Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Власний бізнес - Заправка картриджів

   

Бізнес на заправці картриджів

У кожному місті є кілька підприємств, що спеціалізуються на заправці картриджів. Крім того дана послуга надається у деяких копі-центрах, магазинах по продажу комп'ютерів та центрах по ремонту оргтехніки. Даний бізнес рентабельний і простий. А заправка картриджів потрібна всім, у кого є копіювальна техніка, а таких людей у нашій країні переважна більшість. Тому відкрити даний сервіс можна практично в будь-якому місті.
Фірми, що займаються заправкою картриджів, зазвичай пропонують стандартний набір послуг: заправка картриджів для струменевих і лазерних принтерів і копірів, продаж перезаправленных картриджів та продаж чорнил.

Багато що в даному бізнесі залежить від вибору місця. Ідеальний варіант - розташовуватися ближче до клієнтів, вдалині від конкурентів і в оточенні комп'ютерних фірм. Площа офісу повинна бути не менше 18 кв. м. З функціональних вимог: пряме підведення води (необхідна для заправки струменевих принтерів), кілька телефонних ліній і доступ в Інтернет.
Для роботи потрібно придбати витратні матеріали: чорні і кольорові чорнила і тонер. Чорнило бажано закуповувати як можна дешевше, але при цьому не економити на якості. З інструментів знадобиться придбати термо-пістолет з плавкими стрижнями, викрутки, плоскогубці, паяльники і т.д..

  Власний бізнес - Заправка картриджів  

 

З персоналом проблем бути не повинно. Всього за 3-5 днів навчання, будь-яка людина, навіть без спеціальних знань і досвіду роботи, може освоїти процес заправки картриджів. У штаті, в залежності від обсягів замовлень, може працювати 2-4 людини.

Для створення клієнтської бази необхідно провести рекламну компанію. Найбільш дієвим рекламним методом є розклеювання оголошень на стовпах, у парадних і т.д. Також можна дати оголошення в місцеві газети, запустити рекламу з прайс-листами в Інтернеті. Можна придумати собі гучну назву і зареєструвати торгову марку. Також інформацію про себе треба в найближчих комп'ютерних фірмах.

Стартові витрати для створення бізнесу складуть від 300 до 10 тис. дол. і вище. Для досягнення порогу рентабельності необхідно заправляти 30-50 картриджів (в середньому картридж заправляють раз в місяць). Ця цифра цілком досяжна за умови високої якості роботи і дотримання термінів. Можливі терміни окупності можуть скласти від декількох місяців до року, в залежності від спектру послуг і масштабів бізнесу.

1

Бізнес Відео - Заправка картриджів:

  ght="136"> Бізнес-План - заправка картриджів - Завантажити

 

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Магазин подарунків - бізнес для творчих людей

Магазин подарунків - бізнес для творчих людей

Для організації магазину подарунків постарайтеся вибрати невелике приміщення, але при цьому розмістіть товар так, щоб приходить покупець легко міг знайти для себе потрібний подарунок, використовуйте творчий підхід в оформленні.


Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Перед відкриттям школи мистецтв вам потрібно визначитися власне які напрямки ви будете викладати. Так само проблемою є пошук по справжньому грамотних педагогів.


Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Проведене дослідження показало, пари які є клієнтами секс-шопів набагато згуртованішою, а шлюби міцніші. Але досі багато власників магазинів не можуть впоратися зі стеснениями своїх потенційних клієнтів, що зменшує прибутки з продажу дорослих іграшок.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей