Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Екотуризм як бізнес в Росії

   

Екологічний туризм

Погодьтеся, що словосполучення екологічний туризм звучить досить заманливо і красиво. Подорож, в процесі якого людині пропонується вивчати і насолоджуватися природою, вчитися захищати тварин, птахів і риб, зберігати ліси, річки, озера, луки - це і є екологічний туризм.

У нашій країні такий вид відпочинку стає все більш популярним, пропонуючи туристам відвідування куточків Росії з практично незайманою природою. Тому побудувавши свій бізнес саме в цій сфері, ви не залишитеся в програші.

Екологічне подорож передбачає використання для пересування екологічно чистий транспорт: велосипед, безмоторную човен. З цієї точки зору витрати для початківця бізнесмена будуть невеликими. Сама ідея екотуризму передбачає в усьому прагнути до природної простоти. Наприклад, можна організувати кінну прогулянку по мальовничих місцях з спочинком в певному місці, де можна збирати гриби, ягоди і навіть лікарські рослини.


  Екотуризм як бізнес в Росії  

 

У нашій країні для екотуризму є безліч живописних, цікавих і унікальних місць, серед яких Камчатка, Алтай, Байкал, Карелія, Середня смуга, Північний Кавказ. Поступово розвиваючи і втілюючи в життя цю бізнес ідею, набираючи обертів, можна почати вкладати кошти в будівництво невеликого готелю, природно тільки з екологічно чистих матеріалів. Для початку, звичайно ж, доведеться чимало попрацювати, продумати маршрут подорожі, визначитися на якому транспорті туристи будуть пересуватися, організувати привал з можливістю скуштувати страви місцевої кухні.

Також необхідно скласти розповідь про відвідуваних місцях для гіда або супроводжуючого, адже туристів постійно потрібно чимось зацікавлювати і захоплювати, для одержання максимально позитивних відгуків про подорож. Обов'язково потрібно домовитися з туристичними агентствами, які надалі основним постачальником замовлень на прогулянки або подорожі. Важливо правильно подати і розрекламувати ваш незвичайний бізнес.

 

  Екотуризм як бізнес в Росії  

 

Радимо дізнатися в місцевій обласній або муніципальної адміністрації про існування програми з розвитку туристичного бізнесу у вашому регіоні. Можливо, що представники адміністрації зможуть допомогти з просуванням і рекламою вашої бізнес-ідеї.

До екологічного туризму також належить сільський туризм. Ймовірно, вам під силу буде організувати проживання невеликої кількості людей в звичайному сільському будинку, і запропонувати туристам можливість навчитися всю роботу по господарству виконувати своїми руками.
Простір для діяльності дійсно величезний, визначайтеся і досягайте успіхів!

1
Екологічний туризм: сучасні тенденції, світова практика, російський досвід - Завантажити

Екологічний туризм: сучасні тенденції, світова практика, російський досвід - Завантажити

Екотуризм як бізнес в Казахстані - Завантажити

Екотуризм як бізнес в Казахстані - Завантажити

Розвиваємо свій бізнес - Екотуризм

Розвиваємо свій бізнес - Екотуризм - Детальніше...

 

 

Відео - розвиток екотуризму в Росії :

  idth="77%">Вперед - Як привабити туристів?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Щоб ваш сайт - портал приносив хоч якусь істотну прибуток від вас буде потрібно дуже багато старання і терпіння. Хорошими сайтами не народжуються ними стають.


Бізнес - нарощування нігтів. Нігтьова студія

Бізнес - нарощування нігтів. Нігтьова студія

При створенні нігтьової студії потрібно приділити увагу створенню дружньої атмосфери, яка буде допомагати для напрацювання постійних клієнток, майстер який нарощує нігті повинен входити в довіру до клієнтів.


Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Одним з головних плюсів у даному бізнесі є невеликі приміщення в яких можуть розміститися досить багато перепелів, які дають нам дуже корисну продукцію.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей