Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Міні-коптильня напрямок для малого бізнесу. Бізнес на Копченні

   

Вибираючи для себе такий бізнес, вам звичайно слід повчитися кулінарної майстерності, для того щоб вироблений вами продукт був смачним і по праву приносив прибуток.

Міні-коптильня - це невелика установка, призначена для копчення риби, м'яса та інших продуктів. Для встановлення міні-коптильні не потрібно багато місця, підійде вільна кімната в квартирі, сарай або гараж. До речі, в кімнаті можна встановити 3-4 подібних коптильні, що значно збільшить кількість виробленої продукції, а в підсумку і прибуток буде вище.

Перш ніж розпочинати бізнес, поекспериментуйте з коптильнею - покоптите м'ясо, рибу або сир і дайте спробувати плід Вашої праці родичам і знайомим. Як тільки якість копчення буде досягнуто, можна виходити на ринок.


 

Міні-коптильня напрямок для малого бізнесу. Бізнес на Копченні

 

Для реалізації такого бізнес-проекту необхідно:

1. Купити установку для копчення. Придбання такої установки не складе особливої праці. На сьогоднішній день існує досить велика кількість постачальників. Більш того, більшість з них здійснюють доставку по регіонам.

2. Знайти підходяще для установки коптильні місце. Якщо в наявності немає власного гаража, сараю або іншого відповідного приміщення його можна орендувати.

Вибираючи продукти, які ви станете коптити, необхідно бути особливо обережним. По-перше, вам потрібно буде постійно стежити за особливостями попиту і закуповувати саме те, що йде найкраще. По-друге, ви повинні бути впевнені в якості товару, що закуповується, тому не треба на ньому особливо економити.

Не слід розслаблятися: мовляв, м'ясо або риба все одно буде проходити обробку. Варто вам один раз заплямувати свою репутацію партією неякісного товару - і повернути довіру покупців, а значить, і обсяги продажів, буде дуже непросто.

Великим попитом у населення користується копчена червона риба. Тому, для заняття певної ніші потрібно знайти постачальника сирої продукції. Купувати сировину в магазинах немає сенсу через доданої вартості, вже закладена в ціну. Для максимізації прибутку бажано знайти оптового постачальника або купувати сирець на фермах і рибодобувних заводах. М'ясо та риба в таких місцях вже сертифікована, що спрощує процес збуту копченої продукції з міні коптилен.

Більшість населення віддає перевагу домашні копченості фабричним - адже при домашньому копченні на міні коптильні кожному продукту приділяється особлива увага, смакові якості домашньої продукції краще, та й сама продукція свіже. Тому, при бажанні і ряді рекламних акцій, можна організувати збут продукції прямо з міні коптильні.


  Міні-коптильня напрямок для малого бізнесу. Бізнес на Копченні  

 

Проблема може бути одна - отримання гігієнічного сертифікату.

Стартовий капітал для створення домашньої міні-коптильні своїми руками - 20-25 тис. карбованців:
5-10 тис. рублів - придбання міні-коптильні;
10 тис. рублів - закупівля продуктів для копчення
5 тис. рублів - оплата електроенергії, витрат на транспорт.

Досвід показує, що кожний проданий кілограм приносить 30-120 рублів.

1

Читайте також:

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Головне в цьому бізнесі вибрати зручне місце для торгівлі. З правильним підходом і знанням своєї справи, незабаром, у вас з'являться постійні клієнти, а можливо вам вдасться домовитися з ресторанами і поставляти свою продукцію оптом.

Шашлик в домашніх умовах

Шашлик в домашніх умовах

Дана бізнес ідея більше підходить для мешканців приватних будинків. Для початку необхідно виділити простір для приготування шашлику, встановити додаткові холодильники, обзавестися великими мангалами, коптильнями, знайти постачальників м'яса, дрова-вугілля.

Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

Для такого бізнесу вам слід мати навички зварника, розбиратися в матеріалах, знати, де дешево купувати залізо. Для збуту, так само можна домовитися з великими магазинами, взяти на реалізацію виготовлений мангал.


Тому Вперед -М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на цукровому піску. Виробництво цукру рафінаду

Бізнес на цукровому піску. Виробництво цукру рафінаду

Цукровий пісок - це те, без чого не може обійтися жодна людина, навіть яким в силу стану здоров'я цукор протипоказаний. Саме виробництво рафінаду не вимагає великих вкладень, інвестиції в цей бізнес починаються від 200 000 руб.


Бізнес на регіональному представництві. Бізнес з мінімальними вкладеннями

Бізнес на регіональному представництві. Бізнес з мінімальними вкладеннями

У бізнесі на регіональному представництві головним завданням є вміння подати свою кандидатуру, довести що ви вмієте і знаєте як працювати в своєму регіоні. Чесність - для довгострокового співробітництва у вас повинна бути основною рисою характеру.


Бізнес на виробництві пінобетону. Бізнес з швидкою окупністю

Бізнес на виробництві пінобетону. Бізнес з швидкою окупністю

Виробництво пінобетону відноситься до будівельного бізнесу, а в даний час будівництво є дуже прибутковою середовищем для інвестування грошей. На відміну від інших будівельних матеріалів пінобетон застосовується в багатьох областях будівництва.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей