Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес ідея - інтернет бізнес на продажу сателітів

   

Вашій увазі пропонується ідея бізнесу по швидкому створенню сайтів-сателітів, їх використання, а також можливістю подальшої перепродажу.

Сателіти - це невеликі сайти, створені для підтримки основного сайту - акцептора. Крім залучення додаткового трафіку на основний сайт та збільшення кількості цільових відвідувачів, вони можуть використовуватися для продажу з них посилань і показу на них контекстної реклами. Таким чином, головна мета сателітів - це отримання прибутку і підтримка основного сайту.

Організація бізнес ідеї:
Є кілька способів створення сайтів-сателітів, всі вони взаємопов'язані, ви їх можна використовувати окремо, або сполучати одночасно:

1) Відтепер можна створювати сайти на основі вже готових шаблонів, просто замінюючи інформацію. Таких шаблонів в Інтернеті достатню кількість, досить набрати в пошуку «Шаблон сайту». Є як безкоштовні шаблони досить середнього якості, затерті до дірок. Є й недорогі платні шаблони більше «ексклюзивного», якщо так можна висловитися, характеру.

2) Для створення сайтів, можна скористатися CMS - системами управління інформацією. Як правило, в CMS вже входять декілька готових шаблонів дизайну на ваш смак та вибір. Крім цього ви і покупець вашого сайту-сателіта отримуєте можливість управління сайтом, редагування інформації і т.д. Використання CMS передбачає два варіанти:

купівля платній CMS;
використання безкоштовної CMS ;

3) Як варіант швидкого сайтобудівництва стає створення сайту без використання графіки або з мінімумом її використання, оскільки головне призначення сайту - це інформація. Основний трафік сайтів в більшості сайтів є пошуковим, тому головне завдання для вас - зручно і красиво представити відвідувачу потрібну йому інформацію.

Сателіти зазвичай продаються і купуються за помірними цінами в залежності від якості сателіта (кількості сторінок, унікальності контенту, показників тИЦ і PR). Можна продавати їх разом з доменом, або окремо. Для кращої індексації пошуковими системами, і нарощування тіц і PR (оскільки ці показники безпосередньо впливають на вартість сателіта), можна скористатися платним прогоном по базі каталогів.

Щоб ваші сателіти вигідно відрізнялися від інших, намагайтеся робити їх з максимально простим кодом - для максимально швидкого завантаження.

Сателіти можуть бути різних тематик: бізнес, авто, туризм, медицина, будівництво, промисловість і т.д. дуже зацікавлені в Покупці придбання сателітів, оскільки вони приносять наступні види доходів:

продаж посилань з сайтів;
дохід від розміщення контекстної реклами Яндекс.Директ, Google Adsense тощо;
дохід з наступного перепродажу сайтів за більш високою ціною.

Крім всього цього, сателіти за рахунок перелінковки допомагають пошуковому просуванню основного сайту акцептора. Тому ви самі вирішуйте, як краще будувати свій інтернет бізнес: самому отримувати постійний дохід, або просто швидко продати сайт, щоб не витрачати на нього сили і час. Як варіант використання сателітів, можете самі використовувати створені сателіти для просування своїх основних сайтів-акцепторів.

Де продавати сателіти:
це можна робити на будь-якому SEO-форумі;
на біржі сайтів.
Ви без праці знайдете, ці форуми і біржі скориставшись пошуком

Приблизні ціни і рівень доходів:
Візьмемо середньої якості сателіт без урахування вартості CMS (20-30 сторінок).

Домен - 10-15$;
Прогін по каталогах - 5-10$;
Трудовитрати на інформацію (пошук, рерайт, сканування) - 30$
Разом: один сателіт середньої якості може коштувати 50$.

За один день можна робити як мінімум 2-3 сателіта, разом місячний дохід від даного інтернет-бізнесу може скласти 1500-2000$.

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Перед початком випуску свого журналу ви повинні ясно уявляти який контингент людей буде його читати і чітко відповісти собі на питання, чому саме ваш журнал буде затребуваний.


Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

Бізнес заснований на он-лайн іграх може приносити як дуже великі доходи так і великі збитки, тому що після створення гри її потрібно гарненько розкрутити і тільки після цього почне з'являтися прибуток.


Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Для відкриття взуттєвого магазину потрібно приділити увагу якості продукції, що продається, тому що на якість взуття клієнт в першу чергу звертає увагу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації


Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей