Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на регіональному представництві. Бізнес з мінімальними вкладеннями

   

У бізнесі на регіональному представництві головним завданням є вміння подати свою кандидатуру, довести що ви вмієте і знаєте як працювати в своєму регіоні. Чесність - для довгострокового співробітництва у вас повинна бути основною рисою характеру.

Завдання просте, продавати товар головної фірми у вашому місті чи регіоні. Найчастіше ваша компанія отримує за продаж агентська винагорода, товар продається за фіксованими цінами, вам сплачується відсоток.

Робота за комісійну угоду плюс фіксована зарплата.
Отримати таку пропозицію значно важче, ніж просто за комісійну винагороду. Фірма в цьому випадку хоче бути впевненою, що обраний представник дійсно здатний вирішувати поставлені перед ним завдання. Але це ідеальний варіант для початку своєї діяльності, можна навчитися працювати при мінімальному, але гарантованої зарплати.


  Бізнес на регіональному представництві. Бізнес з мінімальними вкладеннями  

Робота тільки за комісійну винагороду.
Перевага те, що у вас більш вільний режим роботи, ви не зобов'язані звітувати про кожен свій крок перед головною організацією, яка зазвичай висуває одну умову - забезпечити певний обсяг продажу на закріпленій території. Як правило, укласти угоду на таких умовах набагато простіше, ставка комісійної винагороди, а отже і можливість заробити - вище. Недолік - більше ризик, невідомо як підуть продажу, можна пропрацювати даремно. Рекомендація: укласти кілька агентських договорів з різними фірмами, що дозволить зменшити ризик, не буде продаватися одне, буде продаватися інше.

Агент зі складом.
Дана угода укладається, як правило, вже добре зарекомендували себе регіональним представником. Зазвичай продажі ведуться від імені продавця, і, відповідно, поставка товару здійснюється зі складу продавця, що трохи збільшує терміни поставки. Правда, для оптових поставок і при продажу дорогого обладнання це не має великого значення. Наявність складу дозволяє продавати тут і зараз, що буває вигідно для деяких видів товарів, що продаються як оптом, так і вроздріб (наприклад, електроінструмент).

З чого почати регіональне представництво:

Вибрати більш-менш знайомий сектор діяльності; тобто якщо ви механік, або раніше за характером своєї діяльності займалися промисловим обладнанням, то навряд чи вам варто займатися продажем квітів (якщо, звичайно, це не ваше хобі, в якому ви розбираєтеся краще, ніж у своїй основній діяльності).

Знайти фірми, що працюють в цьому секторі, і запропонувати їм свої послуги. Джерелом інформації може бути Інтернет, довідкові видання, галузеві довідники.

Визначитися з асортиментом товарів, який ви плануєте продавати, наприклад, ви знайшли фірму, продає підйомники для автосервісу, у цьому випадку має сенс пропонувати також (тобто знайти продавців або виробників) та іншого автосервісного обладнання: компресори, шиномонтажні та балансувальні стенди, компресори, тощо


  Бізнес на регіональному представництві. Бізнес з мінімальними вкладеннями  


Укласти угоди з фірмами, це можуть бути як письмові, так і усні домовленості. Будь-яка фірма зацікавлена в хорошому регіональному представника, тому «кидати» вас навряд чи будуть, а якщо захочуть, то не допоможуть і письмові домовленості, існує маса обхідних варіантів, наприклад, продаж від імені іншої юридичної особи.

Вивчення продукту, як з технічної, так і з комерційної (переваги товару) точки зору.

Початок роботи, дзвінки по телефону, призначення зустрічей, проведення переговорів, презентацій.

Чим більша кількість людей мають потребу в товарі, тим більшим може бути обсяг продажів навіть у невеликому містечку. Так, наприклад, продукти харчування та медикаменти потрібні всім і скрізь, а яхти або літаки навряд чи будуть користуватися тут попитом.

Регіональний представник якраз і є агентом тієї чи іншої, або відразу декількох компаній, полягає в тому, що агент за дорученням і від імені найняла його фірми виробляє продажу певних товарів, на закріпленій за ним території. В якості оплати за свою працю регіональний представник отримує комісійну винагороду.

Що необхідно для початку роботи:

телефон, комп'ютер з принтером та факс-модемом, - це обов'язково,
невеликий офіс, він навряд чи буде коштувати більше 50$ в місяць, і секретаря, який буде відповідати на телефонні дзвінки у Вашу відсутність, - це бажано, хоча можна обійтися і на перших порах без цього при відповідній винахідливості. Тобто витрати для початку роботи мінімальні.

1

Читайте також:

Як зробити гроші з повітря?

Те саме відео де люди заробляють гроші з повітря. Тут ви побачите історії успіху. Чоловік зумів обміняти канцелярську скріпку на свій власний будинок. Як він усе провернув? Відповідь ви знайдете, подивившись дану відеозапис.

Як розбагатіти за короткий час?

Цей чоловік навчив мільйони людей по всьому світу, як можна заробити і розбагатіти. Люди віддавали свої гроші за можливість відвідувати курси цієї людини, у даний момент у вас є можливість переглянути курс Роберта Кійосакі, абсолютно безкоштовно!

 

Тому Вперед - Бізнес на виробництві пінобетону. Бізнес з швидкою окупністю

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Ремонт та утеплення вікон - бізнес

Ремонт та утеплення вікон - як бізнес

Ремонт та утеплення вікон можна з легкістю віднести до бізнесу без вкладень, все що потрібно, це ваше знання та вміння виконувати якісно свою роботу, а в разі допущених помилок, виправляти їх в короткі терміни.


Реставрація ванн. Бізнес на відновлення емалі ванн

Реставрація ванн. Бізнес на відновлення емалі ванн

Свій бізнес по реставрації ванн можна розпочинати без якихось особливих витрат, займаючись індивідуальним бізнесом, з часом, якщо справи підуть в гору можна буде орендувати свій офіс, найняти робітників.


Свій Бізнес - Міні-завод з виробництва туалетного паперу

Свій Бізнес - Міні-завод з виробництва туалетного паперу

Головною помилкою початківців виробників туалетного паперу, є низька якість продукції, а саме закупка дешевої сировини, впливає на якість кінцевого продукту.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей