхідно, насамперед, з придбання пасіки. Для початку, пасіку можна просто орендувати. Якщо є можливість вибору, місцевість краще придбати поблизу природних пагорбів або сопок. Важливо, щоб територія була огороджена від вітрів. Ще одним критерієм є наявність медоносних рослин в радіусі 2 км. По прийнятим у бджільництві стандартам розміщувати вулики необхідно на відстані 3-4 метри один від одного і на відстані 4-5 метрів ряд від ряду.

Обов'язковою умовою бджільництва є наявність особливої одягу. Одяг має бути зручним і максимально захищати бджоляра від жав комах. Як правило, в комплект одягу входить пасічницький костюм, що складається зі штанів і сорочки, капелюх з сіткою, захищає особу та прогумовані рукавички. Важливо, щоб одяг був світлих відтінків. Оскільки темні кольори сильно дратують бджіл.

Бджільництво як свій бізнес

Усмиряють бджіл з допомогою диму, для цього потрібні спеціальні димарі. Ще з обладнання необхідні медогонки, спеціальні пристосування для вигонки меду із стільників, вулики, рамки і вощина. Ну і звичайно, бджоли. Комах можна придбати в спеціальних розсадниках, або в інших пасічників. Збільшити кількість сімей можна за рахунок вилову роїв у весняно - літній період. Для початку бізнесу досить буде придбати близько 30 бджолиних сімей.

Основні витрати
Придбання вуликів обійдеться приблизно в 120 000 рублів.
Купівля сімей, ще 150 000.
Обладнання та інвентар - .120 000 рублів.
Інші витрати, як-то, послуги ветеринара, ліки, страховка, ще близько 60 000 рублів.
Разом: потрібно інвестувати в бізнес близько 450 000 рублів.

Доходи.
За один сезон з 30 сімей можна отримати 1,5 тонни меду, реалізувати який можна за ціною від 150 до 500 рублів за кг. Таким чином, за рік можна одержати близько 700 000 рублів.

Для всіх бажаючих спробувати свої сили у бджільництві перспективи райдужні, оскільки ціна на мед неухильно зростає, так і реалізація продукції не завдасть великого клопоту.

1
Бізнес-План - Бджільництво - Завантажити

Бізнес-План - Бджільництво - Завантажити

 

Відео - Урок досвідченого бджоляра:

  mg/61.jpg" alt="Організація приватної бджолиної пасіки" width="120" height="96"> Організація приватної бджолиної пасіки

 

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

В наш час полуницю можна вирощувати круглий рік і для цього зовсім не обов'язково мати земельну ділянку і купу дорогого обладнання. Полуниця непогано росте і в поліетиленових мішках, прямо у вас вдома...


Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

В наш час автомобілів стає все більше і більше, а це означає, що попит на послуги авто-малярів буде постійно збільшуватися! Але перед початком організації свого авто-малярки вам потрібно гарненько повчитися цій нелегкій справі.


Бізнес магазин електротоварів

Бізнес магазин електротоварів

Електротовари - це такі товари, які увійшли в життя абсолютно всіх людей і користуються попитом кожен день. Вдало вибране місце для вашого магазину гарантує його розвиток і швидку окупність.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей