Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес: міні виробництво газобетону і пінобетону

   

Виробництво своїми руками газобетону та пінобетону.

В процесі будівництва використовують два види бетонних блоків-керамічна цегла. Випуск несучих стін пов'язаний з виготовленням міцного газобетону, оскільки такі блоки несуть основне навантаження всієї конструкції споруди. Більш дешеві блоки з пінобетону, вартість яких на 20-25% нижче, застосовують для установки не несучих перегородок і перегородок. Звідси можна зробити відповідний висновок, що виробництво обох видів блоків в рівній мірі доцільно.

Один блок, виготовлений з пористого бетону, може замінити 30 штук цегли, тому він має масу менше 30 кг. Слід враховувати, що блоки з газобетону, мають невелику вагу, а також легко оброблювані, дозволяють будувати будинки без використання спецтехніки, тобто підйомних установок, баштових кранів і т.п.

Завдяки цим властивостям, газобетон може бути одним з найбільш часто використовуваних матеріалів при зведенні малоповерхового житла, а також дачних будинків, приватних споруд тощо Популярність даного матеріалу підтверджується динамікою зростання його обсягів виробництва і реалізації.

Обладнання для виробництва газобетону.

Слід зазначити, що на даний момент на вітчизняних підприємствах немає розробок рішень, пов'язаних з автоматизованим виробничим процесом з низькою вартістю неавтоклавних видів газобетону, а імпортні постачальники пропонують дуже дорогі.

 

УСТАНОВКА ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ «ГАЗОБЕТОН» / ЦІНА 35 ТИС. РУБЛІВУстаткування (установки) для виробництва газобетону (газобетонних блоків) Самосливная на пересувній платформі

 

З метою випуску блоків з газобетону напівавтоматичним способом, які будуть мати продуктивність 12-21 м3/день застосовуваних на установках «газобетон», слід забезпечити наявність:

1. Установки «газобетон» з певною продуктивністю;
2. Вібросита, має ячею 3 мм;
3. Касетних металевих форм, застосовуваних для виробництва блочних виробів встановленого розміру 600х300х200 мм;
4. Нафтохімію, що передбачає застосування:
а) комплексної хімічної добавки - газо-утворювача;
б) на вибір прискорювача твердіння;
5. Додаткового обладнання, а також хімії:
а) візків гідравлічних - 1-2 шт. (до 2-х тн);
б) речовини для змащення і змивання форм;
в) многорукавных дозаторів для подачі цементу і піску (одного для цементу і одного для піску), або окремо для цементу і піску по два для кожної установки.
Форми для виробництва газобетонних блоків Форми для виробництва блоків з ніздрюватих бетонів
Ціна близько 18 000 руб.


Технологія виробництва газобетону.

Виробництво газобетону пов'язано з дуже простою технологією, що включає декілька основних етапів.

Основна частина технологій.

Для даної групи ніздрюватих бетонів характерно наявність комірчастої структури. Малий питома вага ніздрюватих бетонів забезпечений наявністю пухирців, наповнених газом і займають при цьому до 85% всього об'єму виробу.

Для приготування бетонної суміші використовують вапно, воду, кварцовий пісок і цемент, які перемішуються з використанням газобетоно змішувача. Розмішування займає 4-5 хвилин, після чого в приготовану суміш необхідно додати трохи водної суспензії з алюмінієвої пудри, здатної вступати в реакцію з вапняним речовиною. У підсумку ця реакція відбувається з утворенням водню, що заповнює численні пори або бульбашки сировинної маси, що мають розмір 0,5-2 мм, які рівномірно пронизують весь пористий матеріал.

Після того, як суспензія з пастою з алюмінію додана, суміш швидко переливається в приготовлені ємності з металу, де повинен відбуватися процес спучування бетонної маси. Прискорити дані хімічні реакції дозволяють вібраційні навантаження, які допомагають також всій масі напівфабрикату швидше схоплюватися і тверднути. Після досягнення газобетоном необхідної стадії початкового твердіння, з використанням дротяних струн з поверхні твердої суміші зрізаються нерівності. Після цього залишилася маса нарізається на рівні за розміром блоки. Одержувані газобетонні блоки піддають обробці тепловим способом з допомогою автоклава. Після цього здійснюють калібрування блоків зі спеціальним фрезерним пристроєм.

Автоклавна обробка газобетону.

Для поліпшення властивостей газобетону застосовують автоклавування. Сформовані, а також розрізані блоки газобетону поміщаються в автоклавні камери, де протягом 12 годин в умовах підвищеного тиску (12 кг/см2) з використанням насиченого водяної пари відбувається обробка блоків з встановленим температурним рівнем 190°С.

Процес автоклавного твердіння робить газобетон більш міцним, що дозволяє давати найменшу усадку, а також забезпечувати наявність у блоках більш однорідної структури. Такий вид газобетону, як автоклавний широко застосовується в багатьох областях будівництва завдяки його звуко - і теплоізоляційним властивостям. Рівень коефіцієнта теплопровідності такого газобетону становить 0,09-0,18 Вт/(м•°С). Дана теплопровідність виробів з автоклавного газобетону, при її використанні з урахуванням російських кліматичних умов, що дозволяє здійснювати зведення однорядних стін, які мають товщину, рівну 375-400 мм, При цьому використання додаткових утеплювачів не потрібно.

Газобетон можна виготовляти і неавтоклавным методом.

Якщо виробництво газобетону здійснюється неавтоклавным методом, то його маса твердне при створенні природних умов. Даний вид виробництва не вимагає використання сучасного високотехнологічного обладнання, оскільки його можна робити самостійно і в домашніх умовах, але міцність його буде при цьому мінімальна.
Неавтоклавні види газобетону мають в процесі експлуатації усадку, що дорівнює 3-5 мм/м, а автоклавні 0,3-0,5 мм/м. Автоклавний газобетон має міцність - 28-40 кгс/ м2, а неавтоклавний - 10-12 кгс/м2.

Випуск звичайного газобетону здійснюється більш рідко, ніж автоклавного. Його також можна виготовити і в домашніх умовах, так як купувати складне устаткування немає необхідності в даному випадку.

Матеріальні витрати на запуск міні-заводу по виробництву газобетону та пінобетону.

З метою відкриття спільного виробництва пінобетону і газобетону можуть знадобитися деякі вкладення, розрахунок яких наведений нижче.

Сам міні-завод з виготовлення даних видів бетону може мати вартість 105 600 - 283 800 рублів, що залежить від потужності чи обсягів вироблення бетонної продукції, яка становить 10 - 30 куб. м за одну зміну. Для виробництва звичайного газобетону - від 29 800 до 85 000 рублів, потужністю 12 - 50 куб. м в одну зміну.

Для виготовлення пінобетону буде необхідний піногенератор, вартістю 27 800 рублів, а також компресор - 37 800 рублів. Крім того, міні-завод буде використовувати перистальтичний насос, вартість якого становить 57 700 рублів.

В процесі виробництва будуть використовуватися форми для бетонної маси, мають різні розміри - 28 000 - 40 000 рублів. При цьому в 1 форму можна закачати 1 кубометр суміші, а якщо потужність заводу 10 куб./м, форм буде необхідно 10 шт.

Разом: вартість мінімальних вкладень складе 538 700 рублів, а максимальні - 1 332 100 рублів.
Піноблок в 1 куб.м буде коштувати 3 000 рублів.
Зазоблок в 1 куб. м - близько 3 600 рублів.
Вартість витратних матеріалів в розрахунку на 1 куб. м складе:
1. Пеноконцентрат - 75 рублів за 1 кг - для пінобетону;
2. Алюмінієвий порошок (500 грамова упаковка) - 105 рублів за 1 кг - для газобетону;
3. Пісок (300 кг) - 350 рублів за кубічний метр - 1,3 тн;
4. Цемент (100 кг) - 2 мішка за ціною 189 рублів.
З даних для калькуляції видно, що матеріальні витрати незначні - близько 540 рублів за 1 куб./м для пінобетону, або 520 рублів за 1 куб./м для газобетону.

Витрати і доходи.

Процес виробництва газобетону є дуже прибутковим. Собівартість 1 куб./ м складе 1 800 рублів, а роздрібна ціна - 2 500 рублів. Тому при випуску і реалізації 250 куб./м блочної продукції за місяць, рівень чистого доходу становитиме 175 000 рублів. У той же час термін окупності інвестицій складе 1-2 роки.

Під час здійснення сезонних будівельних робіт в період з травня по жовтень, попит на блоки з газобетону стає максимальним, оскільки приватне будівництво відбувається інтенсивніше. Підготовчі роботи, пов'язані з пуском виробництва повинні припадати на міжсезонний період. Наявність невеликих запасів бетонної продукції на складах буде незайвим, у зв'язку з цим виробництво краще починати з березня-квітня. Швидка окупність вкладень капіталу буде забезпечена при дотриманні даних умов, що дозволить прискорити отримання прибутку у вигляді готівкових грошових коштів.

При наявності приватного бізнесу не в орендованому, а власному приміщенні, витрати на виробництво будуть мінімальними. Для виготовлення 1 м3 бетону, потрібно близько 2-3-х годин часу. Протягом одного робочого дня реально буде провести 2-5 м3 виробів, причому стороння допомога не знадобиться. Якщо продуктивність складе 1-2 м3 в день, то всі витрати на обладнання можна окупити через місяць. При налагодженні регулярного виробничого процесу по 3-5 м3 в день, то однією людиною можливе отримання прибутку до 3 000 доларів кожен місяць, при цьому правильна побудова ринку збуту має важливе значення. Так як реалізація продукції буде впливати на рентабельність даного бізнесу.
 
Можна використовувати різні способи реклами, вони всі корисні, наприклад, давати оголошення в місцеві газети, роздавати візитки, розміщувати оголошення на вулиці і т.п. Крім того, слід відразу пропонувати способи доставки продукції покупцям, що також призведе до успішної реалізації блоків. Уклавши договір про надання транспортних послуг, можна надалі отримувати знижки. Будь-якого забудовника обрадує своєчасна доставка бетонних блоків, при чому він навіть не буде знати, де вони виробляються.

Відео міні виробництво своїми руками газобетону і пінобетону:

   
1


Тому Вперед -Виробництво скла та виробів зі скла як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вирощування і продаж хижих рослин

Вирощування і продаж хижих рослин

Для втілення бізнес-ідеї по вирощуванню хижих рослин вам не потрібно мати великий початковий капітал. Вирощувати хижі рослини ви зможете у себе вдома, відвівши для цього окремий простір. Закупити потрібно тільки освітлювальні прилади і горщики.


Школа краси для жінок і дівчат

Школа краси для жінок та дівчат

Бізнес ідея відкриття школи краси відмінно підходить для жінок володіють знаннями в області краси та здоров'я. Сьогоднішні жінки розуміють, що в першу чергу краса повинна бути здоровою і природною, але багато хто не знає, як правильно підібрати для себе найкращу косметику та інші атрибути краси.


Бізнес на відрядження

Бізнес на відрядження

Бізнес ідея заснована на допомогу відрядженим працівникам, для яких це відрядження крім вирішення питань пов'язаних з роботою ще і пошук житла, і проведення свого дозвілля.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей