Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виготовлення і продаж жалюзі - Легкий бізнес

   

Спочатку жалюзі вироблялися в домашніх умовах, потім прийшло велике виробництво і зараз з'явилося все необхідне устаткування для виробництва. Але цей бізнес до сих пір не позбавлений можливості надомного виробництва.

Спочатку жалюзі використовувалися переважно в офісах і громадських будівлях, але зараз все частіше їх можна зустріти на вікнах в квартирах і заміських будинках. А завдяки постійному удосконаленню моделей, появи і застосування нових технологій жалюзі стали виконувати не тільки захисні функції, але і виконувати роль оригінального елемента декору.

Отже, вирішивши відкрити підприємство з виготовлення жалюзі, першочерговим завданням для вас стане пошук підходящого по площі виробничого приміщення, а також майданчики для збуту готової продукції. Краще місце для вашого бізнесу - павільйони поблизу будівельних і меблевих магазинів. На, здавалося б, допоміжної, в даному випадку, послуги сусідства можна постійно отримувати прибуток і залучати нових клієнтів.


  Виготовлення і продаж жалюзі - Легкий бізнес  

Продумайте список майбутнього товарного ряду, звертаючи увагу на велику кількість відмінність моделей та матеріалів. Жалюзі примудряються виготовляти із спеціальних тканин і пластику, легких дерев'яних та металевих пластин, змішаних переплетених листів та інших цікавих матеріалів. Жалюзі, згортаються в рулони складаються гармошкою, бувають вертикальні і горизонтальні.

Головна особливість бізнесу на виготовленні та продажу жалюзі в тому, що від вас потрібно лише бажання і деяке терпіння. Збирати жалюзі не так важко, як здається на перший погляд. Всі деталі для жалюзі здобуваються в готовому вигляді. Вам залишається лише зібрати з різних частин готовий продукт і запропонувати його клієнту.

Особливою популярністю в оформленні вікон житлових приміщень користуються горизонтальні жалюзі з тканини або алюмінію, які можна чудово поєднувати зі шторами. Також не обділяють увагою і екологічне і довговічне дерево. Тим часом в офісах скоріше можна побачити вертикальні жалюзі з поліестеру.

Ролети як правило виготовляють із бамбука або тканини, часто зі всілякими малюнками і візерунками і використовують з однаковим успіхом як в інтер'єрі квартир, так і в оформленні магазинів, ресторанів, барів тощо

Важливим чинником для досягнення успіху є наявність в торговій точці широкого асортименту різних видів і кольорів жалюзі, щоб потенційний клієнт міг з легкістю вибрати варіанти.

Для бізнесу необхідно приміщення площею не менше 30 кв.м. та спеціальне обладнання. Таке обладнання пропонується багатьма компаніями, які крім його безпосереднього продажу надають ряд послуг з доставки, монтажу, навчання персоналу, постачання комплектуючих. Слід зазначити, що існують комплекти обладнання, які не потребують підключення до електромережі. Більше того, для їх обслуговування необхідно всього лише 1-2 людини. Вартість такого обладнання знаходиться в межах 5-8 тис. доларів.


  Виготовлення і продаж жалюзі - Легкий бізнес  


Крім того, деякі виробники обладнання для виготовлення жалюзі займаються скупкою вживаного обладнання, його ремонтом і модифікацією. Ціна на таке обладнання набагато нижче, ніж на нове.

Вкладення в даний бізнес приблизно окупаються протягом першого року роботи. Як говоритися чим старанніше і більше будете працювати, тим більше Ваша підприємницька діяльність буде приносити.

Жалюзі добре продаються в поєднанні з пластикової євро вагонкою, підвісними стелями, натяжними стелями тому подібними. На дані ресурси попит є і буде завжди!

1

Читайте також:

Виготовлення сонцезахисних штор

Виготовлення сонцезахисних штор

Для запуску вам знадобиться мінімум грошових вкладень, близько 30$ . які в першу чергу будуть витрачені на купівлю різографа і витратних матеріалів. До видаткових матеріалів відносяться: папір, скотч, поліетиленова плівка, фольга та канцелярські ножі.

Дизайн та проектування штор - бізнес для дизайнера

Дизайн та проектування штор

Якщо є художні задатки, якщо є потреба заробляти своєю творчістю в сфері дизайну, можна спробувати реалізувати ідею бізнесу по дизайну і проектування штор. Штори, як важливий предмет інтер'єру, несуть функцію естетизації побуту і дизайнерської закінченості стильового оформлення кімнати.

Ремонт та утеплення вікон - бізнес

Ремонт та утеплення вікон - як бізнес

Ремонт та утеплення вікон можна з легкістю віднести до бізнесу без вкладень, все що потрібно, це ваше знання та вміння виконувати якісно свою роботу, а в разі допущених помилок, виправляти їх в короткі терміни.

Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Збут продукції займає важливу роль у бізнесі виробництва молдингів, для початку можна домовиться з невеликими магазинами для збуту маленьких партій, потім переходити до більш великим партіям.

 

Тому Вперед - Ідеї Новорічного бізнесу. Свято - Новий рік !

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на цукровому піску. Виробництво цукру рафінаду

Бізнес на цукровому піску. Виробництво цукру рафінаду

Цукровий пісок - це те, без чого не може обійтися жодна людина, навіть яким в силу стану здоров'я цукор протипоказаний. Саме виробництво рафінаду не вимагає великих вкладень, інвестиції в цей бізнес починаються від 200 000 руб.


Бізнес на регіональному представництві. Бізнес з мінімальними вкладеннями

Бізнес на регіональному представництві. Бізнес з мінімальними вкладеннями

У бізнесі на регіональному представництві головним завданням є вміння подати свою кандидатуру, довести що ви вмієте і знаєте як працювати в своєму регіоні. Чесність - для довгострокового співробітництва у вас повинна бути основною рисою характеру.


Бізнес на виробництві пінобетону. Бізнес з швидкою окупністю

Бізнес на виробництві пінобетону. Бізнес з швидкою окупністю

Виробництво пінобетону відноситься до будівельного бізнесу, а в даний час будівництво є дуже прибутковою середовищем для інвестування грошей. На відміну від інших будівельних матеріалів пінобетон застосовується в багатьох областях будівництва.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей