Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Домашній бізнес вирощування полуниці | Бізнес-план

   

Бізнес-план по вирощуванню полуниці

Здавна полуниця вважається однією з найбільш смачних ягід, а також дієтичним продуктом, наділеним безліччю корисних властивостей. З точки зору вирощування це досить невибаглива і при цьому урожайна культура.

За рівнем прибутковості вона займає почесне перше місце серед ягід.
Для вирощування полуниці у виробничих масштабах необхідні якісна підготовка ґрунту, використання оптимальних схем розміщення розсади, вибір найбільш рентабельних сортів (Хонейо, Клері, Симфонія, Фламінго, Альбіон), а також максимально ефективний захист від шкідників.

Технологія вирощування полуниці

Полуниця може вирощуватися в сезон на відкритому і закритому ґрунті, а також, цілий рік - в целофанових пакетах. Тому оптимальною площею для полуничного господарства 10 га. для вирощування на відкритому ґрунту і 1,5 га. для створення теплиці. Полуниця дуже гостро реагує на нестачу вологи в грунті, тому до вибору місця для створення плантації потрібно підійти дуже ретельно. Традиційна схема вирощування полуниці на відкритому грунті передбачає, що після збору першого товарного врожаю, плантація переорюють.

 

  Домашній бізнес вирощування полуниці | Бізнес-план  

Тобто, щороку потрібно виділяти нову ділянку для полуниці. Це, з одного боку, збільшує витрати на розсаду і посадку, але з іншого - забезпечує великий і якісний урожай. Високим показником врожайності для тепличних господарств, вважається 30 т./га. В господарствах, що працюють на відкритому грунті, урожай становить близько 15-20 т./га.

Умови вирощування полуниці

Серед інноваційних рішень слід виділити вирощування полуниці під прозорою поліетиленовою плівкою. Такий метод забезпечує прискорення цвітіння і дозрівання ягід. У теплиці ж, для підвищення врожайності, використовують додаткове освітлення.

Система збуту полуниці передбачає реалізацію продукції цілий рік, як у свіжому вигляді, так і на переробку. Утримувати власні торгові точки для продажу полуниці економічно недоцільно. Тому більшість сільськогосподарських підприємств, які спеціалізуються на вирощуванні полуниці, взимку до 90% продукції реалізують супермаркетам, а навесні і влітку - через ринки. В якості запасного каналу збуту можна використовувати оптових покупців.

  Технологія вирощування полуниці  

 

Витрати на вирощування полуниці

Найбільша частина стартових витрат припадає на обладнання підготовку ґрунту та будівництво тепличного комплексу. Також купуються саджанці, добрива, система крапельного зрошення, та інше обладнання. Щоб зібрана полуниця довше зберігалася, потрібно придбати холодильну камеру, і ягоди відразу ж охолоджувати. Сумарно ж, стартові витрати складають 60-80 тис. дол. Рентабельність витрат при вирощуванні полуниці знаходиться в межах 100%. При цьому слід пам'ятати, що ціна на полуницю схильна до значних сезонних коливань.

Термін окупності стартових витрат не перевищує 1-2 сезонів.

  Умови вирощування полуниці  

 

Скачати докладний бізнес-план по вирощуванню та реалізації полуниці

 

Вирощування полуниці відео:

  ead>
1

Читайте також:

Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

В наш час полуницю можна вирощувати круглий рік і для цього зовсім не обов'язково мати земельну ділянку і купу дорогого обладнання. Полуниця непогано росте і в поліетиленових мішках, прямо у вас вдома...

Бізнес-План вирощування полуниці

Бізнес-План вирощування полуниці

Для всіх не секрет, що полуниця користується величезним попитом, відповідно і ціна на неї зростає. І тому багато любителів цієї ягоди вирішують зайнятися вирощуванням полуниці, після чого продавати. Таким чином, прості садівники стають підприємцями.

Домашній бізнес вирощування полуниці

Здавна полуниця вважається однією з найбільш смачних ягід, а також дієтичним продуктом, наділеним безліччю корисних властивостей. З точки зору вирощування це досить невибаглива і при цьому урожайна культура.

 

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План комп'ютерного магазину - Завантажити

Бізнес План комп'ютерного магазину

Людство все більше компьютеризируется. Все, від маленьких дітей до пенсіонерів, в якійсь мірі відчувають необхідність у користуванні комп'ютером, тому продаж цієї техніки і її деталей стає все більш актуальною.


Бізнес План селянського господарства - Завантажити

Бізнес План селянського господарства

Бізнес - плани селянського господарства розробляються середньострокові періоди (3 - 5 років), хоча в деяких випадках можуть охоплювати періоди тривалістю більше 5-ти років.


Бізнес План мовної школи - Завантажити

Бізнес План мовної школи

Бажання знайти стабільну і високооплачувану роботу цілком природно. І знання хоча б однієї іноземної мови досконало підвищує ваші шанси знайти таку. Базовий рівень школи і, не спеціалізується на мовах, університету недостатній для того, щоб отримати вакантне місце.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей