Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Кращі Бізнес Книги - Топ 100 Книг

В даному розділі нашого сайту Млин Бізнес Ідей ми збираємо для вас Найкращі книжки для навчання і створення свого власного бізнесу. За допомогою даної літератури склалося чимало успішних бізнес-проектів приносять своїм власникам величезні прибутки.

Автори даних книг успішні підприємці заслужили світову славу, які бажають передати свій досвід підростаючому поколінню бізнесменів.

Головним завданням всіх авторів є перестроювання світогляду читачів, навчити нас мислити як успішні люди. Після прочитання кількох книг уже неможливо зупинитися, так як погляди на життя перевертається з ніг на голову.

Складно сказати яка саме книга, якого автора, розпалить у вас ту іскру, яка допоможе вам розвиватися і рухатися вперед. Але ми впевнені, що в нашій добірці кращих бізнес книг ви знайдете для себе багато цікавого. Ми надаємо можливість завантажити вподобану вам бізнес книгу в ознайомлювальному режимі, прочитати її повністю або частково, а після цього замовити книжку вже в друкованому виданні, для того щоб вона зайняла почесне місце у вас вдома, або подати її в якості подарунка для своїх близьких людей!

ТОП Бізнес Книг

Роберт Кійосакі

Багатий тато, бідний тато

Книга присвячується батькам усього світу - найголовнішим вчителям дитини.

"Існують правила грошей, за якими грають багаті, і є правила, за якими грають інші 95 % населення", - сказав Роберт. "А ці 95 % населення вивчають свої правила в школі і дома.Вот чому небезпечно сьогодні просто говорити дитині - більше вчися, шукай работу.Ребенку сьогодні потрібно більш складне утворення...


Клейсон Джордж

Найбагатша людина у Вавилоні

 

Ця книга якраз і досліджує аспекти персонального успіху кожного з нас.Предлагаемые в цій книзі рецепти порятунку від худого гаманця можуть стати основою для розуміння фінансових законів. Власне, в цьому і полягає мета: запропонувати тим, хто прагне до успіху, проникнути в таємницю грошей, з тим щоб накопичити капітал, зберегти його і змусити працювати на прибуток. Наступні сторінки книги перенесуть нас в Древній Вавилон - колиска базових фінансових законів, які залишаються актуальними і донині.


Наполеон Хілл

Думай і багатій

 

Якщо Ви хочете дізнатися, як подолати всі перешкоди і досягти успіху,прочитайте цю чудову книгу. Багато років вона була бестселером в США і витримала там 42 видання.

Книга Наполеона Хілла приголомшує життєвою енергією. У ній Ви знайдете чіткий план того, як досягти успіху в житті.


Роберт Кійосакі

Квадрант грошового потоку

КВАДРАНТ ГРОШОВОГО ПОТОКУ показує, чому деякі люди працюють менше, а заробляють більше, платять менше податків і відчувають велику фінансову безпеку, ніж інші. Суть в тому, щоб знати, в якому секторі працювати і коли.


Марк Фішер

Секрет мільйонера

У книзі розказана історія молодого підприємця, який пройшов нелегкий, але грамотний шлях до свого першого мільйону.


Антоніо Менегетті

Психологія лідера

Лідер - рушійна сила будь-якого соціального контексту - хто він? Які якості відрізняють лідера? Яким чином психологія може допомогти лідеру?

 


Вадим Зеланд

Трансерфінг реальності

 

Вадим Зеланд є досить загадковою особистістю і мало кому відомо що-небудь про його особистості, мало хто бачив його фотографії. Ось що пише про себе він сам:

З приводу своїх власних успіхів я можу лише констатувати, що Трансерфінг діє бездоганно. Але афішувати своє особисте життя не збираюся, оскільки після цього вона перестане бути особистою.


Азімов Сергій

Як заробляти гроші без стартового капіталу

Свіжа книга за тематикою заробляння грошей. За стилем написання дуже нагадує провокаційний стиль академіка Норбекова `Шлях дурня, або Ключ до прозріння`. Тільки все з російською гумором.

Сергій Азімов, бізнес-тренер, психолог, бізнесмен, віце-президент центру Ірраціональної Психології Німеччині, автор Нової Програми Адаптації Бізнесу, дуже захоплюючий, яскравий, непередбачувано-дивовижний і скажено успішна людина.


Дональд Трамп

Ніколи не здавайся!

Співавтор: Мередіт Мак-Івер

Книга про те, як невдачі, проблеми, криза, крах, катастрофу можна перетворити на трамплін для перемоги, про те, як, потрапивши в смертельно небезпечний вир, відштовхнутися від дна і знову злетіти вгору, до успіху.


Дейл Карнегі

Як перестати турбуватися і почати жити

Неймовірно бурхливий, складне, проблематичне початок XXI століття!.. Як вижити в ньому, залишаючись Людиною? Як допомогти близьким і дорогим людям розібратися в собі? Як знайти себе? Як перестати турбуватися і почати жити?

На ці та багато інші найважливіші питання нашого життя дає відповідь мудра книга Дейла Карнегі, відомого американського фахівця в області людських відносин.


Гаррінгтон Емерсон

12 принципів продуктивності

У колишні часи людина, для того щоб здійснювати свої наміри і плани, примушував працювати на себе інших людей і нарівні з ними ослів, волів і коней. Тепер же, здійснюючи ці наміри і плани, він змушує працювати на себе неживі сили природи.


Агаркова Л.М.

Покрокове керівництво з відкриття приватного бізнесу. Російський досвід

Хочете відкрити свою справу, але не знаєте, з чого почати і скільки це буде коштувати? Спеціально для вас співробітники видавництва «Вершина» і газети «Діловий Петербург» розробили покрокове керівництво. Вперше російському читачеві пропонується діючий алгоритм відкриття бізнесу. Докладно розглядаються 78 варіантів - від автомайстерні до адвокатської контори і приватної клініки.

 


Річард Кох

Життя за принципом 80-20

80% результатів виникають лише з 20% причин - принцип, що нагадує приказку "Краще менше, та краще".

Книга навчить Вас вибирати і використовувати найбільш ефективні дії і методи, кількість яких відносно невелика, щоб досягнення відмінно відповідали Вашим цілям, задумів, мрій.


Білл Гейтс

Бізнес зі швидкістю думки

У ХХІ столітті самим головним чинником стане швидкість: швидкість ведення бізнесу і швидкість його змін. Щоб тримати руку на пульсі подій і вчасно передбачити майбутні зміни, організаціям необхідно радикально вдосконалити свої інформаційні потоки...


Коверт Джек, Тодд Саттерстен

100 найкращих бізнес-книг всіх часів

Представлений фрагмент книги (30 сторінок).

Найцінніше в цій книзі - це зміст. Завдяки йому, ви зможете дізнатися, які 100 книг по бізнесу потрібно прочитати в першу чергу.


Томас Дж. Пітерс, Роберт Х. Уотерман-мол.

В пошуках досконалості. Уроки найуспішніших компаній Америки

Книга «У пошуках досконалості» визнана світовим бестселером і по праву вважається класикою сучасного менеджменту.

Автори на прикладах найуспішніших компаній США розглядають моделі організаційних структур, що дозволили цим компаніям досягти вражаючих результатів і стати лідерами в своїх галузях, і розповідають про новітні тенденції в менеджменті.


Карл Сьюелл

Клієнти на все життя

Карл Сьюелл - успішний бізнесмен, якому вдалося підняти продажі до небачених висот завдяки залучення й утримання покупців. Його книга являє собою практичне керівництво по роботі з клієнтами (а попутно і по організації роботи підприємства, маркетингу та мерчандайзингу).

 


Гансвинд Ігор

Бізнес є бізнес. 60 правдивих історій про те, як прості люди почали свою справу і досягли успіху.

Ця книга побудована на основі 60 інтерв'ю з представниками російського бізнесу, які розповіли свої правдиві історії про те, як почали власну справу і досягти успіху. Ці історії були опубліковані на сторінках щоденної газети «Бізнес». Унікальність цього видання в тому, що перша частина книги являє собою відвертий і практичний аналіз закономірностей становлення вітчизняних «стартапів».


Кім У. Чан, Рене Моборн

Стратегія блакитного океану

Можливо, Ви хочете відкрити свій бізнес, але переконані, що всі ніші вже зайняті і у Вас немає ніяких шансів?

У Вас є бізнес, але Вас постійно турбує зростаюча конкуренція?

Вважаєте, що неможливо збільшити якість продукції та її цінність для споживача і, при цьому, зменшити його собівартість?


Ларрі Стаут

Управління персоналом. Настільна книга менеджера

Ця книга - найбільш повне на сьогоднішній день практичне керівництво по управлінню персоналом, створене на допомогу лінійним керівникам всіх рівнів.

Це не підручник; це - настільна книга менеджера, в якій зібрані найефективніші технології і методики кадрової роботи, що використовується сьогодні в практиці провідних компаній світу.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


 

 

 

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей