Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Надання бухгалтерських послуг

   

Як заробити на надання бухгалтерських послуг?

На будь-якому сучасному підприємстві бухгалтеру відводиться одна з провідних ролей в управлінні. У його веденні знаходиться не тільки бухгалтерський облік, але і процеси планування і контролю, В свою чергу, недостатню увагу до бухгалтерського обліку може привести підприємство до штрафних санкцій і додаткових податків і зборів. Тому більшості підприємств постійно потрібна допомога в бухгалтерських питаннях щоб уникнути різних порушень.

Проте не кожна фірма може дозволити собі платити зарплату штатним бухгалтеру. І в цьому випадку, оптимальний вихід - скористатися послугами фірми, яка надає бухгалтерські послуги.

Для починаючого підприємця бізнес в сфері надання бухгалтерських послуг привабливий з наступних причин. По-перше, невеликі стартові витрати, по-друге, гнучкий графік роботи і можливість працювати самостійно, і, по-третє, відсутність потреби в ліцензуванні.

 

  Надання бухгалтерських послуг  

 

Приватні бухгалтерські послуги

Найбільш затребуваними серед бухгалтерських послуг є: комплексне обслуговування на постійній основі, разові консультації щодо оподаткування та обліку, підготовка документації до перевірки, здача звітності. Ціна на окремо взяту послугу залежить від обсягів роботи і повинна бути порівнянна із середньою зарплатою штатного бухгалтера.

Для відкриття фірми з надання бухгалтерських послуг потрібно офісне приміщення бажано в бізнес-центрі. Необхідна площа - близько 20 кв. м. У приміщенні обов'язково повинні бути телефонний зв'язок і доступ в інтернет. Альтернативним варіантом на старті може бути відмова від оренди, а замість цього робота за місцем проживання і на території замовника. Однак великих клієнтів такий варіант може відлякати.

Приватні бухгалтерські послуги

Серед обладнання в першу чергу потрібно придбати комп'ютер або ноутбук і ліцензійне програмне забезпечення. Крім цього знадобиться спеціалізована література і передплата на періодичні видання.

Вести бізнес можна самостійно або залучити найманих працівників. Кількість співробітників треба розрахувати виходячи з того, що один бухгалтер може вести 2-7 фірм, залежно від виду діяльності обслуговуваних підприємств.

Середня рентабельність бухгалтерських послуг починається від 100%. Точка беззбитковості знаходиться на рівні 5-6 фірм в місяць. Даний показник легко досяжний за умови високої якості надаваних послуг.. Інвестиції при цьому повинні окупитися за 3-4 місяці.

1
Бізнес-план бухгалтерські послуги - Завантажити Безкоштовно

Бізнес-план бухгалтерські послуги - Скачати Безкоштовно

 

Надання бухгалтерських послуг - як піднести для клієнта свої послуги - Відео:

 

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Все більше і більше людей втягуються в спорт і здоровий спосіб життя. Для таких людей і було придумано спортивне харчування та різноманітні прискорювачі росту м'язової маси.


Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Торгівля парфумами на розлив останнім часом набирає обертів. Завдяки новим технологіям вартість духів можна знизити на кілька сотень відсотків при цьому якість продукції істотно не зміниться.


Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей