Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Створення страусиної ферми

   

Страусина ферма - куточок екзотичної живої природи, привертає увагу багатьох людей. Не багато хто з жителів нашої країни бачили африканських чорних страусів, фазанів, павичів, вільно розгулюють у великих за площею загонах. Створення страусиної ферми порівняно нова ідея для бізнесу. Не дивлячись на її екзотичність, вона дає можливість отримувати продукцію, що користується попитом, отже, приносить стабільний дохід.

Приблизно за десять місяців з маленького курчати страуса виростає птах, що досягає ваги приблизно 160 кг і зростом у середньому 2,5 м. Це найбільша з птахів, що населяють нашу планету. Хоча батьківщиною страусів є спекотна Африка, вони здатні переносити перепад температур і добре розводяться практично в будь-якому кліматі.

У теплу пору року страуси здатні знайти собі їжу на пасовищах. Вони харчуються травою, листям і молодими пагонами дерев і чагарників. Також як і інші птахи, страуси можуть використовувати в їжу різних комах. У зимовий період часу, коли природна їжа не доступна, страусів годують звичайними сухими кормами для домашньої птиці. Тому шукати їм які-небудь екзотичні корму немає необхідності, що не призведе до вкладення додаткових коштів.


 

Створення страусиної ферми

 

Основні витрати вам доведеться понести через придбання чи оренди земельної ділянки. Для розведення страусів потрібні вольєри великої площі, а також споруди для утримання в холодну пору року. При виборі місця для страусиної ферми слід враховувати рельєф поверхні землі і рівень грунтових вод. Сприятливою буде місцевість з невеликим нахилом на південь, яка отримує найбільшу кількість тепла від сонячного світла. Рекомендується будувати ферму в сухій місцевості з рівнем ґрунтових вод близько 1м.

Для початку необхідно закупити невелику кількість пар для розмноження страусів, і вони будуть продуктивними на тривалістю близько 30 років. Продукцією страусиної ферми є яйця, м'ясо, жир, шкіра і пір'я. Продукція досить дорога і користується гарним попитом. Крім реалізації перерахованих вище продуктів страусівництва, можна організувати екскурсії по території ферми, розповідаючи відвідувачам цікаві факти з життя цих величезних птахів.

В подальшому, при успішному розвитку бізнесу, можна запропонувати відвідувачам скуштувати страви, приготовані з страусиного м'яса та яєць. Можна навіть організовувати пікніки для бажаючих цікаво провести час на природі. Для цього буде необхідно облаштувати альтанку з мангалом, посадочними місцями і по можливості з опаленням у зимовий період.
Ідея розведення страусів не вимагає особливо великих витрат і стане прибутковою порівняно невеликий термін. Досить забезпечити дотримання невеликих вимог з утримання птахів і вдале розвиток справи вам гарантовано!

1

Читайте також:

Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуванням фазанів краще всього займатися фермам, які вже розводять якихось тварин. Можливість освоїти новий додатковий напрям і отримувати непогані доходи, застосувавши при цьому свої знання.

Бізнес з вирощування мускусних качок

Бізнес з вирощування мускусних качок

Перевага мускусної породи полягає у швидкому зростанні, хорошому вазі якого качка досягає за 50 днів. Так само мускусна порода качок є "тихою", тобто дорослі качки не крякають, вони вміють тільки шипіти.

Вирощування Індиків

Вирощування Індиків

Бізнес ідея з вирощування індиків досить перспективна для жителів сільської місцевості. Для організації вам знадобиться підсобне господарство з облаштованими клітинами розміром близько 1 квадратного метра. Для підстилки використовують сіно і тирсу.

Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес></td>
      <td width=

Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес

Для вирощування курчат для виробництва курячих яєць краще всього вибрати найбільш мчать породи курей. Дана ідея бізнесу найкраще підходить для сільської місцевості.

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Для тих, хто бажає добре заробляти, живучи в сільській місцевості, відмінним варіантом може послужити створення перепелиної ферми.


Тому Вперед -Виготовлення акваріумів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Як заробити в декретній відпустці. Бізнес не виходячи з дому

Як заробити в декретній відпустці. Бізнес не виходячи з дому

Є безліч варіантів бізнесу, перебуваючи у декретній відпустці, головне знайти заняття по душі, то яким ви готові присвятити свій час і можливо після закінчення декрету вам не доведеться виходити на звичну роботу.


Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Формат для кафе - морозива потрібно вибирати в залежності від місця розташування, один з демократичних варіантів, це відкриття свого кафе на території торгового центру, де багато відвідувачів.


Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

Торгівля літаючими радіокерованими рибами як окремий бізнес навряд чи можна розглядати, а ось додаток до вже існуючого магазину іграшок відмінно підійде.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей