Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Розведення гусей - ідея для бізнесу

   

Як відкрити гусячу ферму?

Перспективність бізнес-ідеї відкриття гусячої ферми зумовлена трьома причинами. По-перше, цей бізнес можна відкрити і в звичайному селі, та на присадибній ділянці на околиці мегаполісу. По-друге, це дуже різноплановий бізнес, адже гусей розводять заради отримання пір'я, пуху, печінки і, звичайно ж, смачного м'яса. Відповідно і канали збуту теж можна диференціювати. І, нарешті, по-третє, розведення гусей вважається одним із найбільш рентабельних напрямків у тваринництві.

Створювати гусячу ферму треба як мінімум з 1000 птахів. Тому вкрай важливо підшукати для цього підходить за розмірами і функціоналу приміщення. Можна пошукати його серед занедбаних колгоспів, можна взяти в оренду, а можна і побудувати на своїй ділянці.

 

  Розведення гусей - ідея для бізнесу  

 

Знайдене приміщення необхідно відремонтувати та привести у відповідність вимогам. Адже для того щоб розводити гусей потрібно отримати дозвіл у ветеринарній, пожежної служби і санепідемстанції. Дана процедура досить повільна, але можна заплатити компаніям, що спеціалізуються на «дозволах під ключ» за якнайшвидше вирішення питань.

Далі необхідно вирішити питання з придбанням птиці. Закуповувати її слід або в клубі гусеводов, або на гусячої ферми. Також, безліч пропозицій про продаж гусей є в Інтернеті.

Після вирішення питань з приміщенням, його ремонтом, закупівлею птиці, треба буде сконцентруватися на особливості розведення гусей. На сьогоднішній день, з існуючих технологій розведення гусей, найефективнішою вважається французька. Згідно їй, народжених гусенят вирощують 16 тижнів. На 14, 15 і 16 тижнях їх годують в агресивному стилі, тобто 4 рази на добу і виключно жовтої кукурудзою. Таким чином, птиці надається додатковий вага, а її печінку стає більш жирної. Після проходження цього строку гусей можна забивати. Однак, для поліпшення репродукції, обов'язково потрібно залишити декількох самок.

Стартові витрати для організації гусячої ферми

Стартові витрати для організації гусячої ферми досить великі. Купівля приміщення обійдеться приблизно в 7-10 тис. дол., плюс 2-4 тис. - його ремонт. На отримання дозволів та погоджень, також доведеться витратити 2-3 тис. дол. Покупка першого поголів'я також буде коштувати 3-4 тис. дол. разом з доставкою. Таким чином, загальна сума стартових витрат складе від 15-20 тис. дол.

Серед поточних витрат, основне - вартість корму, яка варіюється в залежності від регіону, оплата комунальних послуг і зарплата, якщо ви будете залучати найманих працівників. Рентабельність витрат в цьому бізнесі знаходиться в межах 30-60%. Тому бізнес-ідея створення гусячої ферми здатна окупитися вже в перший рік.

1
Бізнес-план розведення гусей - Завантажити

Бізнес-план розведення гусей - Завантажити

Бізнес план гусячої ферми - Завантажити

Бізнес план гусячої ферми - Завантажити

 

Відео - Розведення гусей - ідея для бізнесу :

   

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

У послугах копі-центрів потребують багато людей від студентів до інженерних працівників архітектурно-будівельних фірм. Копі-центр однозначно повинен розташовуватися поблизу місць скупчення людей, що потребують копі-послуги.


Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес на виробництві кондитерських виробів дуже вигідне заняття з величезним ринком збуту. Масштаб даного бізнесу може бути самим різним, від малого до великого виробництва, відповідно і інвестиції різні...


Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

В даний час організація виробництва пластикових вікон виглядає не так привабливо, як раніше, але все ж і в цьому бізнесі впроваджуються нові технології і з'являються нові фірми, які використовують ті самі технології.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей