Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на відрядження

   

Бізнес ідея заснована на допомогу відрядженим працівникам, для яких це відрядження крім вирішення питань пов'язаних з роботою ще і пошук житла, і проведення свого дозвілля.

Всі знають що роботодавець, відправляючи вас у відрядження, мало піклується про те, в якому готелі ви зупинитеся, що і де будете їсти, як будете проводити вільний час і т.д. Його хвилює тільки мета вашої відрядження, а саме рішення питань для яких вас відправили.


У нашій країні є міста, в яких постійно присутні відряджені співробітники з різних підприємств. Багато людей дізнаються про майбутню відрядженні незадовго до від'їзду і не встигають належним чином підготуватися. Як завжди доводиться розбиратися по місцю і часу приїзду.
Цей бізнес дуже схожий з туристичним бізнесом, це коли на поїзді ви приїжджаєте в південні міста нашої батьківщини, а на вокзалах стоять люди з табличками пропонують проживання і проведення дозвілля.


 

Бізнес на відрядження

 

Ваше завдання вийти з допомогою реклами на таких ось відряджених співробітників і запропонувати їм допомогу в облаштуванні та освоєнні в новому місці. Адже відрядження бувають досить тривалими, і щоб людина не помирав від нудьги і не наробив помилок у новому для неї місті йому і знадобитися ваша допомога.


Бізнес на відрядження має нульові початкові інвестиції і вам не обов'язково мати свою готель або кафе, в яке ви будете заманювати клієнтів таким способом. Але до ваших обов'язків ставиться знання всіх необхідних місць і закладів вашого міста, які захоче відвідати відряджений співробітник. Ви повинні в буквальному сенсі змалювати для клієнта маршрути прямування, за яким він буде пересуватися, і внести туди ті місця, в яких він захоче побувати, наприклад, та ж аптека, як її знайти?


Для більш успішного бізнесу ви можете знімати квартиру (якщо немає своєї для здачі в оренду) і надавати її для відрядження співробітників вже за своїми цінами. Але при цьому не забувайте подбати про документи звітності, які будуть потрібні для працівника.


З квартирою ідея хороша, тим більше, якщо є своя яку можна здати, це краще ніж здавати її квартирантам, доходи будуть вищими. І так само краще ніж здавати її на годинник не зрозуміло, кому і підривати по першому дзвінку в будь-який час дня і ночі. А з відрядними співробітниками це щось середнє і звичайну зарплату ви завжди зможете собі заробити.

1

Читайте також:

Здача квартир

Здача квартир

Здача квартир в суборенду. Бізнес цей не новий, але популярний. У своєму місті підбирається місце, зручне для знімають квартири на короткі терміни (відрядження, туристів, закоханих, тощо) - біля залізничних вокзалів, аеропортів, в центральній частині і біля неї, по лінії метро.

 

Як знайти себе в житті і бізнесі? Де взяти більше часу?

Багато в наш час живуть сірим життям. Коли доводиться кожен день вранці: снідати, приймати душ, збирається і йти працювати на докучливого, вічно незадоволеного начальника. Після роботи бігти в магазин, купувати продукти і йти додому займатися своїми побутовими справами.


Тому Вперед - Реставрація та перетяжка старої і антикварних меблів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат

Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат

Перед початком бізнесу на вирощуванні бройлерних курчат вам варто визначитися для яких цілей ви будете вирощувати бройлерів, так як за природою є безліч розбіжностей і видів курей. В даній ідеї мова піде про м'ясних породах.


Бізнес - магазин для вагітних жінок. З чого почати?

Бізнес - магазин для вагітних жінок. З чого почати?

Найкраще відкривати магазин для вагітних жінок, в спальних районах міста, де найбільше новобудов а відповідно і молодих сімей, жінки в положенні навряд чи зберуться у віддалений магазин.


Адвокатська контора як бізнес. Заробіток на адвокатських послугах

Адвокатська контора як бізнес. Заробіток на адвокатських послугах

Найцікавіше в адвокатському бізнесі - це можливість практично нескінченного зростання і, відповідно, збільшення доходів. Спілкування і вміння переконувати інших людей є головною складовою успіху.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей