Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

 

Помилка 404 - документ не знайдений (Not Found)

Спробуйте скористатися меню сайту для пошуку потрібної інформації!

  Випадкові Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу  
 
Етнотуризм

Етнотуризм

Міжнародний туризм сьогодні знаходиться не в кращому стані, про що свідчать фінансові труднощі більшості туроператорів, які орієнтуються на відпочинок за кордоном. Багато туристичні фірми йдуть на великі поступки, у вигляді знижок, кредитів і все це заради того, щоб зберігати свої позиції і масштаби своєї діяльності.


Розведення шиншил

Розведення шиншил

Приблизно в 199 році в нашу країну було завезено перші 100 племінних пар пухнастих гризунів - шиншил. Цей маленький звір дуже сподобався багатьом російським жителям. Шиншил стали тримати в будинках і квартирах як домашніх тварин.


В Інтернеті можна заробляти

В Інтернеті можна заробляти

Сьогодні інтернет став невід'ємною частиною життя багатьох сучасних людей. Але часто думка про заробіток в інтернеті є не дуже позитивним.


Вітрові турбіни і сонячні панелі

Вітрові турбіни і сонячні панелі

В наш час більшість домовласників хотіли б, в теорії, самі створювати енергію для свого житла. Їм на допомогу прийшли вітрові турбіни і сонячні панелі, які приваблюють не тільки вартістю, але і естетичним впливом.


Улюблене хобі - успішний бізнес

Улюблене хобі - успішний бізнес

В наш час вироби ручної роботи-це не тільки хобі, але й чудова можливість хорошого заробітку. Тепер рукоділля можна сміливо називати підприємницька діяльність.


  Ще Бізнес Ідеї >>>

 

  Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани  
 
Бізнес План ювелірного магазину

Бізнес План ювелірного магазину

Рентабельність будь-якого справи, а ювелірного особливо, сильно залежить від його місця розташування. Ювелірний магазин, як місце реалізації товарів споживання еліти, повинен знаходитися в центральних районах міста.


Бізнес План магазину електротоварів

Бізнес План магазину електротоварів

На сьогоднішній день ні для кого не секрет, що одним з найбільш ефективних інструментів підвищення прибутковості підприємства є наявність хорошого бізнес - плана.Практикой відзначено, що люди, які на своєму підприємстві мають бізнес - плани, отримують вищий рівень прибутковості, ніж ті, у кого бізнес-плану немає.


Бізнес План магазину колготок

Бізнес План магазину колготок

Колготки вважаються невід'ємною частиною гардероба майже кожної жінки. Такі товари користуються великою популярністю, а змінюються тільки модні тенденції. Потрібно пам'ятати, що торговельна точка приверне безліч покупців, якщо там буде широкий асортимент.


Бізнес План канцелярського магазину

Бізнес План канцелярського магазину

Канцелярські товари є продуктами народного споживання, тому попит на даний вид товару збережеться на тривалий час. Студенти і школярі при підготовці до нового навчального року є, звичайно, головними споживачами даної продукції, але все ж основна частка середньорічних продажів доводиться на елітну продукцію та приладдя для офісу.


Бізнес План магазину продуктів

Бізнес План магазину продуктів

Продукти харчування - це така категорія товарів, без якої не обходиться ні одна людина, причому щодня. Саме тому, це один з найбільш вигідних проектів, адже попит на продукти постійний. Але чомусь не багато домагаються стабільного успіху.


  Ще Бізнес Плани >>>

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


 

 

 

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей