Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Саморозвиток в Бізнесі. Виховання Особистості /

Як правильно стартувати в малому бізнесі? 10 перших кроків.

   

В наш час нові підприємства малого бізнесу створюються постійно. Але далеко не всі вони стають успішними проектами. Зробити процвітаючим ваш бізнес допоможуть кілька нескладних правил.

1. Знайдіть свою нішу

Зайнявши вузьку нішу на ринку, маленька компанія, що обмежена в ресурсах, може максимально ефективно працювати. Замахнувшись ж занадто багато, сильно ризикує програти своїм великим конкурентам. Неможливо бути першим у всьому. Сконцентруйтеся на тому, що ви знаєте і вмієте найкраще, станьте експертом. Без клієнтів ви тоді не залишитеся.

2. Дуже важливо перше враження

Завжди виглядаєте презентабельно, професійно працюйте і будьте достатньо обізнаним у своїй сфері. Адже будь-яка людина, з яким ви зустрічаєтеся, - ваш потенційний клієнт. З першого дня прагнете працювати якісно і швидко. Інакше другого шансу вам можуть і не дати.

3. Мисліть стратегічно

Витримати жорстку конкуренцію з великими компаніями допоможуть висока швидкість реагування, індивідуальний підхід до кожного клієнта і гнучкість. Обов'язково використовуйте всі ці переваги по максимуму, саме вони - сильна сторона малого бізнесу.

4. Удосконалюйтеся з кожним днем

Закостенілість поглядів дуже небезпечна в бізнесі. Адже конкуренти не дрімають, і ви ризикуєте залишитися далеко позаду. Ринок вимагає блискавичного прийняття рішень. Постійно шукайте способи поліпшення своїх товарів.

5. Плануйте успіх

Бізнес план - дорожня карта для починаючого підприємця. Хороший план допоможе сформулювати мету і покаже до неї шлях. Не можна недооцінювати силу планування. План дасть можливість проконтролювати ризики, передбачити рівень продажів, правильно вибрати ціни, а так само визначить вашу бізнес-стратегію і збільшить шанси на успіх.

6. Підкреслюйте відміну від інших вашого продукту

Вивчайте своїх конкурентів, але уникайте копіювання. Імітатори, зазвичай, приречені на провал. Ваш товар повинен бути унікальним, вигідно виділятися з ряду аналогів. Доносите до своїх клієнтів всі плюси і відмінності вашого продукту або послуги.

7. Станьте інноватором

Сьогоднішній світ змінюється з величезною швидкістю. Щоб досягти успіху в бізнесі, необхідно йти в ногу з новітніми технологіями, постійно використовуйте всі можливі нововведення. Хай зміни стануть способом поліпшення вашої репутації і товарів. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Шукайте ті способи виконання операцій, які покращують ваш продукт.

8. Орієнтуйтеся на потреби своїх клієнтів

Планова економіка «зверху» давно довела свою неспроможність. Реагуйте на потреби клієнтів, прислухайтеся до них. Ваші покупці завжди повинні відчувати, що вони важливі для вас. Пам'ятайте, особиста рекомендація - найкраща реклама.

9. Бездоганна репутація

Хороша репутація товару і вашої роботи з клієнтами є запорукою успіху. Адже ніщо так добре не допомагає розвитку бізнесу, як якісні послуги. Відмінний сервіс і високоякісні товари - дві складові успіху. Намагайтеся створювати ідеально виконаний продукт.

10. Розумно ставтеся до роботи

Не забувайте про тайм менеджмент. Важливо не тільки добре працювати, але й досить відпочивати. Робіть ставку на якість, а не на кількість. Дуже важлива впевненість у собі і своїх силах. Постійно розвивайте свої ідеї, прагнете досягти мети. Будьте гнучкими, не бійтеся змін, аналізуйте всі свої недоліки і досягнення. Як показують дослідження, найвищі шанси стати успішними в бізнесі мають люди перспективно мислять та діють відповідно до існуючих умов.

 

Тому Вперед - Як стати справжнім продавцем? Чотири типи продавців

 

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей