Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Ідеї бізнесу - Сфера послуг

 

Бізнес ідея

Бізнес ідея "бюро перекладів"

Ринок переказів - один з найбільш прибуткових і цікавих ринків у Світі.. Світовий обсяг перекладацьких послуг оцінюється в 36 мільярдів доларів. При цьому вартість ринку постійно зростає. Ставка зростання - 17 відсотків у рік.

Надання послуг з пакування подарунків

Надання послуг з пакування подарунків

Якщо ви хочете зайнятися бізнесом, але не знаєте з чого почати? Вибір ідеї для бізнесу залежить від цілей, яких ви хочете досягти, і скільки коштів ви можете вкласти в реалізацію обраної ідеї бізнесу.

Бізнес - ремонт взуття

Бізнес - ремонт взуття

Одним з наслідків фінансової кризи стало бажання людей економити практично на всьому. Наприклад, багато хто тепер воліють не купувати нове взуття, а ремонтувати стару. Тому ідея бізнесу з ремонту взуття знайшла своє нове життя.

Надання бухгалтерських послуг

Надання бухгалтерських послуг

На будь-якому сучасному підприємстві бухгалтеру відводиться одна з провідних ролей в управлінні. У його веденні знаходиться не тільки бухгалтерський облік, але і процеси планування і контролю, В свою чергу, недостатню увагу до бухгалтерського обліку може привести підприємство до штрафних санкцій і додаткових податків і зборів.

Бізнес на прибиранні приміщень

Бізнес на прибирання приміщень

Під клінінгом розуміють професійне прибирання приміщень. В останні роки попит на подібні послуги стійко зростає. Професійне прибирання, володіє безліччю переваг перед звичайною, що здійснюється власними силами.

Власний бізнес - Заправка картриджів

Власний бізнес - Заправка картриджів

У кожному місті є кілька підприємств, що спеціалізуються на заправці картриджів. Крім того дана послуга надається у деяких копі-центрах, магазинах по продажу комп'ютерів та центрах по ремонту оргтехніки. Даний бізнес рентабельний і простий.

Своя міні бар | Як відкрити бізнес міні-пральню?

Бізнес в сфері побутових послуг вважається досить консервативним. Однак, в останні роки, повсюдно з'являється така його нова форма, як міні-пральні. Основний пул замовлень міні-пралень формують, як не дивно, не фізичні, а юридичні особи.

Бізнес копі-центр | Послуги ксерокопіювання

В наш час, практично у кожного як вдома, так і на роботі стоїть комп'ютер або ноутбук. Більшість офісних місць окрім комп'ютера обладнані ще і багатофункціональним пристроєм. В рідкісної квартирі не варто принтер або сканер.

Міжнародна мережа доставки квітів

Міжнародна мережа доставки квітів

Суть ідеї досить проста. Людині потрібно привітати іншої людини живе в іншому місті або країні. Він заходить на сайт або дзвонить по телефону і оформляє замовлення. Далі через своїх кур'єрів або ж через квіткові фірми в інших містах, замовлення доставляється до одержувача.

Доставка продуктів

Доставка продуктів

Ось ідея полягає в тому, щоб закуповувати ці продукти харчування оптом для декількох сімей та приносити їм додому. Фактично для споживача ціна буде тією ж, що і у магазині. Різниця цін - це дохід організатора ідеї і його виконавців.

Юридична фірма

Юридична фірма

Більшість людей хоча б раз у житті стикалися з проблемами, для врегулювання яких була потрібна допомога юриста. Без допомоги юриста не обійтися майже ні в одній ситуації, коли трапляється конфлікт інтересів фізичних осіб або комерційних фірм, відбувається порушення законів і прав громадян.

Послуги молодим мамам

Послуги молодим мамам

В сучасній англійській мові існує термін "альфа-мама". Так іноді називають молодих мам, освічених і досить успішних. Альфа-мами мають потребу в більшому обсязі інформації, володіють більшим ступенем товариськості.

Оцінка бізнесу підприємства

Оцінка бізнесу підприємства

На сьогоднішній день існуючий ринок оціночних компаній здавалося б достатній і заповнений. Існують і компанії з оцінки нерухомості, і компанії з оцінки автомобілів, і компанії з оцінки збитків, і багато інших компаній. Однак існує напрямок, який поки ще не сильно зайнятий.

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості

Оцінювач майна може спеціалізуватися на одній із вищевказаних завдань, або мати справу з майном певного типу, але багато найбільш великі компанії включають послуги по всіх пунктах.

  Ще Бізнес Ідеї >>>  

 


Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


 

 

 

 

 

 

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей