Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Створюємо бізнес - школа танців

   

Школа танців

У сучасному світі, танці - це не тільки можливість стати кращим, і домогтися збільшення витривалості, але і шлях духовного розвитку, а також залучення до культури різних народів. Тому школи танців користуються анітрохи не меншою популярністю, ніж фітнес-центри та тренажерні зали. Танцювальний бізнес приваблює підприємців, можливостями почати справу з мінімальними витратами, і при цьому отримувати стабільний дохід. Зайнятися цим бізнесом можуть як підприємці, зі скромними можливостями, так і досвідчені ділки готові вкласти в створення школи танців до 100 тис. дол.
 
Перш ніж почати інвестиційний процес, слід визначитися з обраної спеціалізації та форматом. Можна відкрити універсальний центр, з викладанням від бальних танців до танцю живота. Альтернативним варіантом стане невелика студія зі спеціалізацією на одному популярному напрямку, наприклад, хіп-хоп.

 

Як відкрити школу танців?

  Створюємо бізнес - школа танців  

 

Відкриття школи танців вимагає відповідного приміщення для занять танцями. В оптимальному варіанті для студії потрібен просторий прямокутний зал з якісним покриттям на підлозі, дзеркалами на стіні і хорошою вентиляцією. Структура приміщення для танцювальної студії загальною площею 150 кв. м, може виглядати наступним чином : танцювальний клас - 80 кв.м, роздягальня - 15, душ - 15, хол - 20, кімната відпочинку - 20.

Найважливіше в танцювальному приміщенні - це якісне підлогове покриття, вентиляція. Спеціальне підлогове покриття, наприклад, набірний паркет або ламінат будуть коштувати від 150 дол. за кв. м. Вентиляція обійдеться ще дорожче, тому слід шукати приміщення, з вбудованою вентиляцією. Спеціальне освітлення в студії не потрібно, навпаки, світло в танцювальному класі не повинен бути дуже яскравим. Також знадобляться дзеркала, обладнання для роздягальні, кімнати відпочинку, а також стійка адміністратора.

Для відкриття студії знадобиться адміністратор, бухгалтер, прибиральниця і кілька викладачів погодинною оплатою. Саме викладачі формують імідж школи танців. Більш того, харизма викладача є передумовою для певної кількості індивідуальних занять. Розраховуючи необхідну кількість викладачів треба відштовхуватися від того, що середня група складається з 12-15 чоловік. Заняття проходять в основному ввечері, так, що жоден тренер не зможе проводити більше 2-3 занять в день. Ранкові і денні години заповнюються як раз індивідуальними заняттями. У середньому вони можуть приносити танцювальної студії до 30% прибутку.

1
Бізнес-план школи танців завантажити

Бізнес-план школи танців завантажити - Тут

 


Щомісячні витрати на рекламу не перевищують 200-400 дол. (друкована реклама, розклеювання листівок, реклама в Інтернеті). Для мотивації учнів необхідно постійно проводити вечірки, де учні можуть продемонструвати танці, які вони вивчили.

Стартові витрати на відкриття танцювальної школи-студії складають, в середньому, 10-25 тис. дол. Перші кілька місяців йдуть на створення іміджу і формування клієнтської бази. Після першого півріччя роботи вже можна розраховувати на прибуток до 3 тис. дол. в місяць. Термін окупності, таким чином, складе 9-14 місяців.

 

Дивіться Бізнес Відео - Організація Школи Танців :

   

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

У нашій країні останнім часом з'явилося безліч міні магазинів, які спеціалізуються на продажу якого-небудь конкретного товару - це і чай і сигарети та кави, а чому б не відкрити магазин з продажу шоколаду?


Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Перед відкриттям приватної музичної школи вам потрібно визначитися з тією цільовою аудиторією, якою буде викладатися це мистецтво. А так само визначиться з викладаються напрямком в музиці.


Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Прибутковість цього бізнесу на пряму залежить від зручного розташування орендованого офісу, тому вам варто приділити цьому питанню особливу увагу. Плюс ви повинні чітко уявляти, чому у вас будуть орендувати офіс, а не проводити зустрічі наприклад в кафе.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей