Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес - ідея по відкриттю магазину спортивних товарів

   

Бізнес - ідея по відкриттю магазину спортивних товарів

Бум на відкриття магазинів спортивних товарів, який спостерігається в останні роки, безпосередньо пов'язане зі збільшенням кількості людей, активно захоплюються спортом.

Реалізація запропонованої бізнес-ідеї може здійснитися у вигляді відкриття спортивного супермаркету чи магазину, що спеціалізується на одному або кількох видах спорту.
Для відкриття спортивного супермаркету необхідні великі стартові витрати. При цьому невиправдано великий ризик, що значна частина товарів залишиться непроданою.
Тому більшість підприємців вважають за краще вузьку спеціалізацію магазинів спортивних товарів. Тематична спрямованість магазину залежить від кон'юнктури регіонального ринку та особистих уподобань господарів. Більш того, в оптимальному варіанті, підприємець сам має бути фанатом спорту, який є спеціалізацією магазину. Його знання і зв'язки у світі спорту дозволять по - перше, мінімізувати маркетингові ризики при закупівлі товару, по - друге, допоможуть сформувати стартову базу клієнтів з числа власних знайомих, і, по-третє дадуть можливість заощадити на рекламних витратах.

 

  Бізнес - ідея по відкриттю магазину спортивних товарів  

Любов до спорту і спеціальні знання є першочерговими характеристиками і при підборі персоналу. Дуже важливо, щоб в магазині спортивних товарів працював колектив однодумців.
Для магазину спортивних товарів місце розташування не так принципово, як, наприклад, для магазинів брендового одягу. Безумовно, місце розташування в торговому центрі додасть певну кількість випадкових клієнтів. Однак, спортивні товари не відносяться до категорії спонтанних покупок. Покупці в таких магазинах чітко розуміють, який товар потрібен і готові, заради придбання товару потрібної якості, проїхатися і в спальний район. А розміщення в спальному районі дасть можливість власникам магазину заощадити на оренді.

Дизайн і ремонт приміщення здійснюються в контексті обраного спортивного спрямування. Покупець прямо з порога повинен розуміти, якому виду спорту присвячений магазин.

Для відкриття магазину спортивних товарів необхідний стандартний набір торгового обладнання: стелажі, манекени, а також комп'ютер або ноутбук і касовий апарат.
 
Незважаючи на те, що торговельна націнка на спортивні товари, зазвичай не перевищує 50%-60, за рахунок поступової напрацювання бази постійних клієнтів, щомісячний прибуток може досягати 5-7 тис. дол. Таким чином, залежно від обраної спортивної спеціалізації, сезонних коливань і місця розташування, термін окупності може змінюватись в межах 1-3 років.

Крім того, цей бізнес може бути цікавим з точки зору побудови мережі та реалізації в перспективі бізнес-ідеї щодо створення власної франшизи.

1

Як продають спортивні товари за кордоном ви дізнаєтеся подивившись дане відео:

 

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок - це сезонний бізнес, основна частка продажів якого доводиться під новий рік. Вирощування ялинок на відміну від вирощування квітів потребує набагато більших територій і приміщень.


Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Весільні журнали бувають трьох видів: 1) Електронний весільний журнал;
2)Глянсовий весільний журнал; 3) Змішаний - це друковане видання та CD диск.


Бізнес в сфері ЖКГ. Створюємо свою управляючу компанію

Бізнес в сфері ЖКГ. Створюємо свою управляючу компанію

При створенні бізнесу у сфері ЖКГ головне-це довіра людей, мешканці обслуговуваних територій повинні чітко розуміти куди і на що витрачаються їхні гроші, отримаєте їх довіру, ваш бізнес буде процвітати.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей