Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Ідеї бізнесу - Різні

 

Дитячий сад на дому - бізнес дому

Дитячий сад на дому - бізнес будинку

Багато часу я виношував ідею створення не дорогого бізнесу зі стабільним доходом, бажано на дому. Як не дивно ідею підказала мені мати, вихователька дитячого саду. має великий стаж роботи з дітьми.

Створюємо бізнес - школа танців

У сучасному світі, танці - це не тільки можливість стати кращим, і домогтися збільшення витривалості, але і шлях духовного розвитку, а також залучення до культури різних народів. Тому школи танців користуються анітрохи не меншою популярністю, ніж фітнес-центри та тренажерні зали.

Ідея для бізнесу - продаж непотрібних книг

Ідея для бізнесу - продаж непотрібних книг

Тиждень тому в передачу Venture на телевізійному каналі Bloomberg був запрошений бізнесмен Хав'єр Хельгесен. Він розповів про свій бізнес - компанії, створеної ним в 2002 році. Сьогодні вона являє собою один з найбільших інтернет-магазинів з продажу непотрібних книг.

Як заробляють шахраї?

Ви дізнаєтеся, як і навіщо реєструють фірми «одноденки», яку мету переслідують шахраї, кого використовують в якості підставних осіб Реальна історія одного студента купившегося на виверти шахраїв.

Захист гаража від злому і крадіжки

Дані зведень МВС вказують на збільшення кількості крадіжок. Серед них чималу частку становлять крадіжки майна, що зберігається в гаражах. Це і автомобілі, і магнітоли, і запчастини.

Дивина... синій камінь, зроби свій бізнес!

Вельми цікавий такий варіант заробітку, який буде доступним для кожного. Напевно, багато хто стикався з необхідністю будівництва власного будинку.

Страховка для домашнього вихованця

Вибрати умови медичної страховки не становить праці. Будь-яка страхова компанія може запропонувати відповідний тип. В той же час забезпечити повернення витрат на підтримку здоров'я домашнього улюбленця поки досить проблематично.

Дитяча школа бізнесу

Створюється враження, що у прагненні забезпечити собі якомога більшу кількість постійних клієнтів сучасні банки готові працювати навіть з малолітньою аудиторією.

Офісний виробник паперу

Один з лідерів японського ринку знищувачів паперу, Meiko Shokai, займатися розробкою досить оригінальною ідеєю для свого напрямку діяльності.

Банківські послуги для геїв

Статистика - річ уперта, і вона стверджує, що кожен дев'ятий лондонський працівник сфери фінансів - гей. До речі, в інших галузях показники не надто відрізняються від наведених.

Як навчитися користуватися власним гаманцем

Безсумнівно, до основних людських потреб слід віднести необхідність відчувати себе в безпеці. Зараз війни не ведуться так регулярно, як в минулі століття, і головним джерелом неспокою є привид банкрутства.

Супутниковий інтернет

Для початку визначимося з термінами. Почнемо з того, що супутниковий Інтернет - це доступ в Інтернет, здійснюваний за допомогою спеціальної установки антени і терміналу-маршрутизатора. Супутниковий доступ в Інтернет вигідно відрізняється від dial-up-Інтернету через телефон і модем) і GPRS-Інтернету, насамперед, швидкістю з'єднання.

Виготовлення візиток

Особисто я друкую візитки гербалайфщикам, орифлеймщикам, авонщикам та іншим займаються мережевим маркетингом. Нотаріуси, адвокати і тому подібні люди від моїх послуг завжди відмовлялися, хоча вам з ними може бути і пощастить.

Бізнес ідея-кадрове агенство

Персонал - це найцінніше, що є у бізнесу: талановиті і досвідчені співробітники здатні не тільки значно підвищити прибуток фірми, але і витягнути її з важкої ситуації. Без персоналу не обійдеться жоден бізнес: навіть самий автоматизований бізнес-процес вимагає хоча б мінімальна кількість людей для догляду за технікою.

Квітковий салон

Не забувайте, що квітковий салон вимагає більше уваги, ніж який-небудь павільйон або торгова точка. В салоні повинні бути представлені не тільки зрізані квіти, але так само і квіти в горщиках, кімнатні рослини. Засоби по догляду за квітами. Можливо навіть розсада.

Ялинка в горщику

Як ви самі прекрасно знаєте, будь-який і кожен на Новий Рік хоче бачити у себе в кутку кімнати ялинку, а буває що і не в одній кімнаті. Адже ялинка це один з незмінних атрибутів будь-якого Нового року.

Барахолка або ринок вихідного дня

Ця бізнес-ідея стара, як світ, та її актуальність у той же час не слабшає навіть зараз. Щоб почати такий бізнес вам не будуть потрібні серйозні фінансові вливання, від вас буде потрібно лише трохи часу та кмітливості.

Друк візитних карток

Переглядаючи свої компакт диски в пошуках потрібної мені інформації, на диску «Плакати. Візитки» я натрапив на одну дуже цікаву статтю, яка розповідала про створення свого бізнесу з виробництва візитних карток.

Бізнес на ретро-фотографіях

Зараз немає людини, ми говоримо про тверезомислячим людину, який не хотів би займатися своєю справою, яке б приносило дохід і подобалося. Адже найчастіше ми працюємо на роботі, яка нам не подобається, але ми зобов'язані, там працювати, адже доводиться їсти кожен день, а для цього потрібні гроші.

Заробляйте гроші на оренді абонентського ящика

Зараз дуже багато людей ведуть постійну переписку листами. Мова тут йде не про інтернетівської e-mail листуванні, а про звичайну паперової листуванні.

Ока-туалет

Нарешті. За всю історію свого існування продукт вітчизняної автомобільної промисловості вперше був використаний за призначенням. Так, святкування Всесвітнього дня туалету (виявляється, є така дата, і святкується 19 листопада) включало в себе презентацію нового проекту.

Папараці на замовлення

Як ви уявляєте собі папараці? Зазвичай всі вважають, що це досить неприємні люди, не обтяжені твердими принципами, і нахабно клацають фотокамерами.

Нанесення зображень на квіти

Доброго дня! Мене звати Андрій, і в своїй статті я хотів би розповісти вам про те, як можна не тільки вижити, але і добре заробляти у ці не прості для нас всіх часів, при цьому не маючи великих грошей для початку.

Дитячий одяг та іграшки в оренду

Всі батьки прекрасно знають, що коли діти підростають, в будинку виникає склад непотрібних іграшок. Те, що цікаво дитині зараз, може бути абсолютно нецікаво завтра.

Створення приватного дитячого садка

Як відомо, дев'яності роки вже минулого століття, були відзначені демографічною кризою. Внаслідок цього більшість дитячих садків було закрито.

Бізнес ідея супутникового інтернету

Супутниковий Інтернет сьогодні - непогана ідея для бізнесу. Адже супутниковий доступ в Інтернет істотно перевершує звичайний dial-up. Головна перевага - висока швидкість з'єднання. Доступ здійснюється шляхом спеціальної установки супутникової антени, а також терміналу-маршрутизатора.

Заробіток на оренді дитячих іграшок

Ми ніколи не подумаємо економити на дітях, нехай навіть на шкоду собі. Адже Нам хочеться, щоб малюки грали яскравими якісними, безпечними іграшками з харчового пластику, гуми, дерева, а не токсичної пластмасою.

Здача в оренду власних речей

Озирніться навколо в своєму будинку або квартирі. Завжди знайдуться речі, якими ви користуєтеся рідко або вже не користуєтеся зовсім. Основний час вони простоюють без діла, адже кожна річ може принести додатковий дохід своєму господареві.

Офіси в оренду подобово

Для починаючого підприємця, який працює в поодинці, власний офіс - недозволена розкіш. А квартира, на жаль, - не найкраще місце для ведення бізнесу. Щонайменше вести будинку ділові переговори незручно.

Як відкрити бізнес на 1000$

Сьогодні ми розповімо про підприємливих людей, які не тільки придумали, на чому заробити, але і змогли розвернутися з мінімальним стартовим капіталом. Як знати, можливо, натхнені їх прикладом, ви нарешті реалізуєте свої сміливі мрії в області малого підприємництва.

  Ще Бізнес Ідеї >>>  

 


Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


 

 

 

 

 

 

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей