Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

   

Щоб ваш сайт - портал приносив хоч якусь істотну прибуток від вас буде потрібно дуже багато старання і терпіння. Хорошими сайтами не народжуються ними стають.


Власний інтернет-сайт(портал)
Для початку, вам потрібно вибрати тематику для вашого порталу. Зовсім не обов'язково замахуватися відразу на грандіозний проект. Виходите з найпростішого для початку. Можна створити односторінковий сайт, наприклад. На цьому сайті буде огляд софта з того чи іншого напрямку.


Далі вам слід реалізувати свою ідею, тобто зайнятися створенням свого сайту, ви можете це зробити самостійно або ж залучити професіоналів цієї області за достатню плату. Але ця плата виправдана, адже це заощадить вам час, а значить, прискорить початок роботи вашого порталу. Після того, як портал буде готовий, вам лише необхідно буде своєчасно заповнювати його різноманітною, свіжою інформацією, наприклад, про пропонованої продукції, новинами, або ж корисними посиланнями, а так само платною рекламою.


  Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку  

Наступним, що вам потрібно зробити, це подбати про хостинг. Для початку можна використовувати послуги безкоштовного хостингу, але пізніше, коли показник відвідувачів порталу зросте, вам доведеться користуватися послугами платного хостингу, для того щоб ваш портал працював стабільно і надійно. Безкоштовних ж хостингів в мережі існує темрява. Головне, на що вам слід звернути увагу, так це на рекламний банер вашого хостингу, а так само обмеження за тематикою вашого сайту і зручне адміністрування, а так само відсутність різного роду негативних відгуків про вашому порталі в мережі. Якщо ж ви вирішили відразу ж обзавестися стабільним хостингом, то вам знадобиться хостинг на платній основі з цілодобовою технічною підтримкою.


Розкручування інтернет-порталу. Ваш портал буде мати потребу у тому, щоб його прогнали по каталогах, дошках оголошень, а так само різних соціальних закладок і каталогами. Для реєстрації в різних соціальних закладках є велика кількість безкоштовних мережевих сервісів.

Корпоративний інтернет-сайт(портал)
Повноцінний інтернет-сайт компанії може надати всім бажаючим документи, фото-, аудіо - і навіть відео матеріали, необхідні для формування правильного уявлення про діяльність і можливості компанії. Сайт - це ваше власне засіб масової інформації, рекламний носій, доступний для перегляду 24 години на добу і 7 днів на тиждень.


Грамотно зроблений інтернет-сайт дозволяє вирішити завдання становлення вірного іміджу, будучи важливим маркетинговим інструментом, інформаційним каналом для журналістів та новинних агентств.


  Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку  


Вирішальну роль в успішному розвитку будь-якого Інтернет проекту відіграє кількість користувачів мережі відвідують даний проект. Популярність проекту і ціни на розміщення реклами безпосередньо залежать від кількості його щоденних відвідувачів і цільової аудиторії.

Основний упор при створенні портальної системи робиться на зручність отримання інформації та ефективні способи її обробки. Створюється гнучка система адміністрування, що дозволяє без особливих зусиль управляти будь-якою інформацією на порталі. Співробітник компанії - клієнта» володіє навичками користувача ПК може самостійно редагувати представлену фірмою інформацію в будь-який час, а при виникненні питань звернутися в службу підтримки Інтернет-Порталу.

За останні кілька років у способах ведення і організації бізнесу відбулися якісні зміни. Зараз одними з найважливіших факторів успіху практично будь-якої компанії є ефективність і своєчасність використання інформації, що поступає від співробітників, партнерів і клієнтів. Розуміючи, що запорукою успіху в конкурентній боротьбі сьогодні є наявність інфраструктури, що дозволяє використовувати internet не тільки як засіб комунікації, але і як один з основних інструментів ведення бізнесу, багато компаній вже почали застосовувати Інтернет-додатки з метою надання своїм клієнтам і співробітникам актуальну інформацію. А також своєчасної обробки надійшли від них відомостей (наприклад, замовлення або пропозиції) на всіх рівнях діяльності підприємства.

1

Читайте також:

Реклама google adsense - Заробіток в інтернеті

Реклама google adsense - Заробіток в інтернеті

Робота в зручний час, робота в задоволення - це мрія кожної людини, відчуло на собі всі принади виконання функціональних обов'язків з 8.00 до 17.00 з понеділка по п'ятницю з перервою на обід.

Заробіток в інтернеті на контекстній рекламі

Заробіток в інтернеті на контекстній рекламі

Сьогодні мільйони людей пробують заробити в світовій павутині інтернету. Існує багато варіантів бізнес-діяльності в інтернеті, приносить прибуток. Наприклад, бізнес-ідея про заробіток на контекстній рекламі.

Створення зручного інтернет магазину для вашого бізнесу

Створення зручного інтернет магазину для вашого бізнесу

Так само при створенні даного бізнесу вам потрібно забезпечити легкість придбання, доставки товарів до покупця і звичайно ж гарантію на товар!
Змушуйте своїх менеджерів особисто знайомитися з покупцями, хоча б в спілкуванні по телефону - це великий плюс!

Бізнес ідея - інтернет бізнес на продажу сателітів

Бізнес ідея - інтернет бізнес на продажу сателітів

Сателіти - це невеликі сайти, створені для підтримки основного сайту - акцептора. Крім залучення додаткового трафіку на основний сайт та збільшення кількості цільових відвідувачів, вони можуть використовуватися для продажу з посилань і показу на них контекстної реклами.

 

Тому Вперед - Бізнес - нарощування нігтів. Нігтьова студія

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на бензині. Своя АЗС

Бізнес на бензині. Своя АЗС

В наш час при організації своєї АЗС використання малознайомого бренду і назви, практично неможливо. Майже всі бізнесмени використовують вже розкручені бренди відомих компаній, що працюють по франшизі


Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення гусей можна сміливо віднести до сільськогосподарського бізнесу. Гуси досить швидко набирають вагу, при цьому вони досить невибагливі птахи. Але вирощування гусей краще починати зі стада в 500 голів


Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Починаючи бізнес на громадському харчуванні ви повинні чітко визначити напрям своєї діяльності, а так само розуміти, що громадське харчування викликає особливий інтерес з боку державних наглядових органівІдеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей