Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

   

Вирощуванням фазанів краще всього займатися фермам, які вже розводять якихось тварин. Можливість освоїти новий додатковий напрям і отримувати непогані доходи, застосувавши при цьому свої знання.

У звичайного фазана є 32 підвиди. Всі вони розрізняються по забарвленню. Вага фазана може досягати двох кілограм, довжина тіла - до 90 див. Дорослі птахи досить невибагливі і легко адаптуються до морозів. Відкладають яйця фазанів у великій кількості - до 20 штук у весняний період. Займаючись розведенням фазанів треба мати на увазі, що для вирощування здорових і міцних птахів особливої уваги потребує молодняк.

Розведення фазанів в домашніх умовах(читати ідеї домашнього бізнесу) потребує наявності вільної ділянки землі, якщо такий площі немає у власному розпорядженні, необхідно орендувати земельну ділянку неподалік. Витрати на побудову клітин будуть становити невелику вагу у сумі всіх витрат бізнес-плану. Фазаньи вольєри вимагають простору в параметрах довжини, ширини і висоти, оскільки птиці потрібно літати для забезпечення нормальних умов вирощування.


 

Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

 

Для вирощування фазанів необхідно:

Побудувати вольєр. Треба сказати, будівництво вольєра являє собою саму значну статтю витрат у процесі організації ферми. Будівництво вольєра, розташованого на 4 сотках землі і розрахованого для розміщення 600 фазанів потребує грошових коштів в сумі, що дорівнює приблизно 4-5 тисяч доларів.

При будівництві важливо враховувати, що висоти вольєрів повинно вистачати для того щоб фазани могли в ньому тренуватися літати. Особливо це актуально для мисливців. Оскільки якщо фазан буде жити в тісній клітці, навчитися літати йому буде просто ніде. А така птиця не представляє особливої цінності для любителів полювання. До речі, саме це є причиною неможливості механізації фазаньего господарства в силу того, що птахи так і залишаються практично дикими. Однак саме це і цінується в фазане.

У Кирила Шавина , фермера з-під Волоколамська, за все життя було три спроби зайнятися розведенням фазанів. Але успіхом увінчалася лише третя: коли він зайнявся фазаном у власному господарстві, і коли з'явилися замовники - організатори полювань. «Насправді, фазана розводити не так складно, головне - організувати збут, - зізнається Кирило Шавин. - Для його реалізації необхідно мати зв'язки з організаторами полювань. У мене вони є». Проблема полягає в тому, що, як розповідають самі фермери, від державних господарств домогтися регулярних замовлень на фазанів практично неможливо, їм вистачає нехай невеликих, але регулярних внесків від мисливців.

Вся надія заводчиків на приватний мисливський бізнес, який в Росії активно розвивається. Як стверджує Кузнєцов, в останні пару років організація фазанових полювань стала справою вельми перспективним, особливо для корпоративних замовників. Наприклад, на одній з останніх полювань в Тульській області, яку Сергій влаштовував спільно зі своїми партнерами з місцевого мисливського господарства, було «взято» (мисливці кажуть: «підстрілене») 150 птахів, кожна - по 30 доларів. Власне, саме таким чином зазвичай і оплачується фазанья полювання: по головах птахів. При цьому зрозуміло, що якщо випущена птах полетить чи так добре сховається, що її не знайти - це чистий збиток, правда невеликий. З досвіду Кирила Шавина, зазвичай з десятка птахів зникає одна. У Шавина купує фазанів для проведення полювань Олексій (він просив не називати його прізвище), що займається організацією подібних розваг неподалік від Руза.

Що ж стосується діючих на цьому ринку цін, то вони дуже привабливі. Той же «Сніжний світ» поставляє фазана по 200 рублів за тушку, тетерева - по 315 рублів, дику качку - за 230 рублів, м'ясо оленя та козулі - по 500 рублів за кіло.

Вольєр Шавина, розташований на чотирьох сотках, три роки тому обійшовся господареві всього в 3 тисячі доларів. Правда, будував його Шавин самостійно протягом півтора місяців. Але всі вкладення окупилися за один сезон, і на такій невеликій площі тільки в минулому році вдалося виростити на продаж 600 фазанів. Треба думати, що і зараз споруда подібного фазанарію буде коштувати набагато дорожче. Важливо врахувати при будівництві, що висота вольєрів повинна бути достатньою для того, щоб птахи могли тренуватися літати. Втім, це актуально для мисливців; якщо ж розводити птахів на м'ясо, це вимога не обов'язково, хоча і бажано - попит з боку організаторів полювань також варто враховувати. Це відрізняє фазанье господарство, наприклад, від стандартної ферми по розведенню бройлерів.

Якщо фазан буде міститися в тісних клітках, навчитися польотів йому буде просто ніде, і, відповідно, ніякої радості для мисливців він представляти не буде. Саме з цих причин механізувати фазанье господарство неможливо - птах все одно залишається майже дикої, за що, власне, і цінується. Коли входиш у фазановий вольєр, птахи починають бігати по снігу, злітають вгору, проносяться мимо, махаючи масивними крилами - ледве встигаєш відвернутися, прикрити обличчя. Фазану необхідний простір - мінімум 2 квадратних метра на птицю, а щоб його перетримати до весни - не менше 5 - 12 кв. м . Правда, ці нормативи рідко хто дотримується: наприклад, у вольєрі у Кирила птахи живуть дуже скупчено, але, загалом, це допустимо.

Вольєр накритий капронової рибальською сіткою, бічні стіни - з металевої зварної сітки (рабицю краще не використовувати, оскільки за неї фазани можуть чіплятися і травмуватися), з вічками розміром 2,5?2,5 см (якщо більше, молодий фазаненок може проскочити). Ще буде потрібно інкубатор - такий, як у Шавина, на 700 яєць, - він коштує 100 тисяч рублів. Коли настає період розмноження (в кінці березня), самка відшукує собі затишний куточок, вишкрябує в землі неглибоку ямку і відкладає 8-12 яєць з правильними інтервалами від 24 до 48 годин. Яйця дрібніше і кругліше, ніж у домашньої курки, одноколірні, жовтувато-сіро-зелені. Через 25-26 днів вилуплюються красиво розмальовані, зовсім розвинені пташенята, але у вольєрі, щоб птахи не розтоптали яйця, їх слід збирати кожен день, переміщаючи в інкубатор.

По вольєру всі птахи розгулюють в непрозорих окулярах з червоного пластику, надягнутих прямо на дзьоб (фіксуються шпильками, протягнутими через ніздрі), через що виглядають досить комічно. Як пояснює Шавин, подібне пристосування необхідно для того, щоб зберегти гарне оперення, т. к. при великій скупченості птахам «нічим зайнятися, і вони починають висмикувати пір'я один у одного, просто так, з цікавості». Наприклад, індикам навіть іграшки у вольєрах вішають, а Кирило закриває фазанах пряме зір, в результаті вони не бачать перед собою, і не можуть точно прицілитися дзьобом в перо сусіда. Якщо раніше Шавин купував подібні окуляри на Пташиному ринку, то зараз удвох, разом з іншим таким же фазаньим заводчиком, підшукав місцеву фірму з пластикової штампуванні і замовив кілька тисяч штук про запас.

Каже, вийшло не тільки дешевше порівняно з німецькими «очками» (12 рублів проти 29 за штуку), але і краще: вітчизняні окуляри не чіпляються за металеву решітку вольєра. Як запевняє Шавин, фазан «трохи ніжнішу курча» і тому для нього необхідні в більшому обсязі білки тваринного походження. Для годування фазана цілком підходить курячий комбікорм, яким годують бройлерних курчат - типу ПК-5, ПК-6, по 10 рублів за кіло. Щодня фазан споживає 70 - 100 грам комбікорми, що в чотири рази менше, ніж потрібно курці, і за три місяці доростає до свого «дорослого» ваги в 1,3 кг. Правда, поки у нього залишається негарне, сіре оперення, і тільки після линьки (ще протягом пари місяців), він стає прекрасним червоно-синім фазаном, радує око мисливця.


  Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма  

 

Птицю вже можна реалізовувати, так що весь цикл вирощування займає всього п'ять місяців. Економіка фазановодства така: продажна вартість п'ятимісячного фазана: 10-15 доларів, при цьому його собівартість - не більше 5-6 доларів (з урахуванням кормів і оплати праці). При цьому від однієї самки можна отримати до 25 яєць за сезон. Яйце фазана на початковому етапі організації ферми доведеться придбати на ринку. Той же Кузнецов продає його за ціною від 80 центів до долара. І досить придбати інкубатор, щоб забезпечити собі потрібний поголів'я.

Дефіциту в яйцях немає - на Україні і в Молдавії їх, швидше, перепроизводят. За авторитетним думку Кузнєцова, «інвестиції в фазановодческую ферму продуктивністю 10 тисяч птахів щорічно (до речі, це майже все поголів'я, яке розлучається поки в Росії) складуть не більше 100 тисяч доларів. Для обслуговування такого господарства буде достатньо трьох-чотирьох працівників. Окупляться ж всі вкладення за 2-3 роки, правда, при повному циклі переробки птахів - продажу фазана для полювання, на м'ясо, включаючи пір'я і послід. Таких комплексних прикладів у нас поки немає, але за ними майбутнє, - стверджує Сергій, - і хто перший зробить подібне господарство, той і займе ринок».

В їжі вже підросла птиці, повинна бути зернова суміш. Приблизна добова норма годівлі має становити: у перший тиждень - 70 грам. У другу - 90 грам. У третю - 135 грам. У четверту - 200 грам. У п'яту - 300 грам, і з шостої по дев'яту - 350 грам. Крім усього іншого фазанах потрібно дрібне деревне вугілля, пісок для купання, і галька. Не забувайте, що ці птахи рано починають летать.В чотири місяці птахів можна забивати на м'ясо. Бажано починати з самців, так як вони ростуть швидше.

1

Читайте також:

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Для тих, хто бажає добре заробляти, живучи в сільській місцевості, відмінним варіантом може послужити створення перепелиної ферми.

Створення страусиної ферми

Створення страусиної ферми

Страусина ферма - куточок екзотичної живої природи, привертає увагу багатьох людей. Не багато хто з жителів нашої країни бачили африканських чорних страусів, фазанів, павичів, вільно розгулюють у великих за площею загонах.

Бізнес з вирощування мускусних качок

Бізнес з вирощування мускусних качок

Перевага мускусної породи полягає у швидкому зростанні, хорошому вазі якого качка досягає за 50 днів. Так само мускусна порода качок є "тихою", тобто дорослі качки не крякають, вони вміють тільки шипіти.

Вирощування Індиків

Вирощування Індиків

Бізнес ідея з вирощування індиків досить перспективна для жителів сільської місцевості. Для організації вам знадобиться підсобне господарство з облаштованими клітинами розміром близько 1 квадратного метра. Для підстилки використовують сіно і тирсу.

Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес></td>
                <td width=

Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес

Для вирощування курчат для виробництва курячих яєць краще всього вибрати найбільш мчать породи курей. Дана ідея бізнесу найкраще підходить для сільської місцевості.


Тому Вперед -Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво дзеркал буде приносити хороший прибуток, якщо крім всіх схем реалізації, ви зумієте домовитися з меблевими фабриками на поставку своєї продукції.


Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Збут продукції займає важливу роль у бізнесі виробництва молдингів, для початку можна домовиться з невеликими магазинами для збуту маленьких партій, потім переходити до більш великим партіям.


Ремонт та утеплення вікон - бізнес

Ремонт та утеплення вікон - як бізнес

Ремонт та утеплення вікон можна з легкістю віднести до бізнесу без вкладень, все що потрібно, це ваше знання та вміння виконувати якісно свою роботу, а в разі допущених помилок, виправляти їх в короткі терміни.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей