Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат

   

Перед початком бізнесу на вирощуванні бройлерних курчат вам варто визначитися для яких цілей ви будете вирощувати бройлерів, так як за природою є безліч розбіжностей і видів курей. В даній ідеї мова піде про м'ясних породах.

М'ясо бройлерів є дієтичним продуктом харчування, що володіє більш високими смаковими і поживними властивостями в порівнянні з м'ясом дорослої птиці. Особливо воно важливо для дітей, літніх і хворих людей.

Для вирощування бройлерів виведені спеціальні породи м'ясних курей. Курчата з їх яєць володіють великою життєздатністю, гарними м'ясними формами тіла, швидко ростуть. На Україні зараз переважно поширені такі «бройлерні» кури, як білий плімутрок білий корніш, виведені в США. Білий корніш - чисто м'ясна порода, дає за рік 110-120 яєць. В умовах промислового виробництва курей білий плімутрок схрещують з півнями білий корніш та отримують потомство відмінних бройлерів. В умовах любительського виробництва можна утримувати тільки білих плимутроков і отримувати курчат для вирощування на м'ясо.


 

Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат

 

За дуже короткий термін (60-70 днів) бройлер досягає ваги 1200-1700 м, а окремі півники до 2 кг (в цьому віці півники важать на 200-300 г більше, ніж курочки). Курчата ж яєчних порід в цьому віці досягають маси 500-600 р. На 1 кг приросту бройлерів витрачається 3,5-4 кг корму (на птахофабриках 2,3 - 2,8 кг). На цю ж масу курча яєчних порід витрачає 8-9 кг, порося 5-6 кг корму.

Від однієї курки-несучки м'ясо-яєчної породи можна виростити на присадибній виробництві за теплий період року (березень-жовтень) три-чотири партії -. близько 70 бройлерів в одному і тому ж приміщенні і отримати 85-100 кг дієтичного м'яса.

Також у корм додають тривітамін (А, D, Е) і мінеральні корми - мушлю, крейда, кісткове борошно. Їх з 5-денного віку додають у вологі корми по 2-3 г на голову в добу. Ще з перших днів у птиці повинен завжди бути дрібний гравій. Його найзручніше тримати в окремих годівницях під навісом.

Курчат, які помітно відстають у рості, відбраковують. Витрачати на них корми і час не має сенсу. До того ж вони перші кандидати на інфекції, а значить загроза іншого молодняку.

Стежте, щоб вологий корм не залежувався в годівницях і не псувався, якщо часто залишається, значить потрібно зменшити норми годування. Годівниці раз в 3-5 днів миють і дезінфікують. Раз на тиждень для профілактики кишкових захворювань у воду додають марганцівку.

Для нормального розвитку і росту молодняк необхідно забезпечити чистим повітрям з оптимальним вмістом кисню і певною вологістю, так як птах виділяє велику кількість пари і вуглекислого газа.Помет, вологий корм, поїлки також віддають багато вологи в навколишнє середовище. Сирої забруднене повітря послаблює організм курчат, гальмує його ріст і розвиток, сприяє виникненню захворювань. Надто ж сухе повітря теж чинить несприятливий вплив на молодняк, викликає усилинное випаровування і сухість слизових оболонок дихальних шляхів. Відносна вологість повітря в приміщенні для курчат повинна бути на рівні 60 - 65%, тільки в перші дні її слід підвищувати до 70%. Чистота і сухість повітря в приміщенні обспечивается з допомогою вентиляції і правильного догляду за підстилкою.

1 яйце звичайної курки коштує від 3 до 5 рублів, а бройлерне яйце від 8 до 10 рублів. Через 21 день 1 курча з цього яйця коштує вже від 18 до 22 рублів - звичайної курки і від 25 до 30 рублів - бройлерної курки. За сезон (січень-серпень) звичайно проводять 8-10 инкубаций.

Тепер підрахуємо приблизний дохід того постачальника, який продав нам курчат.


  Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат  

 

До нас було близько 20 осіб і після нас близько 7 осіб. Отже разом з нами 28 осіб. Приблизно кожен з нас купив за тисячу таких курчат. Виходить, було реалізовано 28 000 бройлерних курчат. Кожного курчати ми придбали за 27 рублів. Множачи, 28 000 курчат на 27 рублів, ми отримуємо 756 000 рублів. Тепер розглянемо приблизні витрати вищевказаного постачальника. Візьмемо цифри по максимуму, наприклад 10 рублів він витратив на придбання одного яйця курки бройлерної породи. На придбання 28 000 яєць - 280 000 рублів. Відповідно чистий дохід тільки з нас 476 000 рублів (756 000 руб. - 280 000 руб.). Це тільки розрахунок на 28 осіб за 21 день, а з урахуванням того, що за сезон можна проводити від 8 до 10 инкубаций (можливо і більше), то можна припустити, що його дохід за сезон становить від 3 808 000 рублів до 4 760 000 рублів. З урахуванням того, що треба буде платити податки, витрати на електроенергію і на не передбачувані витрати, просто округлю цифри можливого доходу: від 3 000 000 до 4 000 000 рублів він, можливо, заробляє за сезонний період. Так само треба враховувати, що близько 7% яєць при купівлі трапляються не зовсім якісні і природно вони не можуть вилупитися. Виробники побутових і промислових інкубаторів не дають 100% гарантію виведення всіх яєць. За їх розрахунками виводимість яєць коливається від 92% до 97%. З урахуванням цього припустимо, що не вилупляться в середньому 12% яєць. І так з урахуванням 12% дохід може скласти від 2 640 000 рублів до 3 520 000 рублів.

1

Читайте також:

Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

У бізнесі на курячих яйцях основною умовою є збут продукції. Якщо у вас є вихід на ринок, то вам з легкістю вдасться окупити спочатку вкладені кошти.

Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес></td>
                <td width=

Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес

Для вирощування курчат для виробництва курячих яєць краще всього вибрати найбільш мчать породи курей. Дана ідея бізнесу найкраще підходить для сільської місцевості.

Бізнес план птахівництво

Бізнес план птахівництво

У більшості випадків розведенням бройлерних курей займаються жителі сіл, які мають можливість територіально облаштувати цей вид бізнесу. Тому практично кожен житель тут може похвалитися власною птицефермой.

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Для тих, хто бажає добре заробляти, живучи в сільській місцевості, відмінним варіантом може послужити створення перепелиної ферми.

Розведення курей несучок

Останнім часом, все більша кількість підприємців починає освоювати ідеї бізнесу у сфері сільського господарства. До речі кажучи, це непогана можливість заробити на свій шматок хліба з маслом. Наприклад, розведення курей-несучок - це досить прибутковий вид бізнесу.


Тому Вперед - Бізнес - магазин для вагітних жінок. З чого почати?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Торгівля парфумами на розлив останнім часом набирає обертів. Завдяки новим технологіям вартість духів можна знизити на кілька сотень відсотків при цьому якість продукції істотно не зміниться.


Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.


Бізнес на бензині. Своя АЗС

Бізнес на бензині. Своя АЗС

В наш час при організації своєї АЗС використання малознайомого бренду і назви, практично неможливо. Майже всі бізнесмени використовують вже розкручені бренди відомих компаній, що працюють по франшизіІдеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей