Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

   

Є декілька способів заробітку на аудіокниги, але щоб самому записувати книги, потрібно бути досить освіченою людиною, вміти витримувати інтонацію, паузи, і поділу тексту, щоб слухачеві було приємно чути ваш голос.

Перш ніж пропонувати свої послуги в звукозаписних студіях, начитайте кілька сторінок тексту і запишіть на диск. Прослухайте уважно. Будьте критичні оцінки. Дайте прослухати запис незацікавленої сторони. Текст повинен легко сприйматися, не повинно бути акценту, заїкань, бажаний приємний тембр.

Інше прийде з практикою: рівний темп мови, чітка вимова кожного слова, і, звичайно, неприпустимі сторонні звуки, такі як зітхання, сглатывания, кашель і т.п. до Речі, існують спеціальні курси ораторського та акторської майстерності, де вам допоможуть виробити потрібні навички.


  Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку  

Цей вид бізнесу можна здійснювати за кількома напрямками:

По-перше, можна запропонувати послуги диктора сайтів аудіокниг. Такі сайти часто шукають людей для такої роботи, пропонуючи досить високу оплату праці.

По-друге, можна створити власний сайт і розмістити на ньому самостійно озвучені книги. Дохід у такому випадку формуватиметься за рахунок партнерських програм, які виплачують винагороду за кількість завантажених книг, а також за рахунок реклами, розміщеної на сайті.

І, по-третє, можна відкрити власну домашню звукозаписну студію і здійснювати реалізацію аудіокниг на DVD-носіях через книжкові та музичні магазини.

 

Не намагайтеся відразу створити величезну бібліотеку - достатньо однієї певної специфіки. Вибирайте книги, які цікаві вам, а значить і будуть цікаві людям вашого покоління. Ви можете стати найкращим творцем повної колекції російських народних казок або міфів давньої Греції. Можете зробити запис медичної літератури, читання газет і журналів про моду.


  Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку  


Будь-жанр ви не вибрали, ви повинні будете подбати про його продаж. У цій справі найкращим помічником для вас стане ЗМІ. Залишайте свою рекламу на безкоштовних сайтах в інтернеті, опублікуйте оголошення в безкоштовних газетах.

Виробляти аудіокниги можна абсолютно в будь-яких жанрах: класика, історичні романи, фантастика, детективи та ін Більш того, останнім часом збільшується попит на аудиожурналы спортивної, політичної і бізнес тематики.

1

Читайте також:

Гаджети для читання книг

За статистикою клієнти Амазон купують в півтора рази більше електронних книг, ніж паперових. З цього висновок напрошується сам собою ... Є ще цікава статистика, що вісім з десяти Росіян читають книги з цифрових носіїв. Загалом дивіться, пишіть.

Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд

Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд

Головна задача, яка веде до успіху в цьому бізнесі - це доступ до інформації, а саме вміння знаходити ті самі рідкісні книги, для подальшої оцифровки.

 

Тому Вперед - Бізнес для шкільного фотографа. Організація, перші кроки

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Створення іграшок і прикрас для Новорічних свят | Млин Бізнес Ідей

Створення іграшок і прикрас для Новорічних свят

Виготовлення іграшок і прикрас в домашніх умовах в даний час все більше і більше користується популярністю. Для організації цього бізнесу вам допоможе інтернет, де ви знайдете безліч відео, по виготовленню іграшок в домашніх умовах.


Скупка і продаж б/в побутової техніки. Організація Бізнесу

Скупка і продаж б/в побутової техніки. Організація Бізнесу

В наш час не у всіх людей є можливість купувати нову побутову техніку, це створює основу для організації свого бізнесу у сфері продажі б/у техніки.


Риболовно-туристична база відпочинку - як свій бізнес

Риболовно-туристична база відпочинку - як свій бізнес

В наш час немає необхідності у видобутку риби, для того щоб прогодувати свою сім'ю. Люди приїжджають на риболовно-туристичні бази, хочуть відпочити від повсякденної суєти. Ваше завдання організувати максимально комфортний і незабутній відпочинок, щоб клієнти до вас поверталися.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей