Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

   

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.

Перш ніж відкрити магазин тканин необхідно провести аналіз ваших майбутніх конкурентів і асортимент, який вони пропонують своїм клієнтам. Взагалі саме асортимент (його широта і різноманітність) відіграє чи найважливішу роль у такому бізнесі як магазин тканин. Відвідайте ваших конкурентів, з'ясуйте яких товарів на вашу думку у них не вистачає, а які тканини пропонуються в надлишку.

Ваш асортимент повинен явно відрізнятися від асортименту конкурентів. Широкий вибір товарів і гнучка цінова політика - ось запорука успіху в даному виді бізнесу. Тому на даному етапі організації справи вам доведеться витратити багато часу і сил.


  Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?  

Постарайтеся зробити так, щоб у вашому магазині було величезне розмаїття товарів, так як вашими клієнтами можуть бути швейні фабрики, театри, модельєри і звичайні модниці. Якщо ви будите купувати товар за кордоном, то покупці будуть звертатися тільки до вас, адже вітчизняні виробники тканин не можуть похвалитися високою якістю.

Як правило, найякісніші тканини виготовляють наступні країни: Туреччина, Індонезія, Франція, Італія, Болгарія, Японія. До закупівлю тканин потрібно підходити з усією серйозністю, відвідайте особисто фабрику, з який ви уклали договір і особисто поторкайте товар і виберіть самий відповідний.

Якщо ви збираєтеся створити великий магазин з широким асортиментом і додаткової фурнітурою, то слід знайти приміщення площею не менше 40-50 квадратних метрів.
Якщо планується додаткові кімнати під зберігання запасів тканин, то слід накинути ще пару десятків метрів.

Наступним кроком буде вибір товарів, які становлять асортимент магазину. Тут, щоб добре орієнтуватися в ситуації, необхідно вивчити стан ринку тканин у Вашому місті, поспостерігати за стратегією, цінами, джерелами закупівель майбутніх конкурентів. Є шанс виграти конкурентну боротьбу, знайшовши більш вигідного постачальника або використовуючи більш яскраву і привабливу маркетингову кампанію.


Для того щоб залучити клієнтів, потрібно дати рекламу в газети, на радіо, телебачення. Роздавайте на вулицях листівки. Дуже гарне рішення - встановити в магазині невеликий журнальний столик, на якому будуть лежати тематичні журнали.


  Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?  


Вам потрібно буде найняти досвідченого людини на посаду продавця. Він повинен розбиратися в товар, яким торгує, вміти продавати і бути ввічливим, сумлінним і комунікабельним.


Краще всього, щоб питаннями бухгалтерії займався професіонал, так що без грамотного бухгалтера вам не обійтися.


Основними покупцями у вашому магазині стануть жінки, тому яскрава упаковка в даному випадку буде найбільш ефективною рекламою. Щомісяця витрати на рекламу складуть близько 20 тисяч рублів.

Оборот магазину тканин в місяць становить мінімум 1800000 крб, з розрахунку, що середньостатистичний магазин тканин малого розміру має денний дохід від 60000 руб. При цьому виручка магазину тканин великого розміру порядку 120000 крб. в день.

При правильному відношенні до організаційних питань прибуток з'явиться вже через півроку. Рентабельність магазину становить від 25 до 80%.

1

Читайте також:

Бізнес План магазину тканин

Бізнес План магазину тканин

Одяг масового виробництва ніколи не зможе задовольнити повністю всіх покупців, завжди є та частина, яка хоче виглядати не як всі - це клієнти індивідуального пошиття і творчі особистості, які самі творять шедеври.

Бізнес План магазину текстилю - Скачать

Бізнес План магазину текстилю

Інтерес бізнесу полягає в тому, що він є альтернативою торгівлі готової одягом масового виробництва. Продаючи тканини, ви даєте жінкам можливість проявити індивідуальність, підкреслити свій гарний смак.

Бізнес план по пошиттю одягу

Бізнес план по пошиттю одягу

Люди майже регулярно купують новий одяг, чому? Все просто, адже стара одяг зношується і рветься. Для жіночої половини населення все трохи складніше: одяг може виходити з моди або не збігатися з настроєм господині.

Облаштування спальні, як вид бізнесу

Даний вид бізнесу зі слів героїні сюжету можна починати двома способами: Перший - це створити бренд і вкласти великі гроші у його просування, або другий спосіб, яким скористалася Ірина - це завести в свої магазини близько п'ятнадцяти відомих світових брендів по продажі постільних речей та будувати свій бізнес виходячи з уподобань зарубіжних покупців.

 

Тому Вперед - Бізнес на бензині. Своя АЗС

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Міні-коптильня напрямок для малого бізнесу. Бізнес на Копченні

Міні-коптильня напрямок для малого бізнесу. Бізнес на Копченні

Вибираючи для себе такий бізнес, вам звичайно слід повчитися кулінарної майстерності, для того щоб вироблений вами продукт був смачним і по праву приносив прибуток.


Бізнес на упаковці товарів. Організація цеху

Бізнес на упаковці товарів. Організація цеху

Перед організацією цеху упаковки вам слід визначитися, для кого, власне, ви будете працювати, а саме знайти великих партнерів, для старту і швидкої окупності бізнесу це найкращий варіант.


Бізнес на транспортування і перевезення автомобілів

Бізнес на транспортування і перевезення автомобілів

Послуги з транспортування автомобіля водієм, для приватних осіб, ідея досить нова і тому вимагає хорошої рекламної розкрутки і просування. Якщо в даний час створити такий бізнес, то при правильному менеджменті через якийсь час можна стати монополістом на даному ринку.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей