Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План виробництво сухариків та інших снеків

   

Бізнес план з виробництва сухариків і снеки до пива.
Споживаючи цей напій, люди під закуску беруть не тільки таранку, але і вельми популярні на ринках "солоних закусок" сухарики, чіпси, солоно-сушені морепродукти.

На ринку "солоних закусок" є місце і для новачків, головне в таких ринках швидка реакція на зміну смакових уподобань.

Ситуація на ринку.
"Солоні закуски до пива, відносять до снеків (ем на ходу). Ринок приваблює нових виробників та імпортерів за рахунок малих інвестицій. Оператори ринків збільшують свої обороти через рекламу розкручуючи свою торгову марку. Вітчизняний виробник займає 3/4 ринку "солоних закусок", близько 10 виробників сухариків, а з виробників солоно-сушених морепродуктів тільки компанія "Золоте руно".
Кращі виробники солоних закусок на Україні: ЗАТ "Бріджтаун Фудс" (Росія - ТМ "Три корочки"): житні та пшеничні сухарики; ТОВ "Слов'янські сухарі" (Україна - ТМ "Крихітка"): житні та пшеничні сухарики; "Золоте руно" (Україна - ТМ "Золоте руно"): житні сухарі, картоплю скибочками, сушені кальмари і тріска; ТОВ "Фактор" (Україна - ТМ "Флінт"): сухарики житні, сушені кальмари.
За даними досліджень, близько 40% любителів пива воліють під закуску сухарики, 25% - солоно-сушені морепродукти, залишилися воліють арахіс солоний (25%), а також фісташки (10%).

 

  Бізнес План виробництво сухариків та інших снеків  

Капіталовкладення.
Для створення компанії з виробництва цих закусок потрібен капітал близько $ 20-50 тис., на "залізо" - $50-80 тис., ніж при створенні бізнесу з виробництва страв з морепродуктів потрібно мати $100 тис. з яких $10-20 тис. вкладають в основний фонд.

Ціни.
Ціновий сегмент ринку на солоні закуски 0,5 грн. - 5 грн., покупець не заплатить за закуску більше, ніж коштує пляшка пива.

Дозволу.
Для початку з виробництва закусок, вам потрібно дозвіл від СЕС і пожежників, почекаєте 1-3 місяці, заплативши при цьому близько $300, щоб отримати штрих-код потрібно реєструватися в спеціальній Торгово-промисловій палаті.

Збут.
Солоні закуски з успіхом беруть в оптово-роздрібних ринках і в торговельних мережах.
Якщо у компанії великий асортимент різноманітних снеків, то робиться пряма дистрибуція, якщо немає, то краще через посередників.
Досвід показує, що не брендовій товару на ринку не місце. Тому рекламувати свою продукцію аж до промо-акцій, орієнтир - діти.

Сировина і упаковка.
Сухарі виготовляють з вітчизняної борошна та соняшникової олії, а от харчові добавки імпортуються, також як і морепродукти. Використовуйте якісний матеріал для фасування, цим визначається конкурентоспроможність на ринку і залежить тривалість зберігання продукту. Транспортуйте в ящиках з гофрокартону.

Персонал.
Зміни потрібно 4-5 чол., бригадир, плюс начальник, технолог і механік, всього близько 20-30 чол.
Стандарти.
Солоні закуски - нововведення на наших ринках і вимоги до них регламентують ДСТУ та Дсту. Розробляють ці стандарти різні центри, наприклад Інститут хлібопродуктів, НДІ харчової промисловості, УкрЦСМ. Варто ТУ замовлення - $1-2 тис.

Розміщення.
Розміщують таку компанію в мегаполісах, на майданчиках від 80 до 100 кв.м., плюс така ж площа для допоміжних служб, комунікації, каналізація і т. д.

Технологія.
Випікають хлібний напівфабрикат, проводять нарізку, сушку (10-15 хв), завдають масло, спеції, фасують і упаковують.

Обладнання.
Для виробництва снеків потрібні: хліборізки, печі для сушіння хліба, обладнання для нанесення спецій та пакувальні автомати. Обійдеться вам в $50-80 тис. Кожен сам вибирає яке обладнання прийнятно вітчизняне або імпортне.

 

Бізнес План виробництво сухариків та інших снеків - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План виробництво сухариків

Бізнес План виробництво сухариків

Виробництво сухариків до пива - це не молодий, але досить вигідний бізнес. Він стрімко розвивався на догоду підвищеного попиту і зараз будь-торговельний центр, магазин чи кіоск може запропонувати покупцеві широкий асортимент даного товару.

Організація бізнесу виробництва сухих сніданків

Організація бізнесу виробництва сухих сніданків

Виробництво сухих сніданків бізнес досить перспективний, але ви повинні розуміти, що вам доведеться конкурувати з уже розкрученими західними брендами. Як варіант - це знайти свою нішу, наприклад, укласти договір на постачання зі шкільними закладами.

Бізнес-план виробництва сухих сніданків

Бізнес-план виробництва сухих сніданків

Попит на мюслі та інші сухі сніданки неухильно зростає, тому новачки ще можуть знайти свою нішу на ринку і заробити трохи (а при хорошому розкладі - навіть чимало грошей.

 

Тому Вперед - Бізнес план хімчистки

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес-план ЖКГ - Завантажити

Бізнес-план ЖКГ

Вже більше 10 років для здійснення різних робіт в системі житлово-комунального господарства залучаються приватні фірми. Вони займаються різними роботами: ремонт будинків, електропроводки в квартирах, заміна сантехніки, вивезення сміття з дворів тощо


Бізнес План комп'ютерного магазину - Завантажити

Бізнес План комп'ютерного магазину

Людство все більше компьютеризируется. Все, від маленьких дітей до пенсіонерів, в якійсь мірі відчувають необхідність у користуванні комп'ютером, тому продаж цієї техніки і її деталей стає все більш актуальною.


Бізнес План селянського господарства - Завантажити

Бізнес План селянського господарства

Бізнес - плани селянського господарства розробляються середньострокові періоди (3 - 5 років), хоча в деяких випадках можуть охоплювати періоди тривалістю більше 5-ти років.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей