Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Автомийка - вигідний бізнес

   

Автомийка - вигідний бізнес

Практично в кожному населеному пункті з року в рік збільшується кількість автомобілів, не кажучи вже про містах - мільйонерах, чисельність населення в яких більше 1 млн. чоловік. Природно чим більше кількість людей, які проживають у певному населеному пункті, тим більше на цій території машин. Потрібно розуміти, що кожен власник автомобіля - це Ваш потенційний клієнт, у зв'язку з цим автомобільна мийка - це дуже прибутковий бізнес.

Як стверджують деякі експерти і відверті власники автомийок рентабельність цього бізнесу дуже висока (близько 30-40%) і в середньому витрати на їх будівництво окупаються за півтора року, але, якщо автомобільна мийка з більш дорогим обладнанням, в такому разі,- через 2-3 роки. Звичайно, вже на сьогодні ринок цього бізнесу насичений конкуренцією, але все ж бажаючих помити свої автомобілі (особливо після зливи) більше, ніж автомийок.
Сподіваюся, що суть Ви вже уловили, тепер пропоную більш детально розглянути основні ідеї бізнесу автомобільних мийок.

 

  Автомийка - вигідний бізнес  

 

Попередньо перед будівництвом автомийки бажано підготувати бізнес-план проекту. Потрібно проаналізувати інвестиційну привабливість місця діяльності. Відомо, що більшість автомобільних мийок сконцентровано в центрі населених пунктів. Безсумнівно, що саме ідея розташування автомобільної мийки побічно гарантує прибутковість діяльності. Бажано збудувати автомийку в центрі або в престижному районі міста, біля велетенських супермаркетів, поруч із жвавою дорогою, де велике скупчення людей, які можуть собі дозволити такий автосервіс або в промисловій зоні міста, яка багата на вантажні автомобілі.

Також важливою умовою розташування є наявність зручного вільного під'їзду до будівлі комплексу, потрібно раціонально використовувати площу земельної ділянки.
Розмір витрат на будівництво автомобільної мийки складає сума витрат на проектування, підготовку ділянки, будівництво і благоустрій території комплексу. Цю оцінку можна зробити шляхом аналізу витрат за аналогічним робіт. Суттєво зменшити витрати допоможе вибір типу обладнання автомийки, тому до вирішення цього питання потрібно підійти дуже конструктивно. У період підготовки будівництва також треба визначити організаційну структуру підприємства, розрахувати витрати на заробітну плату робітникам та інші витрати (в тому числі на очисне обладнання), які забезпечать діяльність автомийного об'єкта. Фінансова і економічна оцінка будівництва - це важлива складова бізнес-плану.


  Автомийка - вигідний бізнес  


Ми проаналізували економічну сторону цього бізнесу, пропоную зробити акцент на правовій стороні. Не дивлячись на всі вищевикладені нюанси будівництва автомийки, більшість власників автомобільних мийок стверджують, що найскладніше - це документальне оформлення діяльності. Потрібно вирішити земельне питання шляхом складання договору купівлі-продажу землі або оформлення акта на постійне чи тимчасове користування земельною ділянкою.

Також необхідно отримати дозвіл на будівництво автомийного комплексу на певній земельній ділянці, потім замовити технічний проект, який потрібно буде надати і погодити у багатьох інстанціях і організаціях, після чого проект повинен буде пройти експертизи в деяких інстанціях. Лише після затвердження проекту можна буде починати будівництво автомийки.

На практиці часто все виходить трохи інакше, ніж в теорії, але пам'ятайте, що твердження «автомийка - вигідний бізнес» - це аксіома, яка вже не потребує доказах. Єдине що вам необхідно це Керівництво з відкриття автомийки!

1
Бізнес-план автомийки - Завантажити

Бізнес-план автомийки - Завантажити

Організація автомийного бізнесу. Відкриття своєї автомийки - Завантажити

Організація автомийного бізнесу. Відкриття своєї автомийки - Завантажити

Відкриття автомийки. Огляд обладнання для автомийок

Відкриття автомийки. Огляд обладнання для автомийок - Детальніше...

 

Відео - якісна мийка автомобіля :

  Вперед - Кузовний ремонт авто

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Розвиток технологій дає нові можливості для реалізації бізнес проектів, послуги з виготовлення зліпків є напрямком малого бізнесу з дуже низькою собівартістю продукції і досить привабливою кінцевою ціною.


Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

До недавнього часу переробкою вторсировини майже ніхто не займався, але у зв'язку з екологічною обстановкою підприємці почали створювати свій бізнес і в цій сфері, переробка димового газу не є винятком.


Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Кишеньковий календарик з гарним зображенням завжди привертає увагу, плюс календарик несе в собі корисну і потрібну інформацію. Так що для домашнього бізнесу ця ідея буде дуже корисною.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей