Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на цукровому піску. Виробництво цукру рафінаду

   

Цукровий пісок - це те, без чого не може обійтися жодна людина, навіть яким в силу стану здоров'я цукор протипоказаний. Саме виробництво рафінаду не вимагає великих вкладень, інвестиції в цей бізнес починаються від 200 000 руб.

Технологія виробництва цукру-рафінаду є досить простою. У більшості випадків для виробництва рафінаду використовується буряковий чи тростинний цукор-пісок. В обох випадках смак готового продукту буде ідентичним. Однак варто зазначити, що забезпечити найбільшу рентабельність може використання бурякового цукру. Це пов'язано з тим, що традиційно його закупівельна ціна значно нижча.

Отже, для виробництва рафінаду, буряковий цукор-пісок поміщають в гарячу воду. Там він, по суті, перетворюється в цукровий сироп, який надалі обробляється сорбентами, а також проходить ретельну фільтрацію. Після фільтрації продукт занурюється у вакуумні системи, де він зберігається до моменту повного згущення.


  Бізнес на цукровому піску. Виробництво цукру рафінаду  

Розрізняють виробництво цукру рафінаду пресованого і литого. У першому випадку цукрова маса пробеливается в центрифугах, пресується, висушується, а далі відбувається її розколювання на кубики правильної форми. Таке виробництво цукру рафінаду найбільш поширене на відміну від виготовлення литого цукру рафінаду, яке вважається складним. Для отримання литого цукру рафінаду цукрова маса заливається в спеціальні конусоподібні форми, повільно охолоджується, після чого заливається розчином чистого цукру. Розчин випливає з форми, змиваючи з сахарози патоку. Така промивка здійснюється кілька разів, після чого відбувається сушіння продукції, вибивання її з форм і розколювання на кубики.

Щоб якісно здійснювати виробництво цукру рафінаду, необхідно професійне обладнання, яке можна знайти у зарубіжних і вітчизняних компаній-постачальників. Як правило, на них можна вийти через мережу Інтернет. Обладнання може бути представлено як окремо закуповували установками, так і готової лінією, орієнтованої на комплексне виробництво цукру рафінаду. Приблизний початковий обсяг вкладень для виробництва цукру рафінаду складає близько 200 000 рублів.


  Бізнес на цукровому піску. Виробництво цукру рафінаду  


Позитивний момент: більше 90% виробленого в Росії цукру виробляються з імпортного напівфабрикату - цукру-сирцю. Це істотно збільшує собівартість і, відповідно, відпускні ціни такого цукру. А виробництво з місцевої сировини завжди дешевше - це дозволить легко увійти на ринок, використовуючи демпінгові ціни.

1

 

Тому Вперед - Бізнес на регіональному представництві. Бізнес з мінімальними вкладеннями

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Організація модельного агентства вимагає постійного розвитку в даному напрямку, вам потрібно відстежувати всі новітні тенденції та віяння моди, адже у модельного бізнесу є свої закони.


Міні-пекарня - бізнес відкриття своєї пекарні

Міні-пекарня - бізнес відкриття своєї пекарні

В наш час для того, щоб відкрити міні-пекарню напевно потрібно мати спочатку якісь передумови, це може бути устаткування, приміщення, або ринок збуту.


Майстерня по ремонту побутової техніки. Ремонтні послуги

Майстерня по ремонту побутової техніки. Ремонтні послуги

Майстрами по ремонту побутової техніки, як правило, стають люди, хобі яких переросло в бізнес, адже не у кожного є можливість купити нову побутову техніку після поломки старої, так і буває ремонт для старої техніки, потрібен зовсім незначний.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей