Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Готовий бізнес план автомийки з розрахунками по прибутку

   

Зміст:

Мета відкриття автомийки.
Опис бедующего проекту.
Варіанти автомийок в Росії.
Узгодження і дозвіл.
Попит на автомийку.
Розташування автомийки, приміщення під автомийку.
Конкуренція в мийному бізнесі.
Маркетинг, реклама і збут.
Фінансова частина бізнес-плану автомийки.
Ціни на послуги автомийки.
Приміщення під автомийку (витрати на оренду).
Купівля обладнання.
Персонал для миття.
Загальні витрати (постійні, одноразові).
Передбачувана виручка, прибуток.
Окупність, рентабельність.
Резюме проекту.
Ризики автомийки.
Висновки.

 

Мета відкриття автомийки.

Надати широкий спектр послуг з:
- очищення від бруду різних частин машин - коліс, корпусу, підкрилки, днища;
- хімчистці і прибирання в салоні і багажнику авто;
- миття двигуна;
- полірування кузова.

Опис бедующего проекту.

Такий бізнес, як автомийка, особливо популярний серед людей, які хочуть розпочати прибуткову справу, однак не володіють спеціальними знаннями. І це цілком здійсненно за умови, що:
- у вас є, ви зможете орендувати або придбати ділянку землі, а можливо і готовий бокс поруч з автодорогою або автотрасою;
- ви маєте можливість залагодити всі бюрократичні формальності;
- ви можете придбати все необхідне обладнання.
Як тільки ви розберетеся зі всіма вищевикладеними пунктами, достатньо буде лише купувати миючі засоби та класти гроші в кишеню.

Даний бізнес-план показує, як організувати роботу ручної автомийки з двома постами. За умови, що вона буде працювати цілодобово і без вихідних, її рентабельність складе 30-35%, а це порівняно високий рівень.

  Готовий бізнес план автомийки з розрахунками по прибутку  


Варіанти автомийок в Росії.

Зараз у Росії існують автомийки трьох видів.
1. Мобільні. Їх відкривають на базі транспортного засобу типу Газелі, що дає можливість працювати з клієнтами в будь-якому придатному для такого бізнесу місці.

2. Портальні. Вони обладнані автоматичними засобами для миття авто, володіють високою пропускною здатністю, приносять хороший дохід. Мінус - людський фактор. Недбалий оператор може зіпсувати автомобіль клієнта. А це спричинить збитки від можливого відшкодування збитків і неминуче зіпсованої репутації.

3. Мийки самообслуговування. Тут кожен клієнт власноручно миє свою машину. Це, звичайно, зручно. Однак, стати власником такої мийки не кожному по кишені, так як вимагає чималих коштів. До того ж, такий бізнес доцільний лише у великих містах, де висока щільність населення.

4. Ручні. Найпопулярніші. Тут обслуговує клієнтів мийник з допомогою спеціальних пристроїв подачі води під тиском.
Узгодження і дозвіл.

Найскладніше в цій справі - отримати документи, що дозволяють відкрити автомийку.
Вам неодмінно потрібно провести експертизи проекту:
- в СЕС,
- у службі охорони праці
- у службі охорони природи,
- у пожежників,
- в архітектурі,
- у держекспертизи.
Це непросто, але цілком можливо, якщо проявити терпіння і силу волі.

Попит на автомийку.

У Росії ще багато авто власників, які самі миють свої машини на річках і в гаражах. Однак, чимало й тих, хто вважає такий спосіб мийки пережитком минулого. В основному, це люди, що відносяться до такого прошарку населення, як середній клас: підприємці, менеджери середньої ланки. У таких авто власників немає часу, а, можливо, і бажання мити машину своїми руками. Зате є достатньо засобів, щоб надати цю турботу фахівцям.


Разом з тим фактом, що останнім часом кількість автомобілів на дорогах зросла в рази, можна сміливо стверджувати, що попит на послуги з їх обслуговування також підвищився. А, значить, автомийка - бізнес не тільки затребуваний, але й прибутковий. І з роками, враховуючи тенденцію, попит на нього буде збільшуватися.

Розташування автомийки, приміщення під автомийку.

Головне, що треба враховувати, відкриваючи такий бізнес - розташування. У місті автомийку слід розташовувати у великих спальних районах з більшою кількістю мешканців, поруч з торговими центрами, бізнес-центрами або навіть в них. Ідеально, якщо ви зможете налагодити бізнес поблизу митних і прикордонних постів. Чималим попитом будуть користуватися і мийки, встановлені поруч зі стоянками, АЗС або станціями техобслуговування.

Правильне розташування забезпечить постійну завантаження робочих площ.
Звичайно, найкраще орендувати приміщення під мийку. Побудувати його буде досить складно. Тут неминучі ходіння по інстанціях з стосом документів, що потребують узгодження. Чого коштують одні санітарні норми, що дозволяють встановити мийку не ближче, ніж за 50 метрів від найближчого житлового будинку.

Ще один варіант - купити вже готовий бізнес. Почати справу на вже діючої мийці з налагодженою роботою, власним колом клієнтів і придбаної репутацією куди простіше, ніж створювати бізнес з нуля. Мабуть, багато хто вибирає саме цей варіант. Чим ще пояснити ажіотажний попит на ринку підприємств такого профілю.

Конкуренція в мийному бізнесі.

У нашій країні автомийки з розряду «дивини» вже давно перейшли в буденність. Можна сказати, що в будь-якому більш-менш великому місті вони зустрічаються, якщо не на кожному розі, то досить часто. А, відповідно, висока конкуренція. Це пред'являє до бізнес-плану ще одна вимога - чіткий опис того, як вийти, зайняти місце і закріпитися на цьому ринку. А також чітке уявлення того, які переваги буде мати ваш бізнес перед конкурентами.

Маркетинг, реклама і збут.

Складаючи бізнес-план не варто забувати і про рекламу. Як відомо, реклама-двигун торгівлі», а для мийок це особливо актуально.

Яку рекламу вибрати, підкаже місце розташування вашого бізнесу. Поблизу від жвавої автомагістралі, коли мийка коштує, що називається, на увазі, можливо, буде потрібно лише рекламний щит або помітна вивіска з покажчиком.

Деякі ставлять дорожній знак «автомийка». Але це складніше, так як вимагає дозволу ДАІ.
На стадії відкриття бізнесу, коли вільних коштів під рекламу ще досить мало чи не залишилося взагалі, можна заявити про себе своїми силами. Наприклад, продавати абонементи з вигідними для клієнта умовами, проводити акції, типу «помий машину п'ять разів і отримай знижку» або «кожна дев'ята мийка за рахунок закладу». Це здатне залучити клієнтів і без рекламних витрат.

А коли ви «раскрутитесь», расширитесь і, можливо, збільшите асортимент послуг, наприклад, включивши фарбування, полірування або шиномонтаж, можна буде подумати і про бюджет на рекламу.

Фінансова частина бізнес-плану автомийки.

ТЕО та особливості реалізації
Ціни на послуги автомийки.

Список послуг мийки складається з:

- миття та полірування кузова;
- миття двигуна;
- сухого та вологого прибирання;
- чищення салону.
Варто враховувати, що автомийний бізнес у Москві сезонний. Навесні і пізньої осені на автомийках шикуються черги. Зате влітку затишшя. Хоча, звичайно, клімат в Росії непередбачуваний. Літо може бути дощовим, а зима з затяжними відлигами і «брудної кашею» на дорогах.

Впливають на розцінки місце розташування мийки і типи обслуговуваних автомобілів. Спробуємо розрахувати виходячи з 350 рублів - середньої вартості миття кузова, яка є базовою послугою. Середній чек одного клієнта при цьому буде складатися з вартостей базової послуги та додаткових послуг.

Виходячи з цього, будемо вважати, що величина середнього чека - 400 рублів.


Приміщення під автомийку (витрати на оренду)

Отже, ви вирішили орендувати, а не будувати автомийку. Тоді майте на увазі, що:
- 90 кв.м. - необхідна площа для мийки з двох постів, з них 60 кв.м. - площа, призначена для постів миття автомобілів, 30 кв.м. - інші приміщення.
- ще 90 кв. м - площа, необхідна для прилеглої ділянки.

Скільки це буде коштувати, сказати важко. У різних містах діють свої орендні ставки, а в багатьох взагалі мийки працюють в рамках муніципальних програм на пільгових підставах. Якщо взяти, наприклад, ставку оренди в столиці, то, за попередніми оцінками, вона становить близько 1000 доларів за 100 квадратних метрів в місяць.

Чимало вплинуть на вартість підготовки ділянки та приміщень під автомийку та інженерні комунікації. Звичайно, найчастіше, орендодавці вже подбали про те, щоб до сдаваемому приміщенню вже були підведені електрика, водопровід, опалення. Але автомийка - це бізнес, який може вимагати додаткової електричної потужності, а також системи водовідведення води. Відповідно, на це підуть додаткові кошти.

До того ж, треба буде обробити приміщення всередині і зовні. В деяких випадках доведеться покрити асфальтом територію навколо.
Імовірно, всі вищеперелічені роботи потребуватимуть близько $ 7 000 - 10 000.

Купівля обладнання.

Самий мінімум, який потрібно витратити на покупку устаткування в загальному складе 351 000 рублів.

Графік роботи

Встановлюємо, що автомийка працює цілодобово. З 8.00 до 10.00 та з 17.00 до 22.00 зробимо завантаження максимальною, в решту часу - на рівні 20% від неї.
В середньому, щоб помити одну машину треба 20 хв. Значить, година піде на обслуговування трьох автомобілів. Таким чином, вважаємо, через один пост щодня буде обслуговуватися: 3*(2ч. + 5год.) + 3*(24-(2+5))*20% = близько 30 машин.
Через обидва поста - 60 автомобілів.
Підводимо підсумок: в середньому мийка з двох посад може обслужити в місяць 30*60=1800 машин.


Персонал для миття.

Тут все залежить від масштабів вашої мийки. Чим вона більше і більше робочих місць, то відповідно буде потрібно більше обслуговуючого персоналу. Також враховуйте кількість змін. Багато мийки обслуговують клієнтів у дві або три зміни.

Припустимо, що при повній загрузці потрібні касир-бухгалтер і 9 чоловік, які будуть працювати в три зміни.
Підраховуємо витрати на оплату праці за формулою: 9*20 000 + 30 000 = 210 тисяч рублів на місяць. Це 7000 доларів.

Загальні витрати (постійні, одноразові)

Розраховуємо витрати за усередненими цифр.
Одноразові витрати (в доларах):
- обладнання - 12 000;
- монтаж обладнання - 1 000;
- підведення води і зливу - 4 500;
- благоустрій території - 2 500;
- оздоблення приміщень - 3 000;
- документація, роздільна відкриття автомийки - 4 500.

Витрати кожен місяць (у доларах на місяць):

- оплата праці - 7 000;
- додаткові витрати - 2 000;
- оренда приміщення - 2 000 (включаючи комунальні платежі за воду та електрику);

Разом витрат:

- загальних капітальних - 27 500 доларів (825 000 рублів);
- щомісячних - 12 000 доларів (360 000 рублів).

Передбачувана виручка, прибуток

Вважаємо очікувану виручку в місяць за формулою:
1800 машин/місяць * 400 рублів/машина = 720 000 рублів.
Без вирахування податків прибуток складе: 720 000 рублів - 360 000 рублів = 360 000 рублів (12 000 доларів).
Після вирахування податків - 10 500 доларів.

Окупність, рентабельність

Окупатися така мийка почне після 2,5 місяців роботи.
Рентабельність:
- коефіцієнт рентабельності валового прибутку (GPM) - близько 50 %, чистого прибутку (NPM) - 40-45 %.
- рентабельність інвестицій (ROI) - 38 %.

УВАГА! Детальний Бізнес-план і керівництво з відкриття автомийки є - тут


Резюме проекту.

Вкладення складуть 39 500 доларів. Повертати їх будете від п'яти до десяти місяців. Чистий прибуток складе від 5 000 до 15 000 доларів в місяць.

Ризики автомийки.

Відкриваючи автомийку враховуйте ризики, які можуть спричинити додаткові витрати, знизити рентабельність, а в гіршому випадку і взагалі розорити.

- рейди перевіряльників служб, високі вимоги з боку СЕС;
- невдале розташування автомийки призведе до нестачі клієнтів;
- висока конкуренція;
- людський фактор - недостатньо кваліфікований персонал;
- форс-мажор.

Висновки.
Відкрити автомийку важко, однак, маловитратно порівняно з іншими видами бізнесу. Вона швидко окупиться і буде приносити високий дохід. Але за умови вигідного розташування та успішного отримання дозвільних документів на всіх етапах узгодження бізнесу з різними інстанціями.

 
 

Бізнес-план автомийки - Завантажити

1

Читайте також:

Автомийка як бізнес. Як відкрити автомийку? Автомийка як бізнес. Як відкрити автомийку?

Зі збільшенням кількості автомобілів на дорогах країни, автомийки стали користуватися величезною популярністю. Окупність такого підприємства, наступає вже... Докладніше...

 

Бізнес план автомийки

Бізнес план автомийки №2

Відкриття бізнесу автомийки. Послуги мийки автомобілів

Відкриття бізнесу автомийки. Послуги мийки автомобілів

Автомийка - вигідний бізнес

Автомийка - вигідний бізнес

Кузовний ремонт авто

Кузовний ремонт авто

 

Тому Вперед - Бізнес План виробництво сухариків та інших снеків

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину взуття

Бізнес План магазину взуття

Одяг та взуття є другим після продуктів харчування по популярності товаром. Відкрити взуттєвий магазин нескладно, важливо знати деякі його особливості. Цей бізнес-план ви можете завантажити і використовувати як підручний матеріал у відкритті власного магазину.


Бізнес План магазину товарів для хобі

Бізнес План магазину товарів для хобі

Якщо Ви вирішили стати власником магазину товарів для хобі, то перше, що слід врахувати - їх творчу специфіку. Асортимент цього напрямку великий і різноманітний, і правильно оформити замовлення, а також забезпечувати хороші продажі зможе людина, яка дійсно розбирається в моделях для складання, фарби, пензлі і тому подібних речах.


Бізнес План рибальського магазину

Бізнес План рибальського магазину

Як основу для асортименту товарів краще брати вудки і спінінги, ну і звичайно ж інші дрібниці, на зразок блешень, гачків, поплавців і т.д. Але звичайно ж основна прибуток все одно заснована на перших найменуваннях.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей