Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

   

До недавнього часу переробкою вторсировини майже ніхто не займався, але у зв'язку з екологічною обстановкою підприємці почали створювати свій бізнес і в цій сфері, переробка димового газу не є винятком.


Основні компоненти димового газу - азот, вуглекислий газ і водяна пара. Водяна пара ніякої цінності не представляє і може бути легко видалений з димового газу зіткненням газу з прохолодною поверхнею. Залишилися компоненти ціну вже мають.


Газоподібний азот застосовується в пожежогасінні, для перевезення і зберігання легкозаймистих і вибухових середовищ, як захисний газ для оберігання від окислення легкоокисляемых речовин і матеріалів, для запобігання корозії цистерн, продувки трубопроводів і ємностей, для створення інертних середовищ в силосних зерносховищах. Азотна захист запобігає ріст бактерій, застосовується для очищення середовищ від комах і мікробів. У харчовій промисловості до атмосфері азоту часто вдаються як до засобу, що підвищує термін зберігання швидкопсувних продуктів. Широке застосування знаходить газоподібний азот для отримання з нього рідкого азоту.


  Переробка димового газу - як ідея для бізнесу  

За найвищим тарифом (м.москва) це 60 руб. на 40-літр. балон вуглекислоти. У разі вилучення СО2 з димових газів котельних собівартість одержання вуглекислоти знижується, оскільки знижуються витрати на паливо і прибуток з установки збільшується. Установка може працювати цілодобово, в автоматичному режимі з мінімальним залученням людини до процесу одержання вуглекислоти. Продуктивність установки залежить від кількості міститься СО2 в димовому газі, конструкції установки і може досягати 25 балонів вуглекислоти в добу і більше.

Ціна 1 балона вуглекислоти в більшості регіонів Росії перевищує 500 рублів (грудень 2008 р.) Місячна виручка від реалізації вуглекислоти в цьому випадку досягає: 500 руб./бал. х 25 бал./сут. х 30 діб. = 375 000 руб. Виділяється при спалюванні тепло можна використовувати одночасно для опалення приміщень і нераціонального використання палива в цьому випадку не буде. При цьому слід мати на увазі, що екологічна обстановка за місцем вилучення вуглекислоти з димових газів тільки покращується, так як викиди СО2 в атмосферу знижуються.


  Переробка димового газу - як ідея для бізнесу  


Непогано себе рекомендує і спосіб вилучення вуглекислоти з димових газів одержуваних від спалювання деревних відходів (відходи лісозаготівлі та деревопереробки, столярних цехів та інш.). В цьому випадку та ж сама вуглекислотна установка доповнюється деревним газогенератором (заводського або самостійного виготовлення) для отримання древесногенераторного газу. Деревні відходи (чурки, тріска, стружки, тирса тощо) 1-2 рази на добу засипаються в бункер газогенератора, в іншому робота установки відбувається в тому ж режимі, як і у вищенаведеному.
Вихід вуглекислоти з 1 тонни деревних відходів становить 66 балонів. Виручка з однієї тонни відходів складає (при ціні балона вуглекислоти 500 руб.): 500 руб./бал. х 66 бал. = 33 000 руб.

При середній величині деревних відходів з одного деревопереробного цеху в 0,5 тонни відходів на добу, виручка від реалізації вуглекислоти може досягати 500 тис. руб. на місяць, а в разі ввезення відходів та з інших деревопереробних і столярних цехів виручка стає ще більше.

1

Читайте також:

Як зробити гроші з повітря?

Те саме відео де люди заробляють гроші з повітря. Тут ви побачите історії успіху. Чоловік зумів обміняти канцелярську скріпку на свій власний будинок. Як він усе провернув? Відповідь ви знайдете, подивившись дану відеозапис.

Виробництво деревного вугілля

Виробництво деревного вугілля

Споконвіку деревне вугілля застосовується в різних сферах людської діяльності. Навіть в постіндустріальну епоху він як і раніше затребувана. Деревне вугілля використовують як паливо для камінів, грилів, барбекю, мангалів, як відмінною альтернативи дров.

Високорентабельне виробництво

Високорентабельне виробництво

Реалізація цієї ідеї не потребує серйозних капітальних вкладень, але вона вимагає величезної обдуманого процесу підготовки. Ідея має великий потенціал і результат її втілення залежить від ступеня її попередньої підготовки і усвідомлення всієї її перспективи.

Переробка автошин

Переробка автошин

Кожен автолюбитель хоч раз у житті стикався з проблемою - куди подіти старі покришки? Хтось потайки викидає їх на смітник, хто платить гроші за утилізацію, хто забруднює навколишнє середовище і кидає використану гуму в яри або водойми.

Як розбагатіти за короткий час?

Цей чоловік навчив мільйони людей по всьому світу, як можна заробити і розбагатіти. Люди віддавали свої гроші за можливість відвідувати курси цієї людини, у даний момент у вас є можливість переглянути курс Роберта Кійосакі, абсолютно безкоштовно!

 

Тому Вперед - Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд

Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд

Головна задача, яка веде до успіху в цьому бізнесі - це доступ до інформації, а саме вміння знаходити ті самі рідкісні книги, для подальшої оцифровки.


Бізнес - магазин автозапчастин | Млин Бізнес Ідей

Бізнес - магазин автозапчастин

При відкритті магазину автозапчастин варто приділити увагу підбору персоналу, так як багато авто власники приходячи в магазин за запчастинами для своєї машини, хочуть ще й отримати грамотну консультацію.


Відкриваємо спортивний магазин. Магазин спорт товарів

Відкриваємо спортивний магазин. Магазин спорт товарів

В даний момент часу у багатьох не самих великих містах попит на спортивний інвентар перевищує пропозиції і в зв'язку з цим відкриття магазину спорт товарів є досить прибутковим видом бізнесу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей