Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Саморозвиток в Бізнесі. Виховання Особистості /

Як правильно збирати гроші?

   

Не кожна людина вміє збирати гроші, тим більше, що зараз можна оформити кредит практично всім, на різні потреби. У кредит можна придбати практично все-починаючи з блендера, і закінчуючи квартирою, машиною, і навіть відкриттям власного бізнесу. Кредит річ зручна, але досить хитра. Отримати його можна практично миттєво, а ось розплатиться доведеться сповна. Більшість людей передчуваючи аромат нової покупки, без зволікань оформляють кредит, не завжди усвідомлюють наявність такого моменту, як приховування відсотки, страховки, переплати. При купівлі чого-небудь у кредит, людина переплачує від 40%від первісної вартості товару.

Тому вміння накопичувати, заощадить Вам багато грошей, а також час і нерви, так як процедура оформлення досить делікатна. Поки він оформляється, перед очима біжучий рядок "навіщо я це роблю?", " ай ладно виплачу як то!" і т.д. Так, це не найкращі емоції. Як же навчитися правильно збирати гроші?

Ведення сімейного бюджету
Вести облік всіх щомісячних доходів і витрат, записувати всі витрати, зберігати чеки. В кінці місяця всі аналізувати, а далі прогнозувати скільки витрачається на місяць, скільки можна відкласти. Питання "куди пливуть гроші?", зникне сам по собі.

Не робити необдуманих покупок
Перш ніж зробити те чи інше придбання, потрібно добре подумати. Може бути чергова кофточка, у Вашому гардеробі, не так вже необхідна. Зробивши правильні висновки, відкладіть зекономлені гроші в скарбничку, щоб ця сума надалі не була витрачена Вами на щось інше.

Щомісяця на проживання витрачати однакову суму
Необхідно взяти собі за правило, витрачати щомісяця на проживання, фіксовану суму, навіть якщо Вам підвищать зарплату, або з'являться інші джерела доходу. При такому положенні, з'явиться можливість додатково відкласти гроші в скарбничку. Потрібно не жити за принципом " більше доходи, більше витрати", тому що до хорошого людина швидко звикає, а от відмова від достатку дуже болісно проходить.

Визначення мети і розстановка пріоритетів
Збираючи гроші, необхідно чітко знати, на що конкретно Ви їх збираєте. Це стане хорошим помічником, в ситуації коли захочеться викинути гроші на вітер, адже у Вас буде стимул, і Ви легше будете справлятися зі спокусами. Мета повинна бути чіткою і конкретною, щоб краще усвідомлювати її важливість для Вас.

Мінімальний контакт з грошима
Що б випадково, ненадовго не взяти у себе в борг, краще зберігати гроші в іноземній валюті, а ще краще покласти на депозит у банк. Максимальне віддалення Вас від грошей, однозначно принесе свої плоди.

Немає кредитками!
Не сплачуйте покупки в магазинах, за допомогою кредиток. Маючи на руках необхідну точну суму, грошей Ви зробите більш усвідомлену покупку. А наявність на руках кредитка, або заробітної карти, є великий ризик витратиться на те, що не планувалося.

Час - гроші
Якщо чітко знати, скільки коштує година виконаної Вами роботи, то цінність грошей значно зростає. Це означає, що перш ніж витратити гроші на якусь дурницю, потрібно задуматися, скільки сил було витрачено, щоб отримати таку суму грошей.

Не допустити можливість взяття кредиту
Процес накопичення грошей досить трудомісткий і довгий. Банки регулярно рекламують споживачам найвигідніші умови, щоб заманити побільше роззяв, і з їх допомогою забивати свій капітал. Потрібно пам'ятати один принцип, по якому працюють всі банки: "завтра один сьогоднішній рубль, буде коштувати набагато дорожче".

У чому краще накопичувати гроші
Банк. Великі суми грошей бажано зберігати в банку, відразу визначившись з валютою, і вибравши вдалий депозитне пропозицію. Не зайвим стане вивчення фондового ринку, щоб не прогоріти на випадок інфляції, тієї чи іншої валюти. Вкладення в правильній валюті, допоможе отримати додатковий прибуток на обмінному курсі.

У себе вдома. Якщо зберігати гроші вдома, то буде можливість побачити їх у будь-який потрібний Вам момент, і відчувати себе спокійно і щасливо. Проте, такий спосіб підійде, тільки при наявності вбудованого професіоналами сейфа. Квартирні крадіжки зараз не рідкість, з цього краще подбає про збереження кровно зароблених заздалегідь.

Довірити заощадження друзям. Якщо Ви не довіряєте собі і банкам, тоді довіртеся надійним друзям або родичам, які будуть ради Вам допомогти, взявши на себе відповідальність за Ваші гроші. Одразу слід обумовити термін, коли вони повинні будуть віддати вам гроші. Навіть якщо Ви будете, слізно просити, віддати гроші раніше, вони не повинні йти у Вас на поводу.
Вкладення в нерухомість. Так як найчастіше ціни на нерухомість постійно зростають, добре буде вкласти свої заощадження, саме в неї. При необхідності можна продати, припустимо квартиру, і повернути собі витрачену суму, або навіть більше того.

Отже, накопичувати гроші можна на що завгодно: квартиру, машину, освіта, відпочинок, розвиток власного бізнесу. Головне слідувати нашими порадами, і тоді у Вас обов'язково все вийде.

 

Від Автора: Джордж С. Клейсон

Аркад звернувся до скромного чоловіка, який назвався торговцем яйцем.
- Уяви, що у тебе одна корзина, в яку ти щоранку кладеш за десять яєць, а ввечері береш з неї дев'ять яєць. Що станеться з часом?
- Вона виявиться переповненою.
- Чому?
- Тому що кожен день я кладу в неї на одне яйце більше, ніж забираю.
Тоді Аркад звернувся з посмішкою до всього залу.
- У кого-небудь з вас є худий гаманець? Спочатку слухачі виглядали озадаченными. Але потім розреготалися. І дружно дістали свої гаманці, помахавши ними в повітрі.
- Добре, - продовжував Аркад. - А тепер я відкрию вам перше правило збагачення. Виконайте те ж саме, що я запропонував торговцю яйцем.
З десяти монет, що ви покладете в свої гаманці, діставайте тільки дев'ять, які будете витрачати на свої потреби. Худий гаманець відразу ж почне пухнути, і ви незабаром відчуєте приємну важкість у своїх руках, що принесе вам неймовірне задоволення.
Не раджу сміятися над моїми словами, якими б простими вони не здавалися. Правда завжди проста. Я вам вже сказав, що поділюся з вами секретом свого багатства. Так ось: починалося воно з таких простих речей. Мій гаманець був порожній, і я ненавидів його, бо він не міг задовольнити моїх бажань. Але як тільки я почав брати з гаманця дев'ять десятих того, що клав у нього, він почав наповнюватися. Те ж відбудеться і з вашими гаманцями.
А тепер я розповім вам про одну дивацтва, яка для мене досі залишається загадкою. Як тільки я почав витрачати на свої потреби дев'ять десятих заробітку, я зауважив, що цієї суми мені цілком вистачає. Особливої потреби від цього я не відчував. І мені навіть здалося, що заробляти стало легше. Напевно, в цьому є користь, сенс. Виходить, що золото спрямовується в той гаманець, який ніколи не буває порожнім.
Які бажання долають вас найбільше? Може бути, це бажання щодня задовольняти свої потреби, купуючи коштовності, розкішний одяг, смачну їжу - то є то, що швидко проходить і забувається? Або ж вам потрібні солідні придбання - золото, землі, череди, торгівля, прибуткові підприємства? Монети, які ви дістаєте кожен день з гаманця, приносять перше. Монети, залишені в гаманці, принесуть останнім.
Отже, учні мої, запам'ятайте перше правило збагачення: «З кожних десяти монет, покладених в гаманець, витрачати тільки дев'ять». Обговоріть це між собою. Якщо хтось доведе, що я помиляюся, скажіть мені про це завтра, коли ми зустрінемося знову.

Джордж С. Клейсон
НАЙБАГАТША ЛЮДИНА У ВАВИЛОНІ

 

Тому Вперед - Як заслужити повагу оточуючих людей? 10 способів.

 

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей