Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину взуття

   

Одяг та взуття є другим після продуктів харчування по популярності товаром. Відкрити взуттєвий магазин нескладно, важливо знати деякі його особливості. Цей бізнес-план ви можете завантажити і використовувати як підручний матеріал у відкритті власного магазину.

Оглядовий розділ

Для відкриття магазину взуття необхідно зареєструватися як індивідуальний підприємець,- це перший крок. Успішність цього бізнесу середня внаслідок великої конкуренції. Магазин слід орієнтувати на масового споживача, тобто середній клас, і продавати чоловічу, жіночу та дитячу взуття. За оцінками експертів попит на жіночу взуття становить 70% від загального попиту на взуття, дитячий - 20%, чоловічу - 5%. Це слід врахувати при виборі товару. Також останнім часом з поліпшенням якості життя підвищується інтерес людей до більш дорогий і якісного взуття. Непогано також продавати аксесуари до взуття і сумки, жінки люблять купувати сумки під взуття.

Аналіз ринку

Магазин слід відкривати в зоні найменшої конкуренції, прийнятно також відкрити точку в торговому центрі і представити такі бренди, яких немає у конкурентів. Вивчіть смаки споживачів, проаналізуйте помилки конкурентів, вам це в подальшому в нагоді.

  Бізнес План магазину взуття  

Виробничий план

Для магазину підберіть приміщення близько 40 квадратних метрів. В ньому також має бути туалет, склад. З обладнання вам знадобляться стелажі, полиці, килимки, стільці, дзеркала, касовий апарат. Персонал - це 2-3 продавця, менеджер, функції якого перший час ви можете виконувати. Підберіть постачальників. В даний час багато вітчизняних і закордонних підприємств виробляє взуття, так що вибір великий. Розгляньте варіант використання франчайзингу, це дозволить за невеликі гроші мати доступ до високоякісної взуття.

Не забувайте про гарну рекламу, оголошення та листівки сповістять потенційних покупців про новий і хорошому магазині. У день відкриття організуйте свято. Знижки, дисконт,- все добре в чесній конкурентній боротьбі. Як показує статистика, магазини, які стрімко вийшли на ринок постійно підтримують високий попит на свої товари. Не забувайте радувати своїх покупців сезонними розпродажами і знижками на свята.

Фінансовий план

Витрати для нашого бізнес-плану такі:
оренда приміщення - 1200 тисяч рублів в рік;
закупівля товару - 1500 тисяч рублів;
фонд заробітної плати - 960 тисяч рублів;
реклама - 100 тисяч рублів.
Отже, приблизні річні витрати - 3 760 000 рублів.
Дохід від магазину - 4 мільйони рублів у рік.
Окупність бізнесу - близько року.

 

Бізнес План магазину взуття - Завантажити

1

Читайте також:

Продаж взуття для чоловіків

Спочатку будь-продукт робиться з розрахунку того, що його буде купувати жінка. Справа в тому, що жінки по своїй натурі дуже довірливі, вони схильні вірити рекламі і іноді готові витратити пів зарплати на потрібний товар.

Удосконалення шпильок

Удосконалення шпильок

Дуже часто не тільки наша спостережливість заважає нам отримати в свої руки мільйонні статки. Варто тільки озирнутися - і вдала ідея відразу з'явиться. Існує значна кількість проблем, успішне розв'язання яких принесе чималі гроші. Так і вчинила компанія SoleMates.

Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Для відкриття взуттєвого магазину потрібно приділити увагу якості продукції, що продається, тому що на якість взуття клієнт в першу чергу звертає увагу.

Бізнес План магазину дитячого взуття

Бізнес План магазину дитячого взуття

Дитяча ніжка має тенденцію до постійного зростання, тому необхідність частих покупок взуття для малюків не викликає сумнівів. Відкриття магазину, який займається продажем дитячого взуття, навряд чи буде збитковим заходом.

 

Тому Вперед -Бізнес План магазину товарів для хобі

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину дитячого одягу

Бізнес План магазину дитячого одягу

Магазини, що займаються торгівлею дитячим одягом це бізнес, який удостоєний уваги завжди. Діти дуже швидко ростуть, звідси потреба в декількох парах взуття, а що говорити про кофтинках, брюках, спідничках, колготках і т.п. Це дорослі можуть не купувати річ, яка не є першою необхідністю для себе, а для своїх дітей купується все і завжди.


Бізнес-план магазину модного одягу

Бізнес-план магазину модного одягу

Людина кожен день потребує гарної та якісної одязі.
Численні опитування громадської думки показують, що витрати на гардероб росіян щороку складають більше, ніж двісті млн доларів.


Бізнес План магазину іграшок

Бізнес План магазину іграшок

У зв'язку із зростанням народжуваності та поліпшенням демографічної ситуації збільшується попит на товари для дітей, в тому числі і іграшки. Щороку кількість магазинів іграшок збільшується приблизно на 30%, але попит на іграшки не падає і перенасичення ринку не відбувається. В якості пріоритетних критеріїв до вибору асортименту слід визначити якість і безпечність іграшок.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей