Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Свій бізнес - багетна майстерня

   

Відкриття багетної майстерні.

Одним з досить перспективних, але в теж час не перенасичених конкурентами, напрямків у сучасному малому бізнесі, є ринок продукції багетних майстерень. Навіть з урахуванням кризи, попит на багети і рамки щорічно зростає в середньому на 10-15%.
Доступність цього напряму для початківців підприємців пояснюється, в першу чергу, відсутністю необхідності в отриманні ліцензії. Адже багетное напрямок відноситься не до виробничої діяльності, а до художньо-реставраційних робіт.

Досить високий попит на продукцію багетних майстерень, можна пояснити доступністю і популярністю фотозйомки. А майже 60% фотографій оформляються в рамки. Постійними клієнтами багетних майстерень стають, як фізичні особи - художники, дизайнери використовують багети для обшивки дзеркал або картин, так і юридичні - господарі кафе, ресторанів, готелів, нічних клубів, що прикрашають стіни постерами або фотографіями.

 

  Свій бізнес - багетна майстерня  

 

Для відкриття власної багетній майстерні в першу чергу необхідно вибрати відповідне приміщення. Його площа повинна складати 25-100 кв. м. в залежності від планованих обсягів роботи. Розташовуватися майстерня може в будь-якому районі міста. Основні функціональні вимоги до приміщення - електроенергія і хороша освітленість. важливо пам'ятати, що Так треба звернути увагу, що виробництво багетів пов'язане з шумом, тому варто розташуватися далеко від житлових будинків, або встановити звукоізоляцію.

Придбання необхідного обладнання для майстерні обійдеться в 6-7 тис. дол. На ці гроші слід придбати гільйотину (верстат, що розрізає профіль багета до потрібного розміру), зшивного верстат і степлери. У разі освоєння послуги з виготовлення ліпних і фігурних рам доведеться придбати спеціальні пилки, вартістю 3-4 тис. дол.

Штат багетній майстерні становить в середньому 5-6 чоловік, а на початковому етапі може сміливо вистачити і трьох. Середня зарплата досвідченого багетного майстра починається від 15-30 тисяч рублів.
Для залучення клієнтів потрібно використовувати весь комплекс маркетингових заходів: реклама в Інтернеті, оголошення в газеті, роздача флаєрів, розклеювання листівок. Хорошим маркетинговим ходом може стати проведення майстер-класів з виготовлення багетів власними руками.

Річний оборот багетній майстерні, знайшла свою ринкову нішу і отримує корпоративні замовлення, може досягати 50-200 тис. дол. Рентабельність замовлень коливається від 30-40% для стандартних замовлень до 200% і вище - для індивідуальних замовлень.

1
Бізнес план багетній майстерні - Завантажити

Бізнес план багетній майстерні - Завантажити

Яке обладнання потрібно для відкриття багетній майстерні? Скільки коштів потрібно інвестувати на початковому етапі.

 

Дуже цікаве Відео про те, як роблять багети:

 

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

В наш час автомобілів стає все більше і більше, а це означає, що попит на послуги авто-малярів буде постійно збільшуватися! Але перед початком організації свого авто-малярки вам потрібно гарненько повчитися цій нелегкій справі.


Бізнес магазин електротоварів

Бізнес магазин електротоварів

Електротовари - це такі товари, які увійшли в життя абсолютно всіх людей і користуються попитом кожен день. Вдало вибране місце для вашого магазину гарантує його розвиток і швидку окупність.


Свій бізнес бюро перекладів

Свій бізнес бюро перекладів

Знання іноземних мов обов'язкова умова для старту даного бізнесу. Підбір персоналу, спілкування з клієнтами - це все лягає на ваші плечі щонайменше на ранній стадії розвитку фірми.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей