Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд

   

Головна задача, яка веде до успіху в цьому бізнесі - це доступ до інформації, а саме вміння знаходити ті самі рідкісні книги, для подальшої оцифровки.

Завдяки оцифрування книг, практично кожна людина отримує доступ до рідкісних і колекційним виданням, яких залишилося всього кілька примірників у всьому світі.

Більшість рідкісних книг знаходиться на зберіганні в музеях чи приватних колекціях, і тільки одиниці знаходяться в бібліотеках. А з приходом цифрової ери можна отримати доступ до цінних і рідкісних екземплярів книг.

Зручність проекту - відсутність для гострих книг необхідність відрахувань коштів правовласникам. Враховуючи також нинішній тренд перекладу книг в електронний формат, у проекту є шанси на успіх.


  Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд  

Процес оцифровки включає два підходи.

Обов'язковий: отримання копій сторінок у вигляді графічних (зазвичай растрових) зображень, здійснюване шляхом сканування або фотографування з подальшою обробкою і збереженням в одному з форматів графічних файлів. В цьому випадку повністю зберігається оригінальна верстка книги, і виключаються будь-які помилки, проте неможливий пошук або вилучення фрагментів тексту, наприклад, цілей цитування.

Опціональний: розпізнавання тексту (технологія "оптичного розпізнавання символів" - OCR) з подальшим збереженням розпізнаного тексту в одному з форматів електронних книг. У цьому випадку стає можливий повнотекстовий пошук по книжці і індексація великих масивів електронних книг, однак не може відтворення оригінальної верстки, зображень, схем і формул, практично неминучі стають помилки розпізнавання.

Останнім часом (особливо з появою формату DjVu) все частіше застосовується змішаний підхід: текст книги розпізнається в автоматичному режимі і підкладається під оригінальні растрові зображення сторінок, що дозволяє поєднати переваги обох підходів.


  Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд  


Також є можливість для створення програми, яка дає можливість вашим клієнтам відсканувати обрану книгу за окрему плату. Після того як книга буде відсканованим, вона поміщається в електронну бібліотеку - вона стає доступною для користувачів сайту і з'являється можливість скачати цифровий варіант книги. Тому, ваші клієнту за скачування книгу заплатять набагато менше, ніж той хто замовив сканировку видання.

1

Читайте також:

Гаджети для читання книг

За статистикою клієнти Амазон купують в півтора рази більше електронних книг, ніж паперових. З цього висновок напрошується сам собою ... Є ще цікава статистика, що вісім з десяти Росіян читають книги з цифрових носіїв. Загалом дивіться, пишіть.

Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

Є декілька способів заробітку на аудіокниги, але щоб самому записувати книги, потрібно бути досить освіченою людиною, вміти витримувати інтонацію, паузи, і поділу тексту, щоб слухачеві було приємно чути ваш голос.

 

Тому Вперед - Бізнес - магазин автозапчастин

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

В даний час займатися таким бізнесом стало складніше, тому що автомобілі пригоняемые з Владивостока майже всі праворульниє, а держава, де офіційно «лівий кермо» не дуже добре ставиться до цієї затії.


Інтернет Брокер. Провідник на фінансові ринки

Інтернет Брокер. Провідник на фінансові ринки

Головний фактор, який гальмує розвиток цього бізнесу - це недовіра клієнтів, страх бути обдуреними. Завдання інтернет брокера доступною мовою пояснювати клієнтові, у що він вкладає свої гроші.


Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

У виготовленні подарунків головне визначитися з контингентом ваших майбутніх клієнтів і виготовляти продукцію у відповідності з їх перевагами. Так само потрібно розуміти сезонність товарів, тобто виготовляти подарунки до майбутніх свят.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей