Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Як Я заробляю? /    

Як Я заробляю?

   

В даному розділі сайту ми збираємо матеріали, надіслані нашими активними читачами, тобто Вами!
Статті, як правило, написані від першої особи.
Це реальні історії про те, як людям вдається заробляти гроші і будувати свій бізнес в сучасних умовах.

 

Мій бізнес презентації на замовлення

Я працювала в рекламному агентстві повного циклу. Мені доручали створення презентацій та їх оформлення, а також створення і розробку корпоративного стилю.


Виготовлення і реалізація магнітиків на холодильник - мій пляжний бізнес

Отже одним прекрасним ранком у мене з'явилася ідея про додатковий заробіток, який зовсім не потребує багато часу і зусиль.


Мій бізнес на продаж путівок в санаторії КМВ

Я індивідуальний підприємець, займаюся тим, що пропоную людям путівки в санаторії Кавказьких Мінеральних Вод.


Бізнес для візажиста - творча професія

У кожного майстра доходи і витрати відрізняються, тому кожен майстер працює по-різному, естьфрилансеры "самі собі режисери", є ті, які працюють на косметичний бренд.


Нумерологія - незвичайний і захоплюючий спосіб заробітку

Я працювала вже рік копірайтером, коли мій батько запропонував роботу - набрати кілька статей для його друга, який захоплюється якоюсь езотерикою.


Мій бізнес на продажу журналів і газет за кордон

Коли в невеликому сибірському селищі стикаєшся з безробіттям, то можна опускати руки, а шукати варіанти, щоб та не виїжджати нікуди, і справу без стартового капіталу почати.


Мій бізнес з друзями на продажу стільникових телефонів через інтернет

У цій статті я розповім, як я разом з моїми друзями заробляли на продажу цифрової техніки. Це було приблизно в 2010 році. Все починалося з того...


Інженер з якості продукції моя робота

Інженер з якості - це фахівець, який управляє якістю продукції, послуг або робіт. На жаль, зі скасуванням ГОСТ та інших обов'язкових документів якість в нашій країні істотно постраждало.


Я студент пишу публікації для спортивного сайту - це мій заробіток

Я є студентом Університету інформаційних технологій і навчаюся на факультеті економіки та менеджменту.


Дистанційна робота по розширенню ринку збуту, представник в регіоні

Якщо добре знаєш своє місто, район, людей купують і торгують, хто в чому ходить і хто що їсть, можна без проблем стати регіональним менеджером або...


Мій бізнес на суборенду приміщення

Дуже багато хто задається питанням, з чого і як почати бізнес? Ви не хочете працювати на дядька, і не наважуєтеся почати свою справу?


Здача квартири мій бізнес

У спадок від дідуся з бабусею дісталося 900 тис. рублів. Взяв позику 600 тис. і купив однокімнатну квартиру в місті Читі. Купив її спеціально для здачі в найм.


Я роблю фотокниги на замовлення, мій бізнес на дому

Фотокниги - сьогодні досить поширене явище. Кожен фотограф після того як зробить свої фото пропонує клієнту оформити фотографії у вигляді фотокниги.


Почали з ремонту мототехніки зараз у нас автосервіс, наш міні бізнес

Я розповім в цій статті як ми робили з друзями бізнес на мототехніки та легкових автомобілях! Все почалося з того, що мій друг купив старенький мопед але на ходу.


Мій бізнес: вендинговий апарат з продажу ліків

Відкриваючи свій бізнес, я роздумувала над тим, що ж у моєму місті може принести дохід, не вимагаючи при цьому великих хабарів чиновникам.


Виготовлення фингербордов мій бізнес

Я хочу розповісти про такий вид заробітку, як виготовлення і продаж фингербордов, це досить нова ніша в бізнесі, а на пост радянському просторі і зовсім «не паханая земля».


Моя кар'єра на залізниці

Для працевлаштування необхідно звернутися у відділ кадрів Регіональної дирекції залізничних вокзалів (займається утриманням всіх більш-менш великих вокзалів) або...


Бізнес на пошуку попутників для відпочинку і подорожей

Темп сучасного життя іноді не дозволяє відпочити разом з родичами або друзями. Просто фізично немає можливості спільного відпочинку.


Будівництво зрубів в Ярославській області мій бізнес

У 1995 році, коли в країні вже у всю, вирувала економічна криза. У містах була моторошна безробіття, прилавки магазинів були порожні, не на що було утримувати родину і піднімати дітей.


Бондарное ремесло мій бізнес

Довгий час мій батько займався столярним ремеслом: робив різні різьблені стільці, двері, столи та інше.


Моя робота матросом на морському судні

Стаття розповість про те, як я заробляю гроші на судні, а точніше, на суховантажі в море. Робота досить складна і вимагає великих зобов'язань.


Лозоплетіння і лозоварение це мій бізнес

Всі ви бачили хоча б один раз у житті плетені вироби з лози. Це кошики, меблі, предмети декору, торшери, вази тощо


Віртуальна ворожка або мій досвід онлайн магії

Звільнившись з черговою роботи, я зрозуміла, що в держ. установі або, простіше кажучи, в системі мені не місце.


Мій бізнес - цукрова епіляція (шугарінг) на дому

Краса жіночого тіла не можлива без чисто проэпилированных волосистих зон. Але ходити до косметолога через кожні 3-4 тижні зовсім невигідно для сімейного бюджету.


Мої заробітки на каменоломні в Польщі

Рано-рано, дуже рано - о п'ятій тридцять ранку в каменоломню приходять польські робітники. Це добродушні і дуже по - дружньому налаштовані люди. Їм цікаві ми - новенькі.


Я аніматор заробляю на дитячих святах

Одного разу, в кінці весни, моя однокласниця запросила підмінити себе на роботі. Тоді я ще не знав що значить аніматор. Прийшовши за адресою, повідомивши від кого я, мене швидко одягли і коротко ввели в курс справи.


Я шукаю замовлення по 3д проектування на сайтах для фрілансерів

Щоб заробляти гроші працюючи на себе перш за все потрібен досвід роботи та освіту. Саме ці дві складові дозволять вам працювати на сайті фрілансерів.


Я працюю на півночі по цементажу нафтових свердловин

Я молода людина двадцяти семи років. Я довго і наполегливо шукав собі добре оплачувану роботу, але навіть у такому віці це виявилося не легко.


Як я жила і заробляла в Сирії до війни

Десять років тому, коли ще в Сирії не було військових дій, я приїхала разом зі своїм чоловіком, корінним арабом, на постійне місце проживання, щоб почати абсолютно нову сімейне життя у світі Сходу.


Як ми заробляли на розвантаженні вагонів

Воронеж - Мекка студентства Центрально чорнозем'я. У цей чудовий і перспективне місто я потрапив у 2008 році, як студент, але ще до вступу в інститут (навчався на комерційній основі), я знав, що одночасно і буду працювати.


Як я заробляю на масажі та оздоровчої гімнастики Пілатес

Доброго дня, мене звуть Наталя. Я працюю у приватній організації масажистом класичного масажу тіла, а також на півставки інструктором з оздоровчої гімнастики Пілатес.


Мій додатковий заробіток у швейному цеху

По закінченні Вузу, три роки тому, я влаштувалася працювати у великій швейний цех швачкою, зовсім не по своїй спеціальності (соціолог). Курси крою та шиття я закінчила, ще навчаючись у школі...


Як робили бізнес прості вантажники в часи перебудови

Вадим, вантажник на виробництві дуже затребуваною продукції. Я розповім, як ми заробляли гроші, в лихі роки перебудови, працюючи вантажниками.


Реставрація старовинних монет - бізнес для інженера-хіміка

Хто такий інженер-хімік?! Це універсальний працівник лабораторії, він займається всім - миє хімічну посуд, готувати розчини, калібрує прилади, проводить складні експерименти, пише звіти.


Мій дод. заробіток на продажу турів і подорожей

Найкращий заробіток - це коли робиш те, що тобі цікаво. Таким заробітком для мене став пошук турів і авіаквитків для всіх моїх знайомих і навіть знайомих знайомих.


Мистецтво за гроші, або як я почала заробляти на малюванні портретів

Моя історія заробітку почалася в студентські часи, коли, як і багато студентів, я відчувала величезний недолік у двох речах: у часі та грошах.


Займаюся збором металобрухту вже кілька років

Мене звуть Іван, займаюся збором металобрухту вже кілька років і скажу, що це хороший спосіб отримати додатковий заробіток. Звичайно, для цього необхідно мати власний автомобіль...


Фандрайзинг у соціальній сфері на прикладі благодійної ярмарки

Державні соціальні служби, такі як центри реабілітації дітей-інвалідів у країнах СНД рідко отримують «плюшки» у вигляді нових розвиваючих іграшок і дидактичних матеріалів.


Надання послуг в сфері податкового та бухобліку, реєстрації

Вже багато років я працюю бухгалтером. Частенько до мене стали звертатися знайомі, знайомі знайомих, та і просто сторонні люди, за радою з питань оподаткування.


Заробіток методом "Таємний покупець \ відвідувач" (Mystery shopping)

Хочу поділитися своїм досвідом заробітку крім моєї основної роботи. Я підробляю таємним покупцем \ відвідувачем шляхом перевірок сервісу обслуговування в різних точках.


Я вчителька допомагаю студентам робити реферати та курсові

Я працюю вчителем російської мови і літератури в технікумі не так давно, молодий фахівець, у зв'язку з цим моя зарплата залишає бажати кращого. Мій заробіток становить приблизно 12 тисяч...


Чим схожі ювелір і інженер хімік?

У сучасному світі моди та гламуру складно уявити людину, на якому немає ювелірної прикраси. А ось хто-небудь бачив «справжнього» ювеліра?


Ведення бухгалтерії для ВП/ЧП, моя робота на дому

Ось уже другий рік я займаюся звітністю приватних підприємців. Відразу хочеться відзначити, що робота аж ніяк не з легких, так як вимагає величезної посидючості, уваги і старанності.


Заробіток на заготівлі дров для моїх селян

Не хватка грошей в моїй кишені завжди позначалася і відображалась на моєму житті. І доводилося думати, як заробити. Благо я живу в сільській місцевості, і роботи тут вистачає, особливо влітку.


Боротьба дівчата з сільської місцевості

Я живу в невеликому місті сільського типу. Знайти роботу нелегко, в основному заробити можна, працюючи в торгівлі. І тут теж усе непросто, тому що продавців вистачає, а покупців не так вже й багато.


Англійська навчання через скайп - мій домашній бізнес

Хочу розповісти про те, як ефективно заробляти гроші за допомогою інтернету та знання англійської мови. Ще раз повторюся для того щоб почати потрібен інтернет і знання англійської мови вище середнього.


Бізнес на аналізі води - я працюю інженером-хіміком

Я працюю інженером-хіміком на одному із заводів міста Ст. По специфіці роботи нам часто доводиться проводити аналізи води, визначати якісний (що там є) і кількісний (скільки там) склад як питної...


Журналіст: пишу статті для журналів і газет

У наші дні, пошуком додаткового заробітку займаються майже всі. Бо ні для кого не секрет, що зарплата в більшості випадків задовольняє мінімальні вимоги людини. Але, навіть у випадку, якщо її вистачає...


Порізка граніту мій додатковий бізнес

На останніх курсах будівельної академії я почав заробляти гроші своїми руками на будівництвах. Починаючи простим підсобником помаленьку, набираючись досвідом і навичками, я став спеціалістом в багатьох галузях обробки.


Викладаю приватні уроки іноземної мови учням та батькам

Живу я в сільській місцевості, недалеко від Ростова, але це не село якась, а цілком собі пристойне місце, щось на зразок дачного селища. Люди тут сучасні, просунуті, можна сказати.


Мій заробіток з допомогою відеороликів - це реально!

Я працюю дизайнером в компанії, не зовсім маленькою, не зовсім великий. У будь-якому випадку мій дохід мене не влаштовував. Мій додатковий дохід також пов'язаний з дизайнерськими послугами. Я заробляю на знаннях відео програм:...


Мій додатковий заробіток у складанні кошторисів та розробці проектів будинків

Доброго дня, мене звуть Ірина. Я працюю в будівельній компанії, прораховую кошторису, роблю технологічні карти робіт і невеликі проекти. За час роботи, а це майже п'ять років, освоїла...


Мій бізнес ріелтора, не звільняючись з основної роботи

Мені 35 років я працюю на основній роботі вже понад 16 років, працюю завучем у позашкільній освіті, але це зараз і як ви розумієте, я не відразу прийшла до цієї посади...


Я заробляю на виробництві і продажі сиру

Костянтин, технолог на фермі, молочне виробництво. Приїхав у Росію з Казахстану вчився під час СРСР у сільгосп інституті, все життя пропрацював на фермах...


Я студент заробив перед навчанням на ремонті

Перед початком другого курсу мені прийшла в голову ідея підзаробити грошей для оновлення гардеробу і оплати гуртожитку.


Танцювальні вечірки весело і прибутково

Здравствуйте, Я викладаю танець. Крім цієї основної діяльності займаюся організацією танцювальних вечірок, де можуть виступити на широкій публіці ті, хто...


Я думаю: заробити можна завжди і скрізь

Привіт, мене звати Лариса, Я живу в невеликому місті, Працюю інженером-хіміком. І в цій статті мені хочеться розповісти, які бачу заробітки Я зі своєї життєвої позиції.


Стимулюючі надбавки у викладача як додатковий дохід

Я живу в невеликому містечку Нижегородської області і працюю викладачем у місцевому технікумі.


Я працюю інженером-технологом заробляю на рефератах та курсових

Кілька слів про себе: мене звати Оля, я працюю інженером-технологом ливарного і ковальського виробництв на невеликому машинобудівному заводі Уралу.

 


Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей