Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Приватна музична школа - як вигідний бізнес

   

Перед відкриттям приватної музичної школи вам потрібно визначитися з тією цільовою аудиторією, якою буде викладатися це мистецтво. А так само визначиться з викладаються напрямком в музиці.

Отже, спочатку потрібно підшукати гарне приміщення. Тому що ми збираємося відкрити загальноосвітній заклад, завдяки цьому ми можемо взяти в оренду муніципальне приміщення за дуже вигідною ціною. Наприклад, приміщення розміром в 150 тисяч кв. метрів вийде приблизно в 1350 доларів в місяць.
Для офісного приміщення особливих вимог немає. Повинні бути обладнані робочі місця й місце відпочинку для співробітників, де можна перекусити, попити чаю. А от у випадку стаціонарної школи все трохи складніше.


Приміщення повинно бути великим, легкодоступним. Повинна бути можливість обладнати кілька класів для занять, офісну частину, місце для адміністратора, міні-кухню. Також важливо зробити гарний та цікавий дизайн приміщення.


  Приватна музична школа - як вигідний бізнес  

Підібрати відмінний персонал - це найбільш важлива і складна задача. Необхідно, щоб ваш персонал щиро робив свою роботу добре і хотів доставити радість вашим клієнтам.
Держава надає допомогу у вигляді пільгових оподаткування і державних субсидії, все це може покрити близько 20% всіх витрат. Завдяки цьому, приватна школа робиться дуже рентабельним бізнесом.

Дуже важливо, щоб про відкриття Вашої музичної школи дізналися діти і їх батьки. Цього можна легко досягти, розвісивши рекламні оголошення в загальноосвітніх школах. Непогано буде, якщо Ви розмістите рекламу в ЗМІ.

Можна запропонувати пільгові послуги та знижки співробітникам підприємств, що знаходяться у вашому районі. Наприклад, 10% - дисконт для дітей медперсоналу, розташованої неподалік поліклініки. У перший час доведеться домовлятися з директорами шкіл про рекламу, це може бути звичайне оголошення, але краще діє живий виступ на батьківських зборах або перед дітьми.


  Приватна музична школа - як вигідний бізнес  


Крім реклами і оренди приміщення доведеться понести витрати на придбання музичних інструментів, на що піде близько 300 тисяч рублів, на виплату заробітної плати працівникам - викладачам і адміністративному персоналу - 200 тисяч рублів, придбання меблів і інвентарю: столів, стільців, нот - 50 тисяч рублів. У загальній сумі початкові витрати на відкриття приватної музичної школи складуть 350 тисяч рублів одноразово і 400 тисяч рублів кожен місяць.

Давайте розрахуємо прибутковість цієї ідеї для бізнесу. Навчання проводиться в 2 зміни, а один день триває 10 годин уроків в 6 класах, разом 1800 годин уроків за місяць. За програмою навчання проводиться 3 рази на тиждень по півтори години. Середня місячна плата навчання складе 5000 рублів. Неважко порахувати, що щомісячна виручка дорівнює 450 000 рублів. З урахуванням державних дотацій, чистий прибуток складе 130 000 рублів щомісяця. Термін окупності бізнесу 3-4 місяці. При вартості навчання 6000 рублів, ви заробите прибуток навіть без державних дотацій.

1

Читайте також:

Бізнес-План приватної школи

Бізнес-План приватної школи

Старший науковий співробітник МДУ Ст. Голубков на початку 90-х років займався дослідженнями в галузі фізики. Маючи пристойну на ті часи зарплату, Віктор, тим не менш, подумував про те, щоб змінити сферу своєї діяльності.

Бізнес План школи танців - Скачать

Бізнес План школи танців

Насамперед слід перевірити подібні послуги на поточному ринку, а так само виявити перевагу населення. В школі пропонується вивчення різних напрямів і стилів танців. Останнім часом, більшою популярністю користуються: бальні танці, танець живота, стриптиз, вуличні танці.

 

Тому Вперед - Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Кадрове агентство. Бізнес - агентство з підбору персоналу

Кадрове агентство. Бізнес - агентство з підбору персоналу

Кадрове агентство для своєї рентабельності має чимало попрацювати, накопичуючи при цьому досвід і розвиваючи своє ім'я. Для успіху вам потрібні хороші фахівці з консалтингу.


Інтернет-телефонія - як бізнес. Інтернет - телефонія переваги і недоліки

Інтернет-телефонія - як бізнес. Інтернет - телефонія переваги і недоліки

Інтернет технології розвиваються сьогодні шаленими темпами, люди вміють і знають що таке інтернет - телефонія вже працюють у даному бізнесі та їх успіхам можна тільки позаздрити.


Виготовлення і продаж жалюзі - Легкий бізнес

Виготовлення і продаж жалюзі - Легкий бізнес

Спочатку жалюзі вироблялися в домашніх умовах, потім прийшло велике виробництво і зараз з'явилося все необхідне устаткування для виробництва. Але цей бізнес до сих пір не позбавлений можливості надомного виробництва.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей