Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Продаж сільгосптехніки і запчастин як бізнес

   

Ведення всякого бізнесу пов'язане з ризиками. Продаж сільськогосподарської техніки та запчастин до неї непоганий спосіб заробітку, головне правильно підійти до справи.

Для початку необхідно скласти хоча б приблизний бізнес-план розвитку бізнесу, де будуть вказані витрати, можливі постачальники, враховані плюси і мінуси ведення комерційної діяльності. Щоб бізнес-план мав хоч якесь реальне підтвердження, а не був просто літерами на папері, насамперед вивчаємо сегменти ринку, в якому збираємося працювати. Необхідно врахувати географічне положення, де буде створена компанія і затребуваність тієї чи іншої сільськогосподарської техніки. Для зменшення витрат підтримаємо вітчизняного виробника. Дуже важливо помітити, що немає виробника сільськогосподарської техніки, який виготовляє всі її види. Виробники працюють у вузькому колі продукції.

Прикладом може послужити ЗАТ "Агротехмаш", з центральним офісом у Санкт-Петербурзі. Компанія спеціалізується на виробництві тракторів і комбайнів "TERRION" та запчастини до цієї техніки. А от ТОВ "Агро", офіс знаходиться в Кемерово, спеціалізується на виробництві посівної техніки, борін, катків, обприскувачів, протравливателей насіння, запчастин до комбайнів та тракторів. З прикладу видно необхідність укладати контракти з декількома виробниками.

 

Продаж сільгосптехніки і запчастин як бізнес></p>
        
        
        </td>
       <td> </td>
      </tr>
</table>
     <table width=

Успіх бізнесу залежить від асортименту товару, який можна буде запропонувати. Якщо є трактори, але немає плугів до цих тракторів та іншої допоміжної техніки, присутній великий ризик втратити хорошого клієнта. Набагато зручніше для покупця придбати більшу частину техніки в одному місці. По-перше, при виникненні спірних питань немає необхідності розриватися між фірмами, де була здійснена покупка, по-друге, економія коштів на доставці. І покупець обов'язково буде робити на цьому акцент.

Дуже важливо в бізнес-плані відзначити приблизний коло споживачів. У цьому випадку будуть фермери, які займаються сільськогосподарськими роботами. Знову ж таки, фермер зацікавлений в якісній техніці. Тому необхідно опрацювати питання з ким варто укладати контракти на поставку сільськогосподарської техніки, а з ким не варто.

Цінова політика на пряму залежить від поставок. Якщо велика частина техніки береться в одного виробника, то можливо здійснити операцію як оптову поставку, а це дозволить регулювати ціну для кінцевого споживача. Суть фірм, які займаються продажем сільськогосподарської техніки, посередники між виробником і кінцевим покупцем (фермером), який безпосередньо буде нею користуватися. Не варто нехтувати і більш дрібними покупцями. Для обробки землі площею 0,2 га немає необхідності купівлі трактора, а ось мотоблоки саме те.

Головна мета бізнес-плану чітко описати можливих постачальників, споживачів і окреслити сегмент ринку, який буде зайнятий. Не варто розслаблятися в плані конкуренції. Той, хто вже працює на цьому ринку, не захоче віддавати частину свого прибутку. Звідси випливає наступний не мало важливий елемент бізнес-плану - вивчити прямих конкурентів. Техніку якої фірми продають вони, які в них ціни, знижки, розпродажі. Все те, що потрібно, щоб утриматися на плаву на перших парах.

Маркетингові ідеї в цьому питанні дуже прості.
Варто не полінуватися і трохи витратитися на збір інформації в якості простого покупця. І робити такий збір інформації необхідно на перших порах хоча б раз у два місяці. Як тільки з'являться постійні клієнти і репутація (тільки позитивна), частоту збирання інформації можна зменшити, але в цьому випадку є ризик втратити нових клієнтів.

Важливою частиною є реклама компанії. Рекламу, як правило, розміщують на бігбордах в тому населеному пункті, де вона знаходиться і в області. В засобах масової інформації, на радіо. Головне правильно і доступно описати, чим займається компанія і якої фірми продукція пропонується покупцям. Ціни на пряму можна не вказувати, хоча багато випадків, коли вдаються і до відкритої реклами діяльності.

Підбір персоналу.
Необхідні грамотні співробітники для успішних продажів. Продавці-консультанти повинні бути обов'язково техніки, тобто, обізнані про технічні нюанси товару і могли простою і доступною мовою пояснити покупцеві, що, де і почім, а також запропонувати альтернативу вибору.

Грамотний юрист допоможе у правильності укладання угод з виробниками. Як правило, нюанси відіграють велику роль виживання в умовах ринкової економіки.

Бухгалтер повинен правильно і вчасно проводити підрахунки фінансової діяльності компанії, а фінансовий директор вміти спрогнозувати тенденцію ринку.

Враховуючи, що сільгосп техніка досить габаритна, необхідно підібрати просторе, добре освітлене приміщення. У багатьох випадках будують спеціальне приміщення для ведення продажів. Виставковий салон сільськогосподарської техніки.

Витрати, окупність.
Природно, для ведення такого роду діяльності знадобиться не малий стартовий капітал. Грамотний фінансист у співпраці з юристом зможуть правильно підібрати приплив інвестицій в роботу компанії, будь то кредит у банку або сторонні приватні інвестиції з інвестиційних фондів. Вигідно залучати дрібних кредиторів через інвестиційні фонди. Так, приміром, фонд залучить 1000 осіб з інвестиційним вкладенням по 30 000 рублів кожен, під 18% річних. Отримана сума складе 30 мільйонів рублів. Такий же позику в банку обійдеться не менше ніж 30%.
Економія майже вдвічі, що дозволить тримати ціни у розумних межах і призводить до більш швидкої окупності. Щоб зменшити навантаження на оборот коштів, можна домовитися з інвестиційною компанією про вторинному залученні через деякий час нових інвестицій і використовувати для часткового погашення старих.
Створюються умови, коли другі інвестиції допомагають оплатити перші і дають свободу обороту прибутку від вже проданого товару. Коли прибуток буде достатньою для власного обороту коштів, можна буде відмовитися від залучення сторонніх інвесторів.

1

Читайте також:

Бізнес на міні трактори китайського виробництва

Бізнес на міні трактори китайського виробництва

Бізнес на оренду спецтехніки. П'ять варіантів

Бізнес на оренду спецтехніки. П'ять варіантів

 

Тому Вперед -Виготовлення виробі з холодного фарфору як домашній бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій Бізнес - Міні-завод з виробництва туалетного паперу

Свій Бізнес - Міні-завод з виробництва туалетного паперу

Головною помилкою початківців виробників туалетного паперу, є низька якість продукції, а саме закупка дешевої сировини, впливає на якість кінцевого продукту.


Свій Бізнес - послуги агентства по заповненню документів і договорів

Свій Бізнес - послуги агентства по заповненню документів і договорів

Найголовніше в послугах по заповненню документів і договорів, це орендувати приміщення в хорошому місці, де збираються люди, які потребують у ваших послугах. Приклади таких закладів ви прочитаєте нижче.


Свій Бізнес по виготовленню ключів. Послуги для населення

Свій Бізнес по виготовленню ключів. Послуги для населення

Найкращим місцем для обладнання своєї точки з виготовлення ключів завжди були прохідні місця, наприклад ринки, в наш час ринки себе зживають і на їх зміну приходять торгові центри.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей