Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Ідеї бізнесу - Сільське і Лісове господарство

 

біоустановки для виробництва добрив

Бізнес з допомогою біоустановки для виробництва добрив

Біоустановки по виробництву добрив - це закриті ємності, в яких в безкисневій атмосфері перегниває перегній, рослинні залишки, відходи переробки с.г. продукції (макуха, різні витяжки), сечовина, екскременти, відходи переробки деревини.

Бізнес: створення оперативних картосхем вмісту азоту під посівами для фермерів (ГІС проектування)

Бізнес: створення оперативних картосхем вмісту азоту під посівами для фермерів (проектування ГІС)

Необхідність або потребу в достовірних схемах вмісту азоту під різними посівами актуальна кожен рік у весняний період на початку вегетації. Азот потрібен в період початкового росту будь-якої рослини.

Комбо теплиця і її будівництво як бізнес

Комбо теплиця і її будівництво як бізнес

По своїй суті комбо теплиця це симбіоз теплиці сонячного вегетария і пташника. Основною ідеєю використання такого роду теплиці є економія умовного палива для обігріву в зимовий період.

Використання безпілотників у сільському господарстві - бізнес ідея

Використання безпілотників у сільському господарстві - бізнес ідея

Нові аграрні обрії в Україні сьогодні вимагають нових технологічних та інноваційних підходів до обробки землі. У кожному виді земельних відносин важливе місце, а в деяких випадках...

Бізнес ідея - романівські вівці, розведення та вирощування

Бізнес ідея - романівські вівці, розведення і вирощування

Дуже популярні в царський час в Росії романівські вівці в соціалістичне час майже зникли. Але в останнє десятиліття популярність на них росте як сніжний ком. Вся справа в тому...

Міні бізнес: виробництво натурального соку з яблук

Міні бізнес: виробництво натурального соку з яблук

Яблучним соком називається сік, який вичавлюють зі свіжих яблук. Солодкий смак йому додає наявність натурального цукру в яблуках. В даний час велику частину яблучного соку отримують...

Збір і заробіток на грибах та ягодах

Збір і заробіток на грибах та ягодах

Бізнес ідея збір і заробіток на грибах та ягодах підійде для будь-якого здорового людини, яка має бажання і можливість вибиратися в ліс. Цей заробіток і є сезонним, основний час у середній смузі нашої країни для збору ягід, це літо, для грибів - осінь.

Вирощування нутрій

Вирощування нутрій

Ідея бізнесу на вирощуванні нутрій підійде для жителів сільської місцевості. Можливі інвестиції в цей бізнес від 3000 - 25000 руб. Це залежить від наявності матеріалів для виготовлення будинків, облаштування місця вигулу, а також місця для купання нутрій.

Розведення коропа в своєму ставку

Розведення коропа в своєму ставку

Ідея бізнесу на розведення коропа в своєму ставку може бути реалізована практично на будь-якому присадибній ділянці. Короп - це найдинамічніша риба. Карпа ще називають водній свинею, тому що він їсть багато і практично будь-яку їжу.

Вирощування і продаж квашеної капусти

Вирощування і продаж квашеної капусти

Ідея для бізнесу на вирощуванні та продажу квашеної капусти підходить для будь-якої людини, що проживає в сільській місцевості або має свою присадибну ділянку. Бажання заробити гроші допоможе вам почати цей бізнес.

Розведення раків на своїй ділянці

Розведення раків на своїй ділянці

Бізнес ідея розведення раків відмінно підходить для сільської місцевості. Від вас буде потрібно бажання заробити і терпіння. Якщо на вашій ділянці є вільний майданчик для організації водойм, то інвестиції будуть мінімальними.

Бізнес по вирощуванню квадратних кавунів

Бізнес по вирощуванню квадратних кавунів

Бізнес-ідея по вирощуванню квадратних кавунів підходить для жителів південних регіонів нашої країни. Щоб виростити квадратний кавун зовсім не обов'язково купувати спеціальні насіння. Єдине, що потрібно, це квадратні ящики з оргскла, зроблені під розмір майбутнього кавуна.

Бізнес з вирощування мускусних качок

Бізнес з вирощування мускусних качок

Перевага мускусної породи полягає у швидкому зростанні, хорошому вазі якого качка досягає за 50 днів. Так само мускусна порода качок є "тихою", тобто дорослі качки не крякають, вони вміють тільки шипіти.

Вирощувати малину дуже просто!

Вирощувати малину дуже просто!

Вирощувати малину досить вигідну і не складне заняття. Малина виростає практично в будь-яких умовах, всі знають вона росте навіть у лісі. Для вирощування малини вам потрібно виділити пристойний ділянку, та підготувати його.

Вирощування Індиків

Вирощування Індиків

Бізнес ідея з вирощування індиків досить перспективна для жителів сільської місцевості. Для організації вам знадобиться підсобне господарство з облаштованими клітинами розміром близько 1 квадратного метра. Для підстилки використовують сіно і тирсу.

Вирощуємо зелень - кріп і петрушку

Вирощуємо зелень - кріп і петрушку

Бізнес на вирощуванні зелені вимагає від вас терпіння, турботи при низьких якщо не сказати, що нульових початкових витрат. Зелень таку як кріп і петрушка можна вирощувати в будь-який час року, але більший прибуток ви зможете отримати реалізуючи вирощену зелень в зимовий період.

Вирощування зеленого лука у себе вдома

Вирощування зеленого лука у себе вдома

Необхідно обзавестися ящиками, грунтом, лампами денного світла, насіння, цибульна розсада. Ідея вирощування цибулі практично без початкових вкладень, яка підійде для пенсіонерів мають вільну кімнату в квартирі або приміщення в приватному будинку.

Фермерське - свинарське господарство

Фермерське - свинарське господарство

З року в рік набирає популярність тема розвитку фермерських господарств. Більшість бізнесменів, бажаючи зайняти вільну нішу, вкладають інвестиції в сільськогосподарський сектор. У сільській місцевості підприємці активно купують земельні ділянки, а також прийшли в занепад господарства, плануючи почати свій бізнес.

Вирощування огірків

Вирощування огірків

Метою бізнес ідеї є організація додаткового заробітку або повноцінного домашнього бізнесу (на ваш розсуд). Вирощувати огірки слід екологічно чистими методами. При організації малого домашнього огіркового бізнесу достатньо буде мати свій город.

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Для тих, хто бажає добре заробляти, живучи в сільській місцевості, відмінним варіантом може послужити створення перепелиної ферми.

Вирощування шампіньйонів

Вирощування печериць

В даний час лісові гриби на прилавках продуктових ринків і магазинів практично замінені грибами, вирощених у штучних умовах. Лісові гриби зараз збирають тільки дуже досвідчені грибники, та й то ставляться до них з побоюванням

Гарний бізнес. Павичі

Гарний бізнес. Павичі

Для розведення цієї чудової птиці необхідно знати, що на одного самця має припадати дві або три самки. Від погодних умов безпосередньо залежить те, скільки будуть нестися самки. Несуться вони з квітня по липень.

Розведення шиншил

Розведення шиншил

Приблизно в 199 році в нашу країну було завезено перші 100 племінних пар пухнастих гризунів - шиншил. Цей маленький звір дуже сподобався багатьом російським жителям. Шиншил стали тримати в будинках і квартирах як домашніх тварин.

'Перепелиний' старт

"Перепелиний" старт

Перепелині ферми відносяться до високо рентабельним підприємствам. З мінімальними витратами, необхідними базовими знаннями та господарським підходом перепела знесуть Вам не одне «золоте» яєчко. Такими курочками-«рябами» можуть стати японські перепели, точніше перепілки.

Створення страусиної ферми

Створення страусиної ферми

Страусина ферма - куточок екзотичної живої природи, привертає увагу багатьох людей. Не багато хто з жителів нашої країни бачили африканських чорних страусів, фазанів, павичів, вільно розгулюють у великих за площею загонах.

Бізнес на вирощуванні капусти

Бізнес на вирощуванні білокачанної капусти

Бізнес на капусті сьогодні є найпопулярнішим сільгоспбізнесом. Капуста завжди користувалась постійним попитом серед населення, незалежно від пори року. З неї можна приготувати не тільки величезну кількість найрізноманітніших блюд, але і використовувати як лікувальний засіб.

Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес></td>
                <td><p><a href=Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес

Для вирощування курчат для виробництва курячих яєць краще всього вибрати найбільш мчать породи курей. Дана ідея бізнесу найкраще підходить для сільської місцевості.

Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуванням фазанів краще всього займатися фермам, які вже розводять якихось тварин. Можливість освоїти новий додатковий напрям і отримувати непогані доходи, застосувавши при цьому свої знання.

Бізнес на грибах. Збір і заготівля грибів

Бізнес на грибах. Збір і заготівля грибів

Організовуючи свій бізнес на грибах ви повинні спочатку чітко розуміти, в якому напрямку ви будете працювати, так як можливостей дуже багато, починаючи від збирання і приготування делікатесів і закінчуючи поєднанням всіх стадій до столу покупця.

Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат

Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат

Перед початком бізнесу на вирощуванні бройлерних курчат вам варто визначитися для яких цілей ви будете вирощувати бройлерів, так як за природою є безліч розбіжностей і видів курей. В даній ідеї мова піде про м'ясних породах.

Бізнес по розведенню бджіл. Доходи від продажу меду

Бізнес по розведенню бджіл. Доходи від продажу меду

Перш ніж починати бізнес з розведення бджіл і продаж меду, потрібно хоча б теоретично навчитися цьому специфічному справі, благо джерел інформації вдосталь, адже бджіл розводять з глибокої давнини.

Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

У бізнесі на курячих яйцях основною умовою є збут продукції. Якщо у вас є вихід на ринок, то вам з легкістю вдасться окупити спочатку вкладені кошти.

Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення гусей можна сміливо віднести до сільськогосподарського бізнесу. Гуси досить швидко набирають вагу, при цьому вони досить невибагливі птахи. Але вирощування гусей краще починати зі стада в 500 голів

Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів краще починати з самих затребуваних а так само рідкісних рослин. Для старту цього невеликого бізнесу зійде і ваша власна квартира, з часом ви зможете краще розібратися в даному бізнесі і збільшити свої масштаби.

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Одним з головних плюсів у даному бізнесі є невеликі приміщення в яких можуть розміститися досить багато перепелів, які дають нам дуже корисну продукцію.

Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

В наш час полуницю можна вирощувати круглий рік і для цього зовсім не обов'язково мати земельну ділянку і купу дорогого обладнання. Полуниця непогано росте і в поліетиленових мішках, прямо у вас вдома...

Розведення овець - «теплий» бізнес

Розведення овець - «теплий» бізнес

Ідея розведення овець і баранів лежить тут, що називається, на поверхні, а точніше на гірських схилах і степових просторах, де острівці овець радують око очманілий від спеки російського мандрівника.

Редис на продаж

Редис на продаж

Сьогодні люди на селі все частіше замислюються над тим, яким чином прогодувати себе і свою сім'ю. Багато з них, намагаються відкрити свій власний бізнес. Однією з привабливих ідей відкриття своєї справи, є, наприклад, вирощування редиски.

Свій бізнес - Свиноферма

Свій бізнес - Свиноферма

Свинарство традиційно є провідною галуззю вітчизняного тваринництва. У структурі ринку м'яса на свинину припадає понад 30%. Племінні господарства країни сьогодні розводять понад 10 порід свиней.

Невеликий бізнес на вирощуванні картоплі

Невеликий бізнес на вирощуванні картоплі

Картопля - другий хліб. Насправді, картопля є одним з найбільш затребуваних у світі продуктів харчування. Практично жодна сім'я в Росії не обходиться без картоплі, а значить, в найближчому майбутньому попит на цей продукт точно не пропаде.

Вирощування і виробництво насіння соняшнику

Вирощування і виробництво насіння соняшнику

Не секрет, що в умовах нинішньої нестабільної фінансової ситуації у світі, багато подумують про відкриття приватного бізнесу. Намагаються придумати оригінальні, ніким не використані, поки, ідеї бізнесу.

Розведення курей несучок

Останнім часом, все більша кількість підприємців починає освоювати ідеї бізнесу у сфері сільського господарства. До речі кажучи, це непогана можливість заробити на свій шматок хліба з маслом. Наприклад, розведення курей-несучок - це досить прибутковий вид бізнесу.

Бізнес - вирощування печериць

Бізнес - вирощування печериць

Даний вид бізнесу досить рентабельний і розвинений вже в промислових масштабах. Вирощування печериць можна віднести до сільськогосподарського бізнесу, але також печериці відмінно можна вирощувати прямо у себе в гаражі, для цього не потрібно великих приміщень. Печериці використовуються в основному в кулінарії, тому попит на них є постійним!

Організація рибного господарства

Організація рибного господарства

Ідея розвитку «рибного» бізнесу передбачає, насамперед, вибір риби для розведення. Існує два варіанти - короп або форель. Оскільки вони дають швидкий приріст. А також користуються великим попитом у покупців.

Бджільництво як свій бізнес

Бджільництво - досить цікава ідея для відкриття свого бізнесу. Бортництво - найдавніший промисел, люди, які займалися ним, як правило, не мали проблем зі збутом товару. Пов'язано це, насамперед із тим, що продукти бджільництва досить широко використовувалися не тільки в кулінарії, але і в лікуванні, косметології.

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Перспективність бізнес-ідеї відкриття гусячої ферми зумовлена трьома причинами. По-перше, цей бізнес можна відкрити і в звичайному селі, та на присадибній ділянці на околиці мегаполісу. По-друге, це дуже різноплановий бізнес, адже гусей розводять заради отримання пір'я, пуху, печінки і, звичайно ж, смачного м'яса.

Бізнес на вирощуванні кавунів і динь

Бізнес на вирощуванні кавунів і динь

В даний час вирощування будь-яких сільськогосподарських культур є потенційним джерелом постійного доходу, якщо серйозно підійти до цього, як до бізнесу. Не виняток, і створення міні-баштану.

Вирощування арахісу

Вирощування арахісу

В останні кілька років, незважаючи на гадану абсурдність, все більшу популярність завойовує такий екстравагантний бізнес, як вирощування арахісу. Незважаючи на те, що арахіс не переносить зиму і вирощується виключно в жарких країнах, інноваційні технології дозволяють отримати урожай до настання холодів і в наших широтах.

Бізнес на розведенні кроликів

Бізнес на розведенні кроликів

Кролівництво - вважається одним із найпрестижніших, а головне надприбуткових бізнесів в Європі, зокрема в Німеччині. Чому б не спробувати застосувати ідею такого бізнесу до російської дійсності.

Організація приватної бджолиної пасіки

Організація приватної бджолиної пасіки

З давніх часів мед вважають прекрасним лікувальним засобом. Він обов'язково повинен знаходитися в кожній домашній аптечці. Відкриття приватної пасіки може забезпечити постійний дохід, але, у цього бізнесу, як і у будь-якого іншого, є свої «підводні камені».

Яблучний бізнес

Яблучний бізнес

Прогрес йде вперед, не пройшов він повз і сільського господарства, що стосується вирощування яблук, то тут теж є свої досягнення. Якщо раніше виростити яблуні було діло не просте, потрібно багато років для того, щоб яблуня почала плодоносити, то тепер з'явилися нові сорти яблунь, які починають плодоносити вже на наступний рік.

  Ще Бізнес Ідеї >>>  
   

 


Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


 

 

 

 

 

 

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей